پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریستها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!

حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.

اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین

رئیس جمهور در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!

کد خبر:69513 | بازدید: 822
تاریخ انتشار:۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۱۳ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت در گفت‌وگو با کانون سبحان:

دو انبار بزرگ «احتکار نهاده های دامی» و « بسته بندی غیرمجاز مواد شیمیایی» توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه کوهدشت کشف شد

حسینی، دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت از کشف ۲ انبار بزرگ احتکار «نهاده‌های دامی» و «بسته‌بندی غیرمجاز مواد شیمیایی» توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه این شهرستان خبر داد.

اردشیر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار کانون سبحان، اظهار داشت: انبار احتکار۸۰ تن نهاده دامی و همچنین انبار دیگری شامل ۱۵تن ماده شیمایی فاسد و غیرمجاز، توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کوهدشت و با حضور کارشناسان ادارات جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و اداره صمت، کشف و ضبط‌ شده است.

وی افزود: این نهاده های دامی در یک انبار متروکه‌ای کشف شد که به‌صورت غیرقانونی اقدام به تولید غیرمجاز و غیراستاندارد خوراک دام و طیور کرده و سپس بین دامداران و مرغداری‌ها توزیع شده است، همچنین در یک انبار دیگر برخی اقدام به بسته‌بندی و توزیع کودهای شیمیایی تقلبی در بین کشاورزان کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت با اشاره به اینکه با برهم زنندگان بازار برخوردی قاطعانه و سخت داریم، عنوان کرد: عده‌ای از اوضاع اقتصادی جامعه سوءاستفاده کرده و باعث افزایش نابسامانی بازار و بروز برخی جرائم در سطوح مختلف کشور می‌شوند، ما در مقابل این افراد کوتاه نمی‌آییم، چراکه برای منافع شخصی خود، علی‌رغم متضرر کردن مردم، امنیت روانی آنان را نیز سلب می‌کنند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های سازمان اطلاعات سپاه شهرستان، تصریح کرد: بایستی دستگاه‌های نظارتی همچون ادارات صمت، اصناف، تعزیرات حکومتی و … همچنان در زمینه نظارت و برخورد قانونی با متخلفین و مخلین بازار اقدامات پررنگی داشته باشند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.