جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

برنامه مشکوک وزارت ارتباطات برای سلب اختیار از نهادهای امنیتی

اظهار نظر مشکوک مازیار ناظمی معاون وزیر ارتباطات درباره قطعی اینترنت درحالی است که در شرایط بحران خصوصا در حوزه امنیت تصمیم‌گیری بر عهده شورای امنیت کشور به ریاست وزارت کشور و یا شورای عالی امنیت است.

بدهکار، طلبکار شد؛ حمله تند وزارت ارتباطات به وزارت اطلاعات

رفتار مسئولان وزارت ارتباطات طی روزهای گذشته به گونه ای بوده که مسیر پاسخگویی را به مطالبه کاذب تبدیل کنند؛ مشخصا اگر کوتاهی این وزارتخانه در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات نبود، خسارت‌های ناشی از قطعی اینترنت به کشور و مردم وارد نمی‌شد.

کد خبر:54261 | بازدید: 274
تاریخ انتشار:۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۳۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
رییس کمیسیون قضایی مجلس:

خروج آمریکا از برجام یک جرم بین‌المللی و قابل رسیدگی است/ مسئولان از رییس جمهور یاغی آمریکا شکایت کنند/ ترامپ جنون ادواری دارد

به گزارش کانون سبحان؛ «الهیار ملکشاهی»، رییس کمیسیون قضایی مجلس، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، با اشاره به اقدام شب گذشته آمریکا مبنی بر خروج آمریکا از برجام با بیان اینکه این اقدام در ابعاد مختلف قابل بررسی است، گفت: بعد اول به رفتار، منش و اخلاق ترامپ مربوط است. وی دارای جنون […]

به گزارش کانون سبحان؛ «الهیار ملکشاهی»، رییس کمیسیون قضایی مجلس، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، با اشاره به اقدام شب گذشته آمریکا مبنی بر خروج آمریکا از برجام با بیان اینکه این اقدام در ابعاد مختلف قابل بررسی است، گفت: بعد اول به رفتار، منش و اخلاق ترامپ مربوط است. وی دارای جنون ادواری است به این معنا که به عنوان فردی نامتعادل در مقاطع مختلف حرکات گوناگونی را به منصه ظهور می رساند که همین امر نامتعارف و نامتعادل بودن، وی را به اثبات رسانده است.

وی با اشاره به بعد حقوقی خروج آمریکا از برجام توضیح داد: ترامپ یک معاهده بین المللی تایید شده توسط سازمان ملل و امضا شده توسط چندین کشور را نقض کرده است. این در حالیست که در این معاهده طرفین می بایست به تعهدات خود پایبند باشند و ایران براساس گزارش های متعدد بازرسان سازمان بین المللی انرژی اتمی به همه اصول پایبند بوده و تخلفی نداشته است.

رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام اخیر آمریکا نقض آشکار حقوق بین المللی است و یک جرم بین المللی تلقی می شود، افزود: قطع نظر از اینکه خروج برجام موجب بی اعتمادی کشورها به ارتباطات و معاهدات بین المللی می شود، این اقدام اخیر آمریکا که اقدامی کم سابقه است عملی مجرمانه محسوب شده و قابل رسیدگی در دادگاه های بین المللی است.

ملکشاهی با بیان اینکه باید دادگاه های صالحه و مستقل ایجاد شده و به جرم نقض عهد آمریکا رسیدگی کنند، ادامه داد: مسئولین جمهوری اسلامی ایران حتما اقدامات متقابل با تکیه بر توانمندی های داخلی صورت خواهند داد و با ایجاد وحدت و انسجام در بین ملت به پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران کمک خواهند کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هر صورت این عمل مجرمانه رییس جمهور آمریکا از نظر حقوقی باید پیگیری شود، تصریح کرد: مسئولین جمهوری اسلامی ایران باید از رییس جمهور یاغی آمریکا شکایت کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.