شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

آمار و مشخصات لشکر شکست خورده حامیان قاتلی که شهروند شیرازی را سلاخی کرد

روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل «نوید افکاری» رسانه های ضد انقلاب و افراد معاند با فعالیت در شبکه های اجتماعی قصد ضربه زدن به نظام را داشتند.

شکست سنگین ضدانقلاب در موج سازی علیه نظام در پروژه تطهیر یک قاتل

بعد از آنکه ماشین رسانه ای ضد انقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.

کد خبر:68385 | بازدید: 425
تاریخ انتشار:۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۲۷ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
به قلم محمد کرم ساعدپور؛

چرایی دستپاچگی آمریکا از توافق ایران و چین

محمدکرم ساعدپور کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل در یادداشتی در زمینه برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های تهران-پکن نوشت:این توافق اقتصادی-تجاری پوچ بودن ادعای یک‌جانبه‌گرایی آمریکا را به دنیا اعلام می‌کند و دنیا بیشتر واقف خواهد شد که صنعت و تکنولوژی در سطح پنج قاره توزیع‌شده و در انحصار کشور خاصی نیست

به گزارش کانون سبحان، محمدکرم ساعدپور کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل در یادداشتی در زمینه برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های تهران-پکن نوشت:

ما در دشمنی آمریکا و ضدانقلاب کوچک‌ترین شک و شبهه‌ای نداریم، آن‌ها دوست دارند سر به گردن ما نباشد و این دشمنی لجوجانه و لدودانه از حرکات و سکناتشان نمایان است.

«وَدّو ما عَنِتُّم قَد بَدَتِ البَغضَاءُ مِن أفوَاهِهِم» آل‌عمران ۱۱۸؛ آن‌ها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید، نشانه‌های دشمنی آن‌ها از سخنانشان آشکار است.

حالا این عناصر پلید از توافق ایران و چین ناراحت‌اند، این ناراحتی نشان می‌دهد که این توافق به نفع ایران است و الّا ناراحت نمی‌شدند، حالا چرائی ناراحتی این‌ها را به‌اختصار بیان می‌کنیم:

۱ – تحریم آمریکا و اقمار و اذنابش مشکلاتی را بر مملکت تحمیل کرده است و این توافق یک توافق راهبردی و راهگشا در عرصه اقتصادی-تجاری است و راه برون‌رفتی است که مشکلات تحریم را حل و ما را ساده انگارانه منتظر گره‌گشایی از جانب آمریکا و اروپا نمی‌گذارد.

۲- عقل اقتضاء می‌کند، کشوری که سالیان متمادی به خاطر رویکرد به غرب ضرباتی را متحمل شده است، تمایل به شرق پیدا کند و با یک اتحادیه اقتصادی-تجاری انحصار غرب را بشکند و خود را از وابستگی خفه‌کننده غرب برهاند و معلوم است که این رویکرد آن‌ها را عصبانی می‌کند و ما هم در جواب  می گوئیم: «موتوا بِغَیظِکُم» ال عمران ۱۱۹: با همین خشم بمیرید.

۳- رویکرد به شرق و توافق اقتصادی-تجاری ایران و چین، باعث قدرت‌یابی بیشتر جمهوری اسلامی ایران در منطقه راهبردی غرب آسیا خواهد شد و موازنه قدرت را در منطقه به ضرر آمریکا و غرب به هم می‌زند و قدرت مانور جبهه مقاومت را روزافزون خواهد کرد و بدیهی ست که آمریکا، اروپا، صهیونیست‌ها، بیوه رجوی، بیوه شاه و … ناراحت باشند. «وَدَّ الَّذِینَ کفَرُوا لَو تَغفُلونَ عَن أمتعتکم» نسا ء ۱۰۲: کافران دوست دارند که شما از وسائل (و مسائل اقتصادی) خود غافل باشید و انسان‌های سالم نباید اعتنایی به تبلیغات جریان تحریف و تحریم داشته باشند.

۴- معلوم است که آمریکایی‌ها تحریم شکننده را به خاطر منزوی کردن ایران وضع کردند تا سرانجام ایران را وادار به تسلیم کنند که دست از مسائل هسته‌ای و موشکی و نفوذ منطقه‌ای خود بردارد و دست اسرائیل غاصب کودک کش را برای نابودی منطقه باز کند و این توافق به دنیا ثابت می‌کند که ایران نه‌تنها منزوی نیست بلکه یک بازیگر قدر است و قادر است که تمام معادلات را به هم بزند و در روند تکاملی خود آمریکای تروریست را بیش‌ازپیش به انزوا بکشاند و برای جهان بشریت تبیین کند که در ورای آبادان هم شهر وجود دارد.

۵- این توافق اقتصادی-تجاری پوچ بودن ادعای یک‌جانبه‌گرایی آمریکا را به دنیا اعلام می‌کند و دنیا بیشتر واقف خواهد شد که صنعت و تکنولوژی در سطح پنج قاره توزیع‌شده و در انحصار کشور خاصی نیست و صنعت فرسوده‌ی آمریکا احتیاج به ترمیم و بازسازی دارد و الّا یکی پس از دیگری آتش خواهند گرفت.

۶- کنترل قدرت‌های نوظهور رقیب برای آمریکائی‌ها، جنبه‌ی حیاتی دارد، می‌خواهد به نحوی از انحاء جلوی نفوذ بین‌المللی آن‌ها را بگیرد و حال اینکه نشانه‌های آشکار، حاکی از آن است که کار از کار گذشته است. وقتی جمهوری اسلامی مقتدرانه پنج کشتی حامل بنزین و … را با پرچم ایران به حیات خلوت آمریکا، یعنی ونزوئلا می‌فرستد و اعتنایی به تهدیدهای توخالی او نمی‌کند، باید دم خود را روی کولش بگذارد و زهوار دررفته خود را در شهرهای آشوب‌زده‌اش سروسامان دهد.

آری مردم اصیل و با بصیرت ایران عمق اشک تمساح را به زیبایی تحلیل می‌کنند و دست آمریکای تروریست و ضدانقلاب وطن‌فروش را خوانده‌اند که این دایه‌ها، مهربان‌تر از مادر نیستند و پمپئو وزیر امور خارجه یانگی‌های متجاوز به نیابت از همه، احمقانه ما فی الضمیر خود را آشکار کرده و گفتند: «توافق ایران و چین، امنیت عربستان و اسرائیل را تهدید می‌کند» و دست‌پاچگی آمریکا و ضدانقلاب از توافق اقتصادی-تجاری را از سر حُمق و نادانی به‌راحتی روی دایره ریخت.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.