دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

مجموعه پوستر های حقوق بشر آمریکایی مجموعه پوستر های حقوق بشر آمریکایی

به گزارش کانون سبحان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اقدام به انتشار ۳۰ پوستر با عنوان «حقوق بشر آمریکایی» به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی همزمان با سالروز جنایت‌های آمریکا در جمهوری اسلامی ایران کرده است. بخشی از این پوسترها را در […]

بازخوانی اظهارات تاج‌زاده در توجیه رای به روحانی

مصطفی تاج زاده اسفند ماه ۹۵ گفته بود: اگر قرار بود نرخ دلار با همان رشد ۴۰۰ درصدی احمدی‌نژاد افزایش یابد هر دلار الان ۱۲ هزار تومان بود، سکه سه چهار میلیون بود، پراید به ۶۰ میلیون رسیده بود!

کد خبر:54493 | بازدید: 538
تاریخ انتشار:۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مسئول سیاسی سپاه کوهدشت:

آمریکا با خروج از برجام در دنیا منزوی شد

سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه کوهدشت در گفت‌وگو با کانون سبحان از لرستان، در تشریح مسائل منطقه به تبیین بحث برجام پرداخت و افزود: خروج از برجام واکنش ایران را به همراه خواهد داشت. وی عنوان کرد: اگر ما به سمت اروپا حرکت کنیم و بر این موضوع اصرار داشته باشیم که بدون […]

سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه کوهدشت در گفت‌وگو با کانون سبحان از لرستان، در تشریح مسائل منطقه به تبیین بحث برجام پرداخت و افزود: خروج از برجام واکنش ایران را به همراه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: اگر ما به سمت اروپا حرکت کنیم و بر این موضوع اصرار داشته باشیم که بدون آمریکا با اروپا وارد مذاکره شویم در حقیقت متضرر شده‌ایم چراکه اروپا در این برهه از زمان به دنبال اصلاح برجام با همان سناریو و خواسته‌های ترامپ است که در آن درخواست‌ها مطمئناً بحث حل‌وفصل موضوعاتی چون مسائل یمن، لبنان، فلسطین و سوریه از طریق سیاسی است.

مسئول سیاسی سپاه کوهدشت عنوان کرد: اروپا یقیناً در این مذاکرات روی موشک‌های بالستیک ایران مانور خواهد داد و یکی از درخواست‌های خود را متوقف کردن ساخت و آزمایش موشک‌های بالستیک ایران عنوان می‌کند.

وی تصریح کرد: اروپا به دنبال این است که بدون حضور آمریکا یک سناریوی جدیدی تحت عنوان سناریوی ۴+۱ را ساخته و ایران را در این سناریو تحت‌فشار قرار دهد همچنین اروپا سعی می‌کند که برجام پایان نداشته باشد و ایران را متقاعد کند که بجای اتمام برجام در سال ۲۰۲۵ به ادامه برجام یا برجام های جدید دیگر وارد کند.

کولیوند خاطرنشان کرد: اروپا معتقد است که ایران را به‌یک‌باره نمی‌توان مهار کرد بلکه گام‌به‌گام درصدد این است که نفوذ منطقه‌ای ایران را کاهش دهد.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران هم می‌تواند با توجه به اینکه در برجام اشاره‌شده اگر هر کشوری نقض عهد کند طرف مقابل باید واکنش متقابلی را انجام دهد از برجام خارج‌شده و آن را آتش بزند حال که طرف مذاکره میز مذاکره را ترک کرده است ما هم باید ترک کنیم.

مسئول سیاسی سپاه کوهدشت خاطرنشان کرد: ایران باید از طریق قانونی و از طریق محاکم قضایی بین‌المللی به دنبال احقاق حقوق برجامی خود باشد اگر به این شکل موفق عمل کند امریکا را در کل دنیا منزوی ساخته است.

وی خاطرنشان کرد: یک‌صدایی و هم سویی و اتخاذ موضع قوی از طرف مردم و مسئولین در این برهه دارای اهمیت فراوانی هست که مردم و مسئولین باید به این نکته توجه وافر داشته باشند.

کولیوند تصریح کرد: ما وارد بازی برجام منهای آمریکا شویم چون این‌یک بازی پیچیده بین آمریکا و اروپا است و ما اگر بدون آمریکا ادامه دهیم ضرر کرده‌ایم.

وی گفت: درواقع ما به یک چرخه‌ای خود را وارد می‌کنم که باید مرتباً به اروپا امتیاز بدهیم درحالی‌که این اروپا بود که اصرار بر حضور آمریکا در مذاکرات داشت.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.