یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

وزیر نیرو با سفر به کوهدشت مسئله سد معشوره را شفاف سازد/لزوم بازسازی شرایط اقتصادی کشور

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: وزیر نیرو با سفر به این شهرستان مسئله سد معشوره را شفاف سازد.

باید اینگونه باشید/صدوچهل‌ودومین شماره خط حزب‌الله منتشر شد

به گزارش کانون سبحان، صدوچهل‌ودومین شماره خط حزب‌الله منتشر شد.

کد خبر:49369 | بازدید: 149
تاریخ انتشار:۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۱۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

ملکشاهی:جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعهدات حقوق شهروندی پایبند است

به گزارش «کانون  سبحان»؛به نقل از خانه ملت؛ یانوش لواندوفسکی رییس هیات روابط ایران در پارلمان اروپایی ظهر امروز ( یک شنبه، ۵ آذرماه ) با اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. در ابتدای این دیدار ملکشاهی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی […]

به گزارش «کانون  سبحان»؛به نقل از خانه ملت؛ یانوش لواندوفسکی رییس هیات روابط ایران در پارلمان اروپایی ظهر امروز ( یک شنبه، ۵ آذرماه ) با اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این دیدار ملکشاهی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از روند رو به رشد مناسبات کشورهای اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران، گفت: امیدواریم شاهد تقویت و ارتقاء سطح مناسبات ایران و اروپا در قالب روابط خوب پارلمانی باشیم.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گفت و گو و رایزنی های مستمر فیمابین می تواند به فهم مشترک میان دو پارلمان منجر گردد.

ملکشاهی پایبندی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعهدات حقوق شهروندی را خاطرنشان کرد و افزود: حقوق شهروندی در جمهوری اسلامی ایران به تصریح قانون اساسی برای همه مذاهب دینی یکسان است  و همه مردم در مقابل قانون برابرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تبادل هیأت های سیاسی و پارلمانی میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اروپایی را نشاندهنده وجود نقطه نظرات مشترک در عرصه های مختلف دانست و تصریح کرد: از هرگونه فعالیت که به توسعه و گسترش ارتباطات میان جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپایی منجر شود، استقبال و حمایت می کنیم.

نماینده پارلمان اروپایی و رئیس هیأت روابط با ایران نیز از تنوع قومیتی و مذهبی در مجلس شورای اسلامی اظهار خرسندی کرد و بیان داشت: همواره نگاه مثبتی در اروپا نسبت به ایران وجود داشته است و خواهان همکاریهای بیشتر با جمهوری اسلامی ایران هستیم.

یانوش لواندوفسکی گفتگو و تبادل نظرات قضایی میان پارلمان اروپائی و جمهوری اسلامی ایران را مفید دانست و  گفت: بستر مناسبی برای تفاهم وتعامل بر موضوعات قضایی وجود دارد و پارلمان اروپایی از این همکاریها حمایت میکند./

پایان پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین