شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

نقدینگی بایستی به سمت تولید هدایت شود/لزوم جلوگیری از قاچاق دام زنده

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، ظهر امروز حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: خداوند متعال مسیر سعادت بشریت، جهت رسیدن به کمال را آماده کرده است. وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی دقیق مسؤولان در راستای خواسته‌های مردم، عنوان داشت: در جنگ هشت‌ساله که ظاهرش مصیبت بود، ولی آن‌چنان […]

دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است.

کد خبر:58618 | بازدید: 445
تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
با حضور سردار کشکولی؛

۴ پروژه عمرانی و فرهنگی در منطقه همیان کوهدشت به بهره‌برداری رسید

هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، چهار طرح عمرانی و فرهنگی در منطقه عشایری همیان از توابع دهستان محروم کوهدشت شمالی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت؛ هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و با حضور سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان، مدیرکل امور عشایر لرستان، فرماندار کوهدشت، فرماندهی سپاه ناحیه کوهدشت و جمعی دیگر از مسوولان شهرستانی چهار طرح عمرانی و فرهنگی در منطقه عشایری همیان به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان و اداره امور عشایر لرستان به بهره‌برداری رسید.

یونس قبادی مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان کوهدشت شمالی در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از کوهدشت، اظهار کرد: پروژه‌های پل بادره، مسجد امام رضا (ع) روستای چشمه کبود، مسجد امام حسین (ع) روستای سراب همیان، آب‌رسانی به دو روستای دهقان و چشمه داراب از توابع دهستان محروم کوهدشت شمالی افتتاح شد.

وی افزود: پروژه پل بادره بااعتبار صدوسی میلیون تومان توسط اداره امور عشایر و با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی احداث و به بهره‌برداری رسید.

مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان کوهدشت شمالی اظهار داشت: مسجد امام رضا (ع) روستای چشمه کبود بااعتبار هشتاد میلیون تومان و مسجد امام حسین (ع) روستای سراب همیان نیز بااعتبار دویست و پنجاه میلیون تومان و با مشارکت مردمی و گروه‌های جهادی تکمیل و افتتاح شد.

قبادی در ادامه اعتبار آب‌رسانی به دو روستای دهقان و چشمه داراب را دویست و پنجاه میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این طرح آب‌رسانی در سخت‌ترین شرایط فصلی زمستان حدود ۹ کیلومتر به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی حفاری و لوله‌گذاری آن نیز توسط اداره امور عشایر انجام‌شده است.

وی ضمن تقدیر از همکاری مردم روستاهای چشمه داراب و دهقان خاطرنشان کرد: امیدواریم همان‌طوری که سردار کشکولی بیان نمودند با توجه به همکاری ادارات ذی‌ربط ۱۸ کیلومتر راه خاکی ارتباطی به منطقه همیان نیز تا مهرماه ۹۸ آسفالت شود.

مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان کوهدشت شمالی ضمن اشاره به پروژه‌های آب‌رسانی به روستای تکیه ضرون، احداث جاده دسترسی به دکل مخابراتی حسین‌آباد ضرون و جاده نیله سادات به بابابزرگ، اظهار کرد: پروژه جاده نیله سادات دارای دو قسمت است که قسمت اول آن تا ارتفاع دالگیر توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان کوهدشت شمالی انجام‌شده و پس‌ازآن نیز بر عهده اداره امورعشایر نورآباد است.

وی در پایان گفت: با راه شکافی و احداث این جاده که آخرین روستای کوهدشت شمالی است فاصله ۳۳۰ کیلومتری نیله سادات به نورآباد به حدود ۷۰ کیلومتر می‌رسد چراکه ارتباط مردم این اهالی بیشتر با نورآباد می‌باشد.

گفتنی است امروز نیز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان و فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی روستای خوشناموند این شهرستان افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین