شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

تلویزیون امنیتی من و تو در اقدامی نادر کارشناس خود را به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب بازداشت کرد

تلویزیون امنیتی من و تو وابسته به خانواده پهلوی، در اقدامی نادر کارشناس خود را به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب بازداشت کرد و مورد شکنجه قرار داد. این اولین تلویزیونی است که علنی می شود در داخل ساختمانش بازداشتگاه دارد.

ادای احترام مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به نوید افکاری در کنفرانس ضدایرانی «حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم» در واشنگتن دی‌سی!

ادای احترام مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به نوید افکاری در کنفرانس ضدایرانی «حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم» در واشنگتن دی‌سی!

کد خبر:68754 | بازدید: 231
تاریخ انتشار:۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان در گفت‌وگو با کانون سبحان:

محور «کوهدشت» به «دُم زانوگه» چهار خطه می‌شود

خالقی، مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: فاز اول محور «کوهدشت» به «دُم زانوگه» بااعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال، چهار خطه خواهد شد.

رضا خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار کانون سبحان، اظهار داشت: محور «کوهدشت» به «دُم زانوگه» حدود ۱۸ کیلومتر طول داشته که در سال ۹۷ ردیف ملی گرفت و به چهار خطه منتهی به استان لرستان ملحق شد و این خود یک جهش بزرگ در این محور است.

وی افزود: در مطالعه و بررسی صورت گرفته و با انعقاد قرارداد، عملیات اجرایی فاز اول محور «کوهدشت» به «دُم زانوگه» از کیلومتر ۲۱۰۰ تا ۷۱۰۰ بااعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال و مدت کار ۱۸ ماهه آغازشده است و مابقی پروژه نیز به‌محض پیشرفت در فاز نخست، برنامه‌ریزی و قرارداد آن  بسته می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان دانش فنی عنوان کرد: همه قطعات باقیمانده محور کوهدشت به خرم‌آباد پیمانکار دارد و در جلسه اقتصاد مقاومتی استان جزء پروژه‌هایی بوده که تزریق اعتبار داشته است و با توجه به خبرهای خوش تأمین اعتبار، این پروژه تا پایان دولت یازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.