سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

دولت در بازگشایی مدارس تعجیل کرد/ سلامت مردم به مخاطره بیفتد مجلس ورود خواهد کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید صبوری می کرد تا نتیجه مسافرت‌های شهریور‌ماه مشخص شود نه اینکه بلافاصله بعد از بازگشت از سفرها مدارس باز می شد تا دست به دست شدن ویروس بین دانش آموزان و انتقال آن به خانواده ها میسر شود.

لرستان با وجود داشتن ۱۱ درصد از آب‌های کشور، تشنه است

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان گفت: لرستان با وجود دارا بودن ۱۱ درصد از آب‌های کشور، تشنه است زیرا فقط کمتر از یک درصد از این نعمت خدادادی در استان لرستان استفاده می‌شود.

کد خبر:68497 | بازدید: 358
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۳۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت :

متاسفانه افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند/با بی‌نظمی و بی‌قانونی متنفر هستم

سوری گفت: مشکل اساسی ما این است که افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند، بنده به مبارزه با فساد مالی و اخلاقی و حاکمیت قانون مداری معتقد هستم و برای ارباب‌رجوع اهمیت بسیاری قائل هستم چراکه اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است.

به گزارش کانون سبحان، با حضور دکتر علی فرهادی قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، محمدرضا آزادبخت معاونت فرمانداری کوهدشت، شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و جمعی دیگر از مسئولین، آئین معارفه «دکتر محمود سوری» به‌عنوان رئیس جدید اداره شبکه بهداشت و درمان کوهدشت و تکریم «دکتر حسن امینی زاده» رئیس پیشین این اداره برگزار شد.

محمود سوری در این مراسم اظهار داشت: از اینکه توفیق خدمت گذاری به شهرم که هویت من است به این‌جانب عطا شد خوشحال هستم، امیدوارم هر آنچه که در شأن این مردم شهیدپرور است را به‌خوبی انجام دهم.

وی افزود: در شرایطی پا به این عرصه گذاشتم که همکارانمان در خط مقدم مبارزه با کرونا در حال انجام‌وظیفه هستند، تمام جهان در مواجهه با این ویروس هستند، مسئولین کشور ما با همدلی همیشگی خود در تمام عرصه‌های سخت همچون زلزله، سیل و … پیروز بوده است، امیدواریم با همکاری و همدلی هم بر این ویروس به‌طور قطعی غلبه کنیم.

مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به اینکه برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدتی را در شهرستان مدنظر دارم، عنوان کرد: در انجام امورات بایستی روحیه‌ای اخلاق محور و توأم با قاطعیت داشته باشیم و از هرگونه شایعه‌پردازی دوری کرد.

وی تصریح کرد: با بی‌نظمی و بی‌قانونی متنفر هستم و قانون را معیار حق و عدالت می‌دانم و تنها تفاوت را در توانمندی، شایستگی، تعهد و پاک دستی می‌دانم.

سوری گفت: مشکل اساسی ما این است که افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند، بنده به مبارزه با فساد مالی و اخلاقی و حاکمیت قانون مداری معتقد هستم و برای ارباب‌رجوع اهمیت بسیاری قائل هستم چراکه اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است.

 مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت اظهار کرد: همه همکاران گرامی را دوست دارم و به یک‌چشم می‌بینم، ما بایستی آنچه را که در شعار می‌گوییم در عمل بر عهده آن بربیاییم ، خط قرمز و انگیزه من سلامت مردم است.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.