سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

نقدینگی بایستی به سمت تولید هدایت شود/لزوم جلوگیری از قاچاق دام زنده

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، ظهر امروز حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: خداوند متعال مسیر سعادت بشریت، جهت رسیدن به کمال را آماده کرده است. وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی دقیق مسؤولان در راستای خواسته‌های مردم، عنوان داشت: در جنگ هشت‌ساله که ظاهرش مصیبت بود، ولی آن‌چنان […]

دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است.

کد خبر:52574 | بازدید: 146
تاریخ انتشار:۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۵:۵۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام جمعه کوهنانی تاکید کرد:

لزوم تحقق عدالت در جامعه و برخورد قاطع با اغتشاش گران

امام جمعه کوهنانی گفت:مردم از مسولین شعار وسخنرانی نمیخواهند در بحث بهبود اقتصادی یا تحقق عدالت ومبارزه با فساد تبعیض بی عدالتی وبرخورد با اوباش واغتشاش گران اقدام و عمل میخواهند

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی در خطبه های نماز جمعه ۴ اسفند با اشاره به شهادت برخی بسیجیان وپرسنل نیروی انتظامی در حوادث اخیر تهران عنوان کرد: مماشات با اخلال گران حدی دارد کاسه صبر امت حزب الله به سر آمده چرا زودتر بساط این اوباش جمع نشد؟ تاآنها این اندازه جری و گستاخ نشوند که با اقدامات خود خوراک تبلیغاتی برای بیگانگان فراهم کنند!

وی افزود: کشوری که جزیره ثبات وامنیت در منطقه است وعامل امنیت بخشی در منطقه است زیبنده نیست عده ای اوباش داعشی صفت با قمه کشی ؛ رجز خوانی وایجاد رعب وحشت ، قتل و تجاوز به اموال عمومی خصوصی در خیابانهای پایتختش اقدام کنند !

امام جمعه کوهنانی  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که اشرافی گری وفراموشی ضعفا و امید به بیگانگان را بازگشت به خوی طاغوتی دانست،اظهار داشت:  بایستی در کنار محو طاغوت تفکر ورفتار طاغوتی هم محو بشود، باید آسیب ها و آفت های گریبان گیر برخی بعد انقلاب شناسایی وعلاج شود.

وی افزود: امروز ضعف در بر قراری عدالت ، وجود فساد و تبعیض در برخی قسمت ها آفاتی است که نباید کتمان کرد وبه آن بی توجه بود این ها امید و اعتمادمردم را خدشه دار می کند.

 

حجت الاسلام آروانی گفت:  امروزه امیدوار کردن واقعی مردم مصداق جهاد است اما نه با شعار وسخنرانی و وعده توخالی ؛! بلکه با کار تلاش وخدمت جهادی و ارتباط با مردم .

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی افراد با تکرار دروغ های دشمنان و برخی مسئولین با ناکارآمدی خود کمک به تحقق اهداف دشمنان که نا امید کردن مردم است میکنند مردم از مسولین شعار وسخنرانی نمیخواهند در بحث بهبود اقتصادی یا تحقق عدالت ومبارزه با فساد تبعیض بی عدالتی وبرخورد با اوباش واغتشاش گران اقدام و عمل میخواهند نه صرف حرف زدن وشعار سخنرانی کردن که برخی مسئولین عادت به آن کرده اند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین