دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

علت جالب اولین حمله محمد خاتمی بعد از ۸ سال به دولتی که برایش تکرار کرد/ منافع هم حزبی ها سکوت حامی اصلی روحانی را شکست

دقایقی قبل که تیتر برخی از رسانه های اصلاح طلب انتقاد محمد خاتمی از دولت را درج کرد، برای خیلی ها جالب بود که ببینند هشت سال بعد از تکرارهای او برای روحانی چه چیزی خاتمی را وادار کرده که به دولت گرانی ها منتقد باشد.

اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریستها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!

حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.

کد خبر:26843 | بازدید: 2296
تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۵:۰۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
اختصاصی کانون سبحان؛

امام جمعه کوهدشت:شیشه شکستن و شعار دادن برعلیه مسئولین محکوم است./بنده چه کاره ام برم تهران،انتخابات را باطل کنم،این ها شایعه است./کوهدشت شهر ولایت و قانون است./همه چیز بایستی در مجرای قانون پیگیری شود.

امام جمعه کوهدشت در ادامه به تحولات بعد از انتخابات کوهدشت پرداخت و افزود:بنده در خط کسی نیستم،برخی افراد پشت سر بنده شایعاتی پراکنده نموده اند،تمام مطالب در مورد بنده پیگیری تمام خواسته ها از مجرای قانوی بوده است.

تصاویر نمازجمعه ۲۱ اسفند94 کوهدشت (9)به گزارش «کانون سبحان» ؛حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه کوهدشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر از حضور چشمگیر مردم در انتخابات گفت: مردم کوهدشت هم گام با تمام مردم ایران، حماسه ای جدید خلق نمودند.

امام جمعه کوهدشت در ادامه به تحولات بعد از انتخابات کوهدشت پرداخت و افزود:بنده در خط کسی نیستم،برخی افراد پشت سر بنده شایعاتی پراکنده نموده اند،تمام مطالب در مورد بنده پیگیری تمام خواسته ها از مجرای قانوی بوده است.
وی در ادامه  به بیان کلامی از  مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) پرداخت و افزود:مقام معظم رهبری فرمودند: به حمد الله انتخابات در سلامت برگزار شد.و ایشان سلامت این انتخابات و دوره های قبل  را نشانه بی اعتباری حرف ایجاد کنندکان فتنه ۸۸ دانستند. امام خمینی(ره) نیز در باب انتخابات فرمودند: باید مردم را برای انتخابات آزاد بگذاریم نه این طور باشد که فردی را بر مردم تحمیل کنیم.
امام جمعه کوهدشت در ادامه  ضمن بیان لزوم عمل همه جانبه به قانون در مورد اتفاقات صورت گرفته در کوهدشت اظهار داشت:  شیشه شکستن  و شعار دادن برعلیه مسئولین محکوم است.شایعاتی که دیگران پخش می کنند امام جمعه  گفته که این عده معترض تجمع کنند، ابدا ما نگفته ایم.
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی به تجمع برخی افراد جلو دفترش اشاره کرد و ادامه داد: آنها خودشان آمدند،من نگفتم،در ضمن من هم کوهدشتی ام  و هم امام جمعه ! آیا می بایست من بلا نسبت به آن ها فحش می دادم!؟ من به آن ها گفتم در مجرای قانون باید به کارها رسیدگی کنند و نیز گفتم متفرق بشوند. چرا برخی از افراد بی دینی می کنند و این حرف ها را پشت سر من می زنند.
وی افزود: آن روز سخنرانی بنده نیز در مسجد  عرض نمودم که همه چیز بایستی در مجرای قانون پیگیری شود ،و بروید به خانه هایتان و متفرق بشوید ، در این بین عده ای هم به خانه هایشان رفتند. من نگفتم که تجمع کنند جلوی فرمانداری، من گفتم این کارها را نکنید و موجب خوشحالی آمریکا وشبکه بی بی سی نشوید.

تصاویر نمازجمعه ۲۱ اسفند94 کوهدشت (12)

وی در ادامه اظهار داشت: یک مسئول ذی ربطی به بنده گفت که بروم،و مردمی که جلوی فرمانداری تجمع کرده اند را آرام نمایم، و بنده هم با عبا  رفتنم و  مانع آن عده کمی  که  در حال سنگ اندازی  به مامورین بودند شدم و گفتم نکنید، این رفتار ها چیست، بروید و متفرق شوید! و دوباره عرض می کنم هیچ خلافی انجام نداده ام.
امام جمعه کوهدشت  در ادامه ضمن بیان اینکه خدای نخواسته اگر بد رفتار کنیم مردم اعتراض خواهند نمود، و بایستی جواب مردم را داد.
حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی به شایعاتی که در کوهدشت مبنی بر اینکه امام جمعه شهرستان رفته اند تهران تا انتخابات را باطل کند گفت: خیر این طور نیست،بنده چه کاره ام برم تهران،به من ربطی ندارد،آخه من شورای نگهبانم؟! مردم  حق دارند از راه قانونی مسائل خود را پیگیر شوند،نه بریزند درون خیابان.
وی به فرق بین مسئله کوهدشت و و  سال ۸۸ تهران پرداخت و افزود: سال ۸۸ عده ای که معترض بودند و می گفتند در انتخابات تقلب شده است ،هیچ مدرکی نداشتند ولی در کوهدشت عده ای که می گوید تقلب شده ،می گویند مدرک هم داریم،خوب، اصلا این مسئله به من مربوط نمی شود، بایستی بروند به صورت قانونی پیگیر شوند.

تصاویر نمازجمعه ۲۱ اسفند94 کوهدشت (10)

وی ضمن تشکر از تلاش های نیروی انتظامی و اطلاعات در نظم شهرستان ، تاکید کرد:  انتخابات کوهدشت رد یا تایید شود به بنده ربطی ندارد و آن چیزکه از همه مهمتر ما مسلمانیم نباید،به جون هم بیفتیم. این خیانت است کاری کنیم که دشمنان اسلام شاد شوند؛مرگ بر امریکا و مرگ بر  اسرائیل.
این استاد سطوح عالی حوزه  اظهار داشت: بله خودم در برخی شعبه ها دید م که انتخابات دیر شروع شده و از این بابت مسئولین ذی ربط باید پاسخگو باشند.

وی در پایان  ضمن بیان اینکه نظام ما نظام اسلامی است افزود: اگر حقی از کسانی ضایع شده ،از راه قانون پیگیر باشند.ما برادریم، کوهدشت شهر ولایت و قانون است. و هرچه قانون تصمیم گرفت همان است ولاغیر.

انتهای پیام/

دیدگاه ها (4 دیدگاه)


 1. شهروند ولایی

  سلام خداوند بر رهبر فرزانه وبا بصیرت انقلاب که اینچنیین نمایندگان وامام جمعه های خوبی را در مناطق گماشته اند.درود بر حاج آقای طهماسبی این مرد بزرگ که از زبان بزرگان طرهان بزرگ پدر بزرگ وارشان هم مرد مبارزی بودند.مرگ بر ضد ولایت فقیه ،مرگ وننگ بر دزد.خداوندا تو را به جان امام زمان قسمت میدهیم کسانی را که مردم را از ولایت ،اسلام، انقلاب بدبین می کنند به زودی زود نابود وبه سزای اعمالشان برسان.با تشکر


 2. همشهری

  اگر یکی از وظایف امام جمعه دخالت در مسایل سیاسی نباشد پس به این اقا نباید گفت نماینده ولی فقیه در کوهدشت.طبق گفته رهبر نماز جمعه یک فریضه عبادی سیاسی است.


 3. بازوند

  حاج آقا حرفای الانت با حرفای ده روز پیشت زمین تا آسمون فرق داره؟الان میگی مجرای قانون….اون روزهای قبل میگفتی تقلب!نکنه احضار کردنت توسط نیروهای اطلاعاتی قضیه رو واستون روشن کرد….به هر حال جناب طهماسبی این نظام جمهوری اسلامی ایران از پاک ترین نظام هاست چون پایه و اساسش الهی است.انتخابات این حکومت نیز از سالم ترین انتخابات است.یه کم مواظب حرف زدنمون باشیم بد نیست.مردم اینهمه مشکلات اقتصادی و…..داره دیگه ظرفیت بازیچه شدن ندارن.


 4. ناشناس

  از شما بعید حاج آقا.قرار بود از حق ما دفاع کنید چی شد که زدید زیر همه چیز.یعنی با وجود این همه سند مبنی بر تقلب باز هم ادعا میکنید انتخابات سالم برگذار شده؟؟؟اگه نشده شما به عنوان نماینده رهبری نباید از حق مردم مظلوم کوهدشت دفاع کنید؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.