چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریستها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!

حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.

اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین

رئیس جمهور در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!

کد خبر:69503 | بازدید: 977
تاریخ انتشار:۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۶:۳۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

آقای کلانتری، عوامی در قالب خواص!

به گزارش کانون سبحان، محمدکرم ساعدپور تحلیلگر مسائل سیاسی و بین‌الملل در پی توهین موهن «عیسی کلانتری» به امام خمینی (ره) در یادداشتی نوشت: برّشی از مصاحبه آقای کلانتری معاون سازمان محیط‌زیست ریاست جمهوری، در رابطه با علت پیروزی انقلاب اسلامی را گوش کردم. محتوای موهن، در پوشش کلماتی سست، این بنده را به دریافت […]

به گزارش کانون سبحان، محمدکرم ساعدپور تحلیلگر مسائل سیاسی و بین‌الملل در پی توهین موهن «عیسی کلانتری» به امام خمینی (ره) در یادداشتی نوشت: برّشی از مصاحبه آقای کلانتری معاون سازمان محیط‌زیست ریاست جمهوری، در رابطه با علت پیروزی انقلاب اسلامی را گوش کردم.

محتوای موهن، در پوشش کلماتی سست، این بنده را به دریافت نکته‌ای، بیشتر واقف کرد که در هر موضوعی باید از خِبره و خِریت فن سؤال کرد: «فَسْئَلُوا أَهْلَ الذِّکْرِ إِنْ کُنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ» از اهل ذکر و خبره بپرسید.

سؤال و جواب مثل مذکر و مؤنث است، در صورتی از این دو تولید علم می‌شود که نازا و سِتُروَن نباشند؛ وقتی جواب دهنده راجل و پیاده است، و چیز دندان‌گیری در چنته ندارد، از باب «من لفظ می‌گویم و معنا ز خدا طلبم» جفنگیاتی را روی دایره می‌ریزد که در کوزه‌ی هیچ عطاری نیست.

ایشان در این به‌اصطلاح مصاحبه می‌گوید: آمریکایی‌ها پشت شاه را خالی کردند و امام، فرزند ناخلف آن‌ها بود و انقلابیون به رهبری امام از فرصت استفاده، انقلاب را به پیروزی رساندند!

این حرف بی مبنا و عاری از واقعیت و حقیقت قبلاً توسط افرادی، مطرح شد ولی ازآنجایی‌که واقعیت نداشت و گوش کسی خریدار آن نبود، به بوته فراموشی سپرده شد.

ولی الآن از زبان آقای کلانتری نشخوار شد و این فرد شیرین مغز را مضحکه عام و خاص کرده است؛ امان از دست آدم‌های عوام که چه زود ذهنشان جابجا می‌شود.

یکی از مشخصه‌های بارز عوام این است، ذهنش به‌راحتی توسط خواص منحرف جابجا می‌شود؛ عوام چون اهل مطالعه و تحقیق نیست و به تحلیل درست نرسیده است، به‌راحتی ذهنش جابجا می‌شود.

اگر ایشان زحمت مطالعه کتاب «ما مثل برف ذوب می‌شویم» را به خود می‌دادند که در آن کتاب، طرح کودتای ژنرال هایزر آمریکایی با ژنرال‌های پیروپاتال شاهنشاهی، لب به این کلمات عامیانه بی‌پشتوانه نمی‌جنباندند.

در سال ۱۳۵۷ ماه‌های آخر عمر رژیم منحوس پهلوی، آمریکایی‌ها ژنرال هایزر را فرستادند که از سقوط رژیم پهلوی جلوگیری کند؛ و ایشان با ژنرال‌های مفلوک پهلوی و سولیوان سفیر وقت آمریکا، ۷ جلسه فشرده چندساعته گذاشتند؛ خروجی آن جلسات، طرح کودتایی بود که بنا شد روز ۲۱ بهمن ۵۷ اجرا شود.

مقدمه اجرای آن کودتا هم اعلام حکومت‌نظامی بود که از طریق رسانه‌هایشان اعلام شد که از ساعت ۴ بعدازظهر حکومت‌نظامی لازم‌الاجرا است، نیت این بود تا مردم صحنه را خالی و کودتاگرها طرح خود را اجرا کنند.

امام (ره) متوجه خطر شد و دستور صادر کردند که مردم بریزند توی خیابان و اعتنایی به حکومت‌نظامی نکنند و همه مردم، تبعیت کردند و جنگ سنگر به سنگر و خیابان به خیابان شروع شد.

اقدام به‌موقع امام (ره) و حضور گسترده مردم در کف خیابان‌ها و خالی شدن پادگان‌ها توسط ارتش و وارد شدن نیروی هوایی به مبارزه نظامی با رژیم شاه، موجب پیروزی شد.

بنابراین آمریکایی‌ها تا لحظات آخر پشت شاه را خالی نکردند بلکه پشت شاه را، مردم و قهرمانان ارتش، بخصوص نیروی هوایی خالی کرد و این از مسلمات تاریخ و اظهر من الشمس است.

در پایان آقای کلانتری را به مطالعه کتاب‌های زیادی که در این زمینه نوشته‌شده است، بخصوص «ما مثل برف ذوب می‌شویم» دعوت می‌کنیم و به روح برادر شهیدش مرحوم موسی کلانتری که در کنار شهید بهشتی (ره) قربانی قدرت‌طلبی منافقین شد و الآن از این حرف‌های منافق پسندانه برادرش ناراحت و منزجر است؛ درود می‌فرستیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.