چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

یک پرسش از مسئولین ارشد کوهدشت/بهروز ضرونی عکس در دسترس نیست!

بسم الله الرحمن الرحیم با تقدیم سلام و خدا قوت آقای نماینده، جناب فرماندار ، اعضای شورای شهر، مدیران دستگاه های شهرستان کوهدشت همان طور که مستحضر هستید، در نماز جمعه مورخ ۲۱/۱۰/۱۳۹۷ امام جمعه محترم آقای حاج شیخ ابراهیم طهماسبی باز هم با افتخار در بیانی انقلابی و صریح، خود را  نوکر مردم خواندند؛ […]

انتشار کلیپ علیه حجت الاسلام شاهرخی قبادی در فضای مجازی مغرضانه ، ظالمانه و مملو از دروغ و تهمت است

  رجل صالح و سالم با خبر شدم که شخص نامتعادلی با طراحی از قبل به شهر و دیار ما آمده و کلیپ های غیر منصفانه و مملو از دروغ و تهمت علیه شخصیت ها و نمایندگان ادوار شهرستان ساخته و منتشر کرده است! از جمله این کلیپ ها، کلیپی است که در تخریب ناجوانمردانه […]

کد خبر:50514 | بازدید: 232
تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی نوشت:

اعتراضات چرا؟!

سرویس یادداشت و مقاله «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی: جهانیان دیدند اعتراضات مشهد و نیشابور را و گوش دادند و فهمیدند شعار معترضها را. خارجیهای معاند دوست دارند شعار بر علیه اصل و چشم نظام از بلندگوهای معترضین شنیده شود. داخلی ها نیز هرکس از ظن و عینک جناح خود نگاهی و […]

سرویس یادداشت و مقاله «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی:
جهانیان دیدند اعتراضات مشهد و نیشابور را و گوش دادند و فهمیدند شعار معترضها را.
خارجیهای معاند دوست دارند شعار بر علیه اصل و چشم نظام از بلندگوهای معترضین شنیده شود.
داخلی ها نیز هرکس از ظن و عینک جناح خود نگاهی و تحلیلی کرد و باز نگاهها و تحلیلها خواهند کرد.
به یقین همه مردم نظام ارزشی جمهوری اسلامی را دوست دارند ولی برخی از امور لایه های از مردم را خشمگین کرده است که عبارتند از :
یکم :
حکومت با تشکیلات و اقتداری که دارد شاهد ایجاد موسساتی تحت عناوین مختلفی بود .این موسسات دارای شعبه های متعدد و متنوعی در سراسر کشور بودند . آزادانه و بی خیال و با حال داراییهای مردم را با شیوه های متفاوتی جذب کردند و سپس یکی پس از دیگری بانک پول خود را بستند و …
پرسشی فراگیر مطرح شد که حکومت ما چگونه با قدرت و سرعت مغازه های بدون مجوز و پروانه کسب را تعطیل می کند ولی در طول آن همه مدت موسسات جیب خالی کن را آزاد گذاشته است؟!
حتی اگر یک بار صدا و سیمای کشور اعلام می کرد که ای مردم پولهای خود را به صندوقهای …واریز نکنید قطعا این همه گرفتاری ایجاد نمی شد.
حال با این همه گرفتاری که برای مردم پیش آمده است می گویند:
چرا کسی تقصیری نمی پذیرد و چرا کسی عذرخواهی نمی کند؟!
دوم:
در ایران ما بارها تجربه شده است که در هرعیدی اجناس گرانتر می شوند و حتی زمزمه گرانی بنزین باعث سکته بازار و سپس افزایش قیمتها می شود. با این همه تجربه چرا دولت تدبیر و امید سه ماه قبل از آمدن سال جدید رسما از بنزین هزار و پانصدتومانی و …می گوید؟!
سوم:
مردم با بی کاری و مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند حاملهای انرژی و …گران شده است برق و گاز و …تصاعدی و گاه نجومی شده است . قیمت دولتی کنتور برق از دویست تومان به فوق میلیون رسیده است .
چرا در این شرایط به یک باره از حذف یارانه سی و دومیلیون نفر گفته می شود و دقیقا در همین ایام بحث افزایش هفتاد درصدی حقوق نمایندگان مطرح می کنند؟!
جناب پزشکیان می گوید حقوق نمایندگان از حقوق رانندگانی که آنها را جابه جا می کنند کمتر است!
نماینده ای دیگر می گویند به والله حقوق نمایندگی فاجعه است!
این مردم نیز این پرسش را مطرح می کنند اگر آن حقوقها فاجعه است پس قشر تحصیل کرده بی کار و بی پول را چه بنامند و چه بخوانند؟!

چهارم :
دادستان کل کشور از قاچاق کالا توسط …خبر می دهد و همه مردم می دانند حجم قاچاق کالاهایی که از بنادر رسمی وارد کشور می شود چه قدر زیاد و کمر شکن است و متاسفانه امیدی به بستن آن ورودیها ندارند با این حال در روز روشن و در تلگرامها می بینند که با دست فروشان چه برخوردی می شود؟!
پنجم :
سالهاست مردم از فاصله حقوقها و برخی تبعیضها ناراحتند ولی هیچ طرح امید آفرینی برای مبارزه با تبعیض در این پرداختیها نمی بینند!
ششم :
معمولا چپ و راست همدیگر را متهم و تخریب می کنند و هر کدام خدمات صورت گرفته جناح مقابل را انکار می کند و برخی از مردم نیز فقط اختلاسها و رانت خواری ها را می بینند.
هفتم :
شبکه های اجتماعی و ماهواره ها برای ضربه زدن به نظام شبانه روز تلاش می کنند و در داخل کشور نیز جناحها شبانه روز بر علیه همدیگر موضع گیری و …می کنند و از نقش دشمن اصلی برای انحراف لایه های از افراد جامعه غافل هستند.
هشتم:
امید سرچشمه ای برای نشاط و حرکت است تا دیروز خیلی ها به اموری دل بسته بودند و اکنون آن امیدها را پرپر شده یا در شرف پرپر شدن می بینند.
به یقین سیاه نمایی برخی ها در ضعیف کردن امید مردم بی اثر نبوده است.
نهم :
بسیاری از جوانان بی کارند و کارهای بزرگ در آن لایه های بالا فقط در دست تعدادی معین و سن و سال بالا تقسیم می شوند!
گاه به جوانان گفته می شود شما تجربه کاری ندارید و…
یا للعجب مگر آن وزیران و مدیران و …با تجربه به دنیا آمده بودند؟!
دهم:
مردم از بانکها و رباخواری آنها و جریمه هایی که می شوند خون به دل شده اند.
و پرسشی اساسی دارند تا کی این بانکها ربوی خواهند ماند؟!
چرا برای دادن قرض الحسنه ای به کوخ نشینان این همه سخت گیری می کنند ولی میلیارد و سه هزار میلیارد و …از آنها توسط …اختلاس می شود؟!
یازدهم:
متاسفانه ناشکری در جامعه موج می زند و بسیاری از مردم به زندگیهای اشرافی چشم و علاقه دوخته اند و زندگی و حقوقهای خود را فاجعه ای بیش نمی دانند!
گفتنی است معاندین بدانند این اعتراضات در حد یک تذکر به کارگزاران است و هرگز تهدیدی برای کشور به حساب نمی آید.
حامیان نظام جمعیت چند میلیونی بیست و دو بهمن است .
@seratsadegh

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. كوهدشتي

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
2015-04-27_132103
ogat94
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.