پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷

دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است.

در سطح شهرستان ۱۵۰ گروه جهادی وجود دارد

سرهنگ کرم کونانی  امروز در همایش شکوه مقاومت و در اجتماع تماشایی بسیجیان این شهرستان اظهار کرد: بسیج در طول چهل سال انقلاب اسلامی خدمات بسیاری را بدون هیچ چشم‌داشتی ارائه داده و در طول دو سال گذشته طرح‌های اعتلای بسیج را آغاز نموده است. وی افزود: طرح جوادالائمه (ع) با محوریت رفع آسیب‌های اجتماعی […]

کد خبر:55814 | بازدید: 185
تاریخ انتشار:۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۷:۰۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام‌جمعه موقت کوهدشت:

در جنگ وسیع اقتصادی پیروزی با جبهه حق است

امام‌جمعه موقت شهرستان کوهدشت گفت: در جنگ وسیع اقتصادی پیروزی با جبهه حق است.

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، حجت‌الاسلام محمدرضا سبحانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد: انسانی که حب دنیا دارد، دل و چشمش خواهد مرد و نیز عقلی برای او باقی نمی‌ماند و بجای اینکه عبد خدا باشد، عبد دنیا خواهند شد.

 

وی ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل مجلس خبرگان رهبری این نهاد را از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: مجلس خبرگان در آن برهه حساس که کشور در یک حالت سرگردانی به دلیل فقدان رحلت امام (ره) داشت، مجتهدین این نهاد با انتخاب جانشین وی، وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادند.

 

امام‌جمعه موقت شهرستان کوهدشت با اشاره به‌سالروز تشکیل بهزیستی و تأمین اجتماعی گفت: بهزیستی با حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه پس از انقلاب، کارنامه خوبی داشته است.

 

وی افزود: از ضروریات زندگی انسان، دوراندیش بودن او می‌باشد و یکی از این مصادیق بیمه تأمین اجتماعی است که ما خواستار فراگیر شدن این بیمه خواهیم بود.

 

سبحانی ضمن گرامیداشت تأسیس شورای نگهبان عنوان داشت: یکی از وظایف شورای نگهبان، نظارت بر قانون‌گذاری و نیز حسن اجرای انتخابات در کشور است.

 

وی تصریح کرد: مهم‌ترین مؤلفه‌های قدرت‌نمایی ایران، حضور مردم در انتخابات می‌باشد و حیثیت جمهوری اسلامی درگرو انتخابات است.

 

وی افزود: زیرمجموعه‌های شورای نگهبان نباید در استان‌ها و شهرها به بهانه مصلحت سنجی، چشم روی‌هم بگذارند زیرا  بی‌اعتماد کردن مردم به انتخابات بدترین مفسده‌ها است.

 

سبحانی اشاره‌ای به مسائل کشور داشت و گفت: حجم وسیعی از مشکلات کشور در بحث اقتصاد مربوط به فشار از سوی خارجی‌ها است و به عبارتی می توان گفت وارد جنگ تمام‌عیار اقتصادی شده‌ایم که کمتر از جنگ نظامی نیست.

 

وی در پایان ضمن بیان اینکه مسئولین بایستی مردم را در مورد مسائل مختلف کشور در جریان بگذارند، افزود: ما هم‌اکنون در حال جنگ وسیع اقتصادی هستیم و آنچه ماندنی است حق می‌باشد و درنهایت پیروزی با ملت ایران است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین