چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

تکذیب تغییر آیت‌الله جنتی از دبیری شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان هرگونه گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرد.

هدف کنوانسیون بین المللیCFT، تهدید امنیت اقتصادی کشورمان است

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم موسوم به CFT، تهدید امنیت اقتصادی و شناسایی وضعیت مالی کشورمان است.

کد خبر:48718 | بازدید: 185
تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۳:۰۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
استاندار لرستان

تولید یک چهارم گندم لرستان در کوهدشت/پروژه چهارخطه کوهدشت با سرعت بیشتری پیش رود

به گزارش«کانون سبحان» ، سیدموسی خادمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه بازدیدهای به عمل آمده از کوهدشت از تعدادی از پروژه‌های این شهرستان دیدن شد. وی خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های مهم کوهدشت بحث چهار بانده کردن جاده خرم‌آباد به کوهدشت بوده که پیشرفت خوبی داشته اما باید با سرعت بیشتری انجام گیرد. استاندار […]

به گزارش«کانون سبحان» ، سیدموسی خادمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه بازدیدهای به عمل آمده از کوهدشت از تعدادی از پروژه‌های این شهرستان دیدن شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های مهم کوهدشت بحث چهار بانده کردن جاده خرم‌آباد به کوهدشت بوده که پیشرفت خوبی داشته اما باید با سرعت بیشتری انجام گیرد.

استاندار لرستان با اشاره به وضعیت کشتارگاه دام شهرستان کوهدشت،بیان داشت: این کشتارگاه با ظرفیت ۵۰ راس دام بزرگ و ۵۰۰ راس دام کوچک در حال حاضر با ۱۰ درصد ظرفیت خود در حال فعالیت بوده و تکمیل آن نیازمند اعتبار است.

خادمی یادآور شد:تصفیه خانه فاضلاب شهر کوهدشت ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، همچنین فاضلاب شهر ۴۰ درصد پیشرفت داشته که انتظار می‌رود بر اساس برنامه زمان بندی جلو رود.

وی با ابراز اینکه یک چهارم گندم لرستان در شهرستان کوهدشت تولید شده افزود:در خصوص ذخیره گندم سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده و شاهد احداث سیلویی با ظرفیت ۵۰ هزار تن در این شهرستان هستیم.

استاندار لرستان عنوان کرد: شهرستان کوهدشت دارای بزرگترین مجتمع متمرکز انارستان است،کارخانه فرآوری در این منطقه ایجاد شده که البته در بخش سردخانه‌ای نیاز به توسعه دارد.

خادمی گفت:در طرح‌ها لازم است سرمایه‌گذار وارد کار شده و بخشی از کار را پیش ببرد و دولت قطعا از این افراد حمایت می‌کند.

وی احداث گلخانه کوهدشت را در راستای ارتقای تکنولوژی گامی موثر عنوان و خاطرنشان کرد: گلخانه کوهدشت از جمله پروژه‌های واگذاری دولت به جهاد دانشگاهی بوده که خوشبختانه اقدامات خوبی در آن صورت گرفته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین