شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

امام خامنه ای:همه دستگاه ها با سرعت و همه توان به یاری آسیب دیدگان بشتابند

به گزارش «کانون سبحان»، در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران تأکید کردند که همه دستگاه‌های لشکری و کشوری با همه همت و امکانات […]

حذف «سعد الحریری» سیاست جدید عربستان/ تلفن وی مصادره شده و در بازداشت خانگی است

منابع لبنانی می‌گویند عربستان با تلاش برای حذف سعد الحریری از صحنه سیاسی لبنان می‌خواهد برادر بزرگتر وی را به نخست وزیری این کشور برساند.

کد خبر:45770 | بازدید: 198
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

گلایه های کاتب قرآن از شهردار کوهدشت

به گزارش «کانون سبحان» استاد یاسر زالپور کاتب قرآن کوهدشتی است که کل قرآن کریم را با خط شکسته نستعلیق کتابت نموده است ،این استاد با ارسال یادداشتی به «کانون سبحان» از شهردار کوهدشت سخن به گلایه نموده است: متن ارسالی به شرح زیر می باشد: بنام خداوندقلب وقلم اینجانب یاسرزالپورسالهاست که درزمینه ی خوشنویسی […]

به گزارش «کانون سبحان» استاد یاسر زالپور کاتب قرآن کوهدشتی است که کل قرآن کریم را با خط شکسته نستعلیق کتابت نموده است ،این استاد با ارسال یادداشتی به «کانون سبحان» از شهردار کوهدشت سخن به گلایه نموده است:

متن ارسالی به شرح زیر می باشد:

بنام خداوندقلب وقلم
اینجانب یاسرزالپورسالهاست که درزمینه ی خوشنویسی فعالیت دارم وگاه توانسته ام مقامی هرچندکوچک یانمایشگاه هایی درشهر برگزارکنم، تادل علاقه مندان به این هنر مقدس راشاد کنم وباعث ترغیب آنان به سمت این هنر باشم وهمچنین کتابت کل قرآن رابرای ترویج فرهنگ قرآنی دربین جوانان شهرم انجام دهم وتمام این کارها فقط وفقط آزروی عشق وحرف دلم بوده وهست بدون هیچ چشمداشت مالی از هیچ مسئولی….!

اما اینجا سررشته ی کلامم باشهردارشهرم جناب آقای علی نجات نورعلی است! درمراسم افتتاحیه ی نمایشگاه سماع عشقبازان که باحضور بیش از۴۰۰نفردرسالن اداره ی ارشاد برگزارشد بادیدن این همه جمعیت به وجدآمدند وقول پرداخت سکه ی تمام بهار رابه من دادند که باپیگیری های زیادمتاسفانه پرداخت نکردند هرچند که به تاییدشورای شهروفرمانداری نیزرسیده بود…!

همه ی کسانی که ازنزدیک مرا می شناسندخوب می دانند که پول ومال دنیابرایم هیچ ارزشی ندارد بحث فقط دروغی است که دربین آن همه جمعیت گفته شدکه اگرمن نیزاین گلایه رانمی کردم وسکوت می کردم کارمن نیز مهرتاییدی بود براین دروغ !

امیدوارم هرمسئولی که پای تریبونی می رودمواظب سخنانی که می خواهدبزندباشد و افسار آنهارا در دست داشته باشدکه گاه ممکن است آنها رابه عرش برساند وگاه ممکن است.

امیدوارم هنرمندان سرزمینم ازین بی مهری ها ناراحت نشوند و ازکوه هنجس استواری.ازشیرز زیبایی وازسیمره روان بودن را بیاموزندوهیچ مانعی رادرسرراه نشناسند.

 

لینک های مربوطه:

تصاویر رونمایی«قرآن خطی به خط یاسر زالپور» در کوهدشت

 

تصاویرکامل نمایشگاه خط«سماع عشقبازان»یاسر زالپور در کوهدشت

 

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین