چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

شهادت در مسیر دانش هسته ای/نخبگانی که قله های علمی را فتح کردند

ترور دانشمندان هسته ای ایران نشانگر عجز و ناتوانی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در برابر ملتی است که با تقدیم جان خویش از آرمان ها و اهداف بزرگ خود صیانت می کنند.

سکوت خیانت‌بار سلبریتی‌ها در برابر ترور دانشمند هسته‌ای

وقتی منافع ملی به پای ویزای آمریکا قربانی می‌شود.

کد خبر:68499 | بازدید: 489
تاریخ انتشار:۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۶:۰۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
رئیس جهاد کشاورزی کوهدشت در گفت‌وگو با کانون سبحان:

مرغوبیت انجیر سیاه «چهار قلعه» کوهدشت در سطح ملی است

رئیس اداره جهاد کشاورزی کوهدشت گفت: در کوهدشت ۷۰ هکتار سطح کشت باغات انجیر بوده و مرغوبیت انجیر سیاه «چهار قلعه» کوهدشت در سطح ملی است.

محمد تقی امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار کانون سبحان با اشاره به مستعد بودن زمین‌های کوهدشت برای باغداری، اظهار داشت: این روزها شاهد برداشت انگور و انجیر در سطح باغات کوهدشت هستیم، میزان سطح کشت باغات انگور حدود ۳۰۰ هکتار و انجیر ۷۰ هکتار است.

وی افزود: انجیر سیاه منطقه «چهار قلعه» کوهدشت که در نزدیکی باغ‌های زیودار است، دارای مرغوبیتی در سطح ملی بوده و در این منطقه شاهد عملکرد ۵ تن در هر هکتار هستیم.

رئیس اداره جهاد کشاورزی کوهدشت با اشاره به کبود شدید آب در کوهدشت، عنوان کرد: در باغات انگور ارقامی هم چون «یاقوتی، کشمشی و عسگری» موجود است و اخیراً نیز رقم «صاحبی» را نیز اضافه کرده‌ایم و به دلیل درشتی دانه و پرآب بودن خود این میوه، می‌توان آن را در مرحله غوره به فروش رساند و به عبارتی یک ماه قبل از ارقام دیگر آن را برداشت کرد.

وی تصریح کرد: در بخش مرکزی کوهدشت در مناطقی همچون گنجینه ضرونی، پشت باغ ضرونی، داود رشید، رشیدآباد، باغ زال، کله گاو راه و … باغات انگور داریم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.