دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ است

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت:جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ است

بی‌اعتمادی جهانی به آمریکا از دستاوردهای مهم برجام

امام‌جمعه موقت شهرستان کوهدشت گفت: بی‌اعتمادی جهانی به آمریکا یکی از دستاوردهای مهم برجام به شمار می‌رود.

کد خبر:56760 | بازدید: 342
تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

انتقاد شدید امام جمعه کوهدشت به نظارت ضعیف تعزیرات شهرستان بر وضعیت بازار

به گزارش کانون سبحان، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: معرفت پروردگار و داشتن تقوا اولین قدم دین است، زیرا سنگری است که انسان را مقابل شیاطین مراقبت می‌کند. وی افزود: در فضای نامطلوبی که بر بازار کشورمان حاکم شده است رسانه‌های دشمنان با آغاز یک جنگ روانی افکار مردم […]

به گزارش کانون سبحان، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: معرفت پروردگار و داشتن تقوا اولین قدم دین است، زیرا سنگری است که انسان را مقابل شیاطین مراقبت می‌کند.

وی افزود: در فضای نامطلوبی که بر بازار کشورمان حاکم شده است رسانه‌های دشمنان با آغاز یک جنگ روانی افکار مردم را نسبت به دولت و مسوولان سست نموده که توان اداره کشور را ندارند.

خطیب نماز جمعه کوهدشت گفت: هدف دشمن از این جنگ روانی کلید زدن خط آشوب در جامعه اسلامی است که برخی مسوولان و ارگان‌های دولتی با ناکارآمدی و فساد خود زمینه ظهور آن را فراهم کرده‌اند.

وی ادامه داد: وقتی دشمن زمینه ناکارامدی را در کشورما بینید  گام های خود را بر علیه کشور برمی داردمتاسفانه برخی مسئولین نیز پشت میزی های خود نشسته و هیچ چیزی نمی گوید.

امام جمعه کوهدشت گفت: آقا بارها برنامه و طرح های زیادی داده است و برخی مسئولین دولتی به جای  اینکه  مشکل اصلی  را بگویند کلی گویی می کنند.امروز مردم از دولت مطالبه دارد. مردم حق خود را می خواهند مسولین باید پاسخگو باشند.

طهماسبی ضمن تأکید بر لزوم تسریع پاسخگویی دولت نسبت به مطالبات مردم، عنوان داشت: گلوگاه فساد در جامعه بایستی مسدود شود که متأسفانه تیم اقتصادی دولت در این راستا هماهنگی لازم را ندارند.

وی گفت: در شهرستان یک نفر در تعزیرات هست و  چهار پنج روز خرم آباد حضور دارد و یک روز هم در کوهدشت است ،حالا این یک نفرچگونه می تواند بر بازار نظارت داشته باشد؟کی باید پاسخگوی مردم باشد.

وی تصریح کرد: تشکیل یک اتاق اقتصاد مقاومتی شبانه‌روزی امری ضروری است و اگر امروز مسئولی انگیزه و توان کار ندارد خواسته مردم این است که باید فوراً برکنار شود.

خطیب جمعه کوهدشت در پایان اشاره‌ای به تفرقه‌افکنی رسانه آمد نیوز در ایران داشت و خاطرنشان کرد: مردم ولی‌نعمت ما هستند و با هوشیاری که از خود به نمایش می‌گذارند مانع نفوذ هزاران دشمن همچون آمریکا خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین