سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

دمیدن سرنا از دهان گشاد

محمد کرم ساعد پور نوشت:شما باز در این فضا شیطنتتان گل کرده و با این نامه سرگشاد به دشمن سیگنال می زنید که در ایران یک صدای واحد وجود ندارد! آری آقای خویینی ها! دیگر شیطنت های شما نخ نما شده است.

از عریانی گلشیفته تا آوازه خوانی احمدی نژاد

به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.

کد خبر:68109 | بازدید: 626
تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۱۳ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس:

مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاربردی‌تر شدن دروس موجب پیشرفت صنعت در کشور می‌شود، گفت: مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند.

به گزارش کانون سبحان؛ محمدرضا مبلغی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛  با اشاره به ضرورت تحول در نظام آموزشی و کاربردی کردن دروس آموزشی، گفت: تئوری محور بودن دروس موجب شده دانش‌آموزان پس از فارغ تحصیلی هیچ مهارتی برای ورود به بازار کار نداشته باشند.

وی ادامه داد: اکثر دروس آموزشی تئوری محور بوده و دانش‌آموز تنها تصاویر ابزارها را در کتاب مشاهده کرده است. از طرفی هر فردی که نیاز به مهارتی دارد باید در خارج از مدارس و دانشگاه به دنبال آن باشد که یقینا ضعف بزرگی برای نظام آموزشی است.

کاربردی‌تر شدن دروس موجب پیشرفت صنعت در کشور می‌شود

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی کاربردی‌تر شدن دروس موجب پیشرفت صنعت در کشور می‌شود، اضافه کرد: کاربردی بودن دروس موجب می‌شود دانش ‌آموزان و دانشجویان در هر مقطعی که فارغ التحصیل شوند، مهارت کافی برای ورود به بازار کار را داشته باشند. معتقدم نظام آموزشی  ما به تحول اساسی نیاز دارد.

مبلغی تصریح کرد: اگر دانشجو می خواهد وارد بازار کار شود باید دانش، مهارت و نگرش او با هم همخوانی داشته باشد و به عبارتی دانشجو باید مهارت های لازم را فراگیرد تا بتواند در بازارهای کار موفق باشد.

مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اهتمام جدی مجلس یازدهم برای کاربردی کردن دورس آموزشی، تصریح کرد: تحول و دگرگونی در نظام آموزشی و دیگر حوزه‌ها نیازمند جسارت است، اگر مجلس جسارت چنین کاری را نداشته باشد، همانند ادوار گذشته به روزمرگی دچار شده و ثمره‌ای برای مردم نخواهد داشت. مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند./

پایان پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.