چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

تکذیب تغییر آیت‌الله جنتی از دبیری شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان هرگونه گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرد.

هدف کنوانسیون بین المللیCFT، تهدید امنیت اقتصادی کشورمان است

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم موسوم به CFT، تهدید امنیت اقتصادی و شناسایی وضعیت مالی کشورمان است.

کد خبر:48547 | بازدید: 189
تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۲۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

وقوع ۲۸ زمین لرزه در لرستان/ نورآباد ۱۷ بار، هفت چشمه ۵ بار، کوهدشت ۴ بار و درب گنبد نیز ۲ بار لرزیدند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ در ۷ ساعت اخیر ۲۸ زمین لرزه شهرهای نورآباد، کوهدشت، درب گنبد و هفت چشمه در استان لرستان را به لرزه درآورده و سبب ایجاد رعب و وحشت در مردم شده است. شهرستان نورآباد ۱۷ بار، هفت چشمه ۵ بار، کوهدشت ۴ بار و درب گنبد نیز ۲ بار طی عصر […]

به گزارش «کانون سبحان»؛ در ۷ ساعت اخیر ۲۸ زمین لرزه شهرهای نورآباد، کوهدشت، درب گنبد و هفت چشمه در استان لرستان را به لرزه درآورده و سبب ایجاد رعب و وحشت در مردم شده است.

شهرستان نورآباد ۱۷ بار، هفت چشمه ۵ بار، کوهدشت ۴ بار و درب گنبد نیز ۲ بار طی عصر امروز لرزیده و مردم این مناطق راهی کوچه و خیابان شده‌اند هر چند خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از خسارت در این مناطق اعلام نشده است.

در شهر نورآباد دو زمین لرزه به بزرگی ۲٫۴ و ۲٫۶ ریشتر در ساعت ۲۰:۴۶ و ۲۰:۲۸ دقیقه، یک زمین لرزه به بزرگی ۳٫۵ ریشتر ساعت ۲۰:۱۹ دقیقه، یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۹ ریشتر در ساعت ۲۰:۰۳ دقیقه و یک زمین لرزه نیز به بزرگی  ۲٫۸ ریشتر در ساعت ۱۹:۲۸ دقیقه  شهر را لرزاند.

دو زمین لرزه متوالی دیگر نیز به بزرگی ۳٫۸ ریشتر در ساعات ۱۹:۰۱ و ۱۹:۰۳ دقیقه در شهر نورآباد رخ داد و مرکز استان و برخی شهرهای دیگر هم آن را حس کردند.

 یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۹ ریشتر در ساعت ۱۸:۲۹ دقیقه، دو زمین لرزه به بزرگی ۲٫۳ ریشتر ساعت ۱۷:۰۲ و ۱۷: ۰۲ دقیقه، دو زمین لرزه متوالی به بزرگی ۳٫۳ و ۳٫۲ ریشتر ساعت ۱۶:۱۲ و ۱۶:۱۹ دقیقه، دو زمین لرزه به بزرگی ۲ ریشتر در ساعت ۱۵:۵۳ و ۱۵:۵۴ دقیقه، دو زمین لرزه به بزرگی ۲٫۸ و ۲٫۳ ریشتر درساعت ۱۵:۰۲ و ۱۵:۱۳ دقیقه و یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲٫۷ ریشتر در ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه ظهر شهر نورآباد را لرزاند.

در شهرستان کوهدشت یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۵ ریشتر ساعت ۱۶:۵۹ دقیقه، دو زمین لرزه متوالی به بزرگی ۲٫۶ و ۲٫۲ ریشتر در عمق ۱۵ و ۱۷ کیلومتری زمین ساعت ۱۶:۲۳ و ۱۶:۲۸ دقیقه و یک زمین‌لرزه هم به‌بزرگی ۲٫۸ ریشتر در عمق ۱۰کیلومتری ساعت ۱۳:۵۹ دقیقه ظهر شهر را لرزاند.

در “هفت چشمه” یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۴ ریشتر در ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه، یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۶ ریشتر ساعت ۱۶، یک زمین لرزه با شدت ۳٫۶ ریشتر در ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه، یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۴ ریشتر در ساعت ۱۴:۱۹ دقیقه و یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳٫۹ ریشتر در ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه شهر را لرزاند.

در شهر درب‌گنبد نیز  یک زمین لرزه به بزرگی ۲٫۴ ریشتر در ساعت ۲۰:۳۲ دقیقه و یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲٫۳ ریشتر در ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه ظهر امروز شهر را لرزاند.

صبح امروز نیز اشترینان بروجرد بر اثر یک زمین‌لرزه تکان خورد؛ شب گذشته “چالانچولان” شهرستان دورود بر اثر یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲٫۸ ریشتر به لرزه در آمد؛ شب گذشته زلزله شدیدی استان لرستان را لرزاند؛ این زلزله در همه شهرستان‌های استان لرستان احساس شد که بر اثر آن ۱۶ نفر در کوهدشت مجروح شدند و به برخی واحدهای ساختمانی استان نیز خسارت وارد شد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین