جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

گروه مشکوک تلگرامی منتسب به حجت الاسلام شاهرخی قبادی تکذیب شد/حجت الاسلام شاهرخی قبادی: بنده در هیچ پیام رسانی در فضای مجازی، کانال یا گروهی ندارم

حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان در پاسخ به سوالات کانون سبحان نکاتی را مطرح کرد که در زیر مشاهده می کنید:

برنامه مشکوک وزارت ارتباطات برای سلب اختیار از نهادهای امنیتی

اظهار نظر مشکوک مازیار ناظمی معاون وزیر ارتباطات درباره قطعی اینترنت درحالی است که در شرایط بحران خصوصا در حوزه امنیت تصمیم‌گیری بر عهده شورای امنیت کشور به ریاست وزارت کشور و یا شورای عالی امنیت است.

کد خبر:54289 | بازدید: 386
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۷:۱۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی نوشت:

تحریم ترامپی و تبعیض و اختلاس داخلی و …!

سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند . آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود […]


سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند .
آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود به صراحت می گویند ما تحریمهای ظالمانه را تحمل می کنیم!
دل من می سوزد برای کوخ نشینان و لایه هایی از جامعه که حتی یک میلیون هم حقوق نمی گیرند و هرگز در مصاحبه های صدا و سیما دیده نمی شوند و حتی اگر خبرنگاری به سمتشان بیاید تا مصاحبه ای بگیرد صورتشان سرخ و زبانشان به لکنت می افتد و توانای بیان درد دلهایشان را ندارند!
دلها بسوزد برای آن لحظه ای که مستضعفین در زیر چرخهای بی رحم و ظالمانه تحریمها له می شوند اما عالی جنابان رییس و مدیر و نماینده و …با آن همه حقوق می گویند ما تحریمها را تحمل می کنیم!
پیشنهاد این است اگر می خواهید مردم جانانه به جنگ تحریمها بروند فاصله های کهکشانی حقوق و مزایای مسئولین و مردم را کم کنید.
اختلاس را ریشه کن و مبارزه با فساد و رانت خواری را جدی بگیرید .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.