جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تکذیب تغییر آیت‌الله جنتی از دبیری شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان هرگونه گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرد.

هدف کنوانسیون بین المللیCFT، تهدید امنیت اقتصادی کشورمان است

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم موسوم به CFT، تهدید امنیت اقتصادی و شناسایی وضعیت مالی کشورمان است.

کد خبر:49369 | بازدید: 192
تاریخ انتشار:۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۱۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

ملکشاهی:جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعهدات حقوق شهروندی پایبند است

به گزارش «کانون  سبحان»؛به نقل از خانه ملت؛ یانوش لواندوفسکی رییس هیات روابط ایران در پارلمان اروپایی ظهر امروز ( یک شنبه، ۵ آذرماه ) با اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. در ابتدای این دیدار ملکشاهی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی […]

به گزارش «کانون  سبحان»؛به نقل از خانه ملت؛ یانوش لواندوفسکی رییس هیات روابط ایران در پارلمان اروپایی ظهر امروز ( یک شنبه، ۵ آذرماه ) با اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این دیدار ملکشاهی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از روند رو به رشد مناسبات کشورهای اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران، گفت: امیدواریم شاهد تقویت و ارتقاء سطح مناسبات ایران و اروپا در قالب روابط خوب پارلمانی باشیم.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گفت و گو و رایزنی های مستمر فیمابین می تواند به فهم مشترک میان دو پارلمان منجر گردد.

ملکشاهی پایبندی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعهدات حقوق شهروندی را خاطرنشان کرد و افزود: حقوق شهروندی در جمهوری اسلامی ایران به تصریح قانون اساسی برای همه مذاهب دینی یکسان است  و همه مردم در مقابل قانون برابرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تبادل هیأت های سیاسی و پارلمانی میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اروپایی را نشاندهنده وجود نقطه نظرات مشترک در عرصه های مختلف دانست و تصریح کرد: از هرگونه فعالیت که به توسعه و گسترش ارتباطات میان جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپایی منجر شود، استقبال و حمایت می کنیم.

نماینده پارلمان اروپایی و رئیس هیأت روابط با ایران نیز از تنوع قومیتی و مذهبی در مجلس شورای اسلامی اظهار خرسندی کرد و بیان داشت: همواره نگاه مثبتی در اروپا نسبت به ایران وجود داشته است و خواهان همکاریهای بیشتر با جمهوری اسلامی ایران هستیم.

یانوش لواندوفسکی گفتگو و تبادل نظرات قضایی میان پارلمان اروپائی و جمهوری اسلامی ایران را مفید دانست و  گفت: بستر مناسبی برای تفاهم وتعامل بر موضوعات قضایی وجود دارد و پارلمان اروپایی از این همکاریها حمایت میکند./

پایان پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین