سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

دمیدن سرنا از دهان گشاد

محمد کرم ساعد پور نوشت:شما باز در این فضا شیطنتتان گل کرده و با این نامه سرگشاد به دشمن سیگنال می زنید که در ایران یک صدای واحد وجود ندارد! آری آقای خویینی ها! دیگر شیطنت های شما نخ نما شده است.

از عریانی گلشیفته تا آوازه خوانی احمدی نژاد

به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.

کد خبر:68008 | بازدید: 292
تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۵:۲۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل:

تظاهراتِ مردم آمریکا ضربه‌ای مهلک بر پیکره ناعدالتی و ظلم است

محمد رحمانی نصر گفت: حوادثِ تظاهراتِ کم نظیر مردم آمریکا اگرچه دارای ضعف مدیریت و نبود رهبری واحد است اما بدون شک هر کدام از این دست خروش‌ها و جوشش‌های مردمی ضربه‌ای مهلک بر پیکر ناعدالتی و ظلم است.

حجت الاسلام محمد رحمانی نصر در گفت‌وگو با  کانون سبحان اظهار داشت: تحولات آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و شرور جهانی در این زمان، به همان اندازه اهمیت دارد که سفیانی و دجال برای آخرالزمان اهمیت دارند.

وی افزود: به روشنی قابل مشاهده است که در حال حاضر به میزان آمریکا، کشور دیگری وجود ندارد که مدام به دنبال اذیت، آزار و ظلم به دیگر کشورها باشد با اینکه هفتاد سال از جنگ جهانی گذشته اما هنوز سربازان شرور و تروریست آمریکا از شرقی ترین کشور یعنی ژاپن تا غرب اروپا و خاورمیانه حضور دارند.

کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل عنوان کرد: آمریکا به عنوان ام الفساد رسمی و دارای قدرت سیاسی نظامی برای بسیاری از دولت‌های غیرمردمی و دیکتاتور خاورمیانه و یا دولت‌های منافق اروپایی، جایگاه پدر را ایفا می‌کند و کاملا واضح است که ضعف و نابودی این پدر شیطانی می‌تواند شعله‌های ظلم و ستم را در کل دنیا به‌شدت کاهش دهد.

وی تصریح کرد: حوادثِ تظاهراتِ کم نظیر مردم آمریکا اگرچه دارای ضعف مدیریت و نبود رهبری واحد است اما بدون شک هر کدام از این دست خروش‌ها و جوشش‌های مردمی ضربه‌ای مهلک بر پیکر ناعدالتی و ظلم است.

رحمانی‌ نصر با اشاره به مظلومیت جورج فلوید، سیاه پوستی که زیر زانوی پلیس نژادپرست آمریکایی جان داد، بیان کرد: چگونه کشته شدن مظلومانه‌ی یک نفر می تواند این چنین خون کشوری را به جوش آورد؟! این یک اتفاق نیست بلکه نشانگر ظلم و بی عدالتی چندصدساله ی حاکم بر آمریکا و جان به لب رسیده‌ی مردم است و گاهی اوقات با صدای نحیف مظلومی در زیر زانوی ظالم به جوش می آید و کوچه و خیابان را با فریاد عدالتخواهی مزین می کند.

کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل گفت: آمریکا و غرب با همه‌ی داد و فریادی که منافقانه برای حقوق بشر بلند کرده‌اند، اما هنوز در خم یک کوچه عدالت مانده‌اند و این‌ها هنوز تفاوت طبیعی رنگ پوست را نفهمیده‌ و هضم نکرده‌اند در حالیکه پیامبر اسلام(ص) که منادی حقیقی حقوق بشر است دقیقا از همان آغاز نشر اسلام صدای تبلیغ دین که همان اذان و ندای ملکوتی اسلام است را به بلال حبشی سیاه پوست سپردند تا درسی برای مبارزه با نژادپرستی باشد.

وی اظهار داشت: عدالتخواهی دستور خداوند متعال هم در طینت و فطرت و هم در کتاب و شریعت است، لذا قیام عدالتخواهانه مردم آمریکا بدون شک مورد رضای خدا بوده و برای مردم آمریکا و همه عدالتخواهان عالم آرزوی موفقیت در این راه مقدس را داریم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.