چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مجموعه پوستر های حقوق بشر آمریکایی مجموعه پوستر های حقوق بشر آمریکایی

به گزارش کانون سبحان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اقدام به انتشار ۳۰ پوستر با عنوان «حقوق بشر آمریکایی» به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی همزمان با سالروز جنایت‌های آمریکا در جمهوری اسلامی ایران کرده است. بخشی از این پوسترها را در […]

بازخوانی اظهارات تاج‌زاده در توجیه رای به روحانی

مصطفی تاج زاده اسفند ماه ۹۵ گفته بود: اگر قرار بود نرخ دلار با همان رشد ۴۰۰ درصدی احمدی‌نژاد افزایش یابد هر دلار الان ۱۲ هزار تومان بود، سکه سه چهار میلیون بود، پراید به ۶۰ میلیون رسیده بود!

کد خبر:54289 | بازدید: 485
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۷:۱۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی نوشت:

تحریم ترامپی و تبعیض و اختلاس داخلی و …!

سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند . آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود […]


سرویس یادداشت کانون سبحان / حجت الاسلام سید صادق محمدی : نام تحریم که می آید دلم تنگ می شود دلتنگی من برای عالی جنابان وزیر و نماینده و مدیرکل و …نیست آنان هرگز دلتنگی ندارند .
آنان هم حقوقهای چند میلیونی و مزایای ریاستی و پاداشهای پایان خدمتی و …می گیرند و هم خود به صراحت می گویند ما تحریمهای ظالمانه را تحمل می کنیم!
دل من می سوزد برای کوخ نشینان و لایه هایی از جامعه که حتی یک میلیون هم حقوق نمی گیرند و هرگز در مصاحبه های صدا و سیما دیده نمی شوند و حتی اگر خبرنگاری به سمتشان بیاید تا مصاحبه ای بگیرد صورتشان سرخ و زبانشان به لکنت می افتد و توانای بیان درد دلهایشان را ندارند!
دلها بسوزد برای آن لحظه ای که مستضعفین در زیر چرخهای بی رحم و ظالمانه تحریمها له می شوند اما عالی جنابان رییس و مدیر و نماینده و …با آن همه حقوق می گویند ما تحریمها را تحمل می کنیم!
پیشنهاد این است اگر می خواهید مردم جانانه به جنگ تحریمها بروند فاصله های کهکشانی حقوق و مزایای مسئولین و مردم را کم کنید.
اختلاس را ریشه کن و مبارزه با فساد و رانت خواری را جدی بگیرید .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.