جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

سکوت کشورهای حامی حقوق بشر در قبال حادثه تروریستی اخیر قابل‌ بخشش نیست

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: سکوت کشورهای حامی حقوق بشر در مورد حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان قابل‌بخشش نیست.

پست‌های مهم و کلیدی در اختیار افراد بی‌تفاوت نباشد

امام‌جمعه کوهدشت گفت: پست‌های مهم و کلیدی در اختیار افراد بی‌تفاوت نباشد،بلکه بایستی به افراد مؤمن و دلسوز سپرده شود.

کد خبر:54289 | بازدید: 285
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۷:۱۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی نوشت:

تحریم ترامپی و تبعیض و اختلاس داخلی و …!

سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند . آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود […]


سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند .
آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود به صراحت می گویند ما تحریمهای ظالمانه را تحمل می کنیم!
دل من می سوزد برای کوخ نشینان و لایه هایی از جامعه که حتی یک میلیون هم حقوق نمی گیرند و هرگز در مصاحبه های صدا و سیما دیده نمی شوند و حتی اگر خبرنگاری به سمتشان بیاید تا مصاحبه ای بگیرد صورتشان سرخ و زبانشان به لکنت می افتد و توانای بیان درد دلهایشان را ندارند!
دلها بسوزد برای آن لحظه ای که مستضعفین در زیر چرخهای بی رحم و ظالمانه تحریمها له می شوند اما عالی جنابان رییس و مدیر و نماینده و …با آن همه حقوق می گویند ما تحریمها را تحمل می کنیم!
پیشنهاد این است اگر می خواهید مردم جانانه به جنگ تحریمها بروند فاصله های کهکشانی حقوق و مزایای مسئولین و مردم را کم کنید.
اختلاس را ریشه کن و مبارزه با فساد و رانت خواری را جدی بگیرید .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
2015-04-27_132103
ogat94
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.