دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟

بخش زیادی از مردم و جریانهای سیاسی معتقدند که کاندیداهای نزدیک به دولت یعنی همتی و مهرعلیزاده در جلب نظر مردم ناامیدانه عمل کردند.

هزینه‌های چشمگیر کاندیداهای شورای شهر کوهدشت برای ورود به پارلمان شهری

علی احمدی راد| فعال اجتماعی و سیاسی   در زیر با ارایه مطالبی تلاش می‌کنم از نگاهی متفاوت به انتخابات شورا بپردازم امیدوارم در این موقعیت حساس موثر واقع شود. در سالی که رهبر معظم انقلاب به استان لرستان سفر کردند. در نامه‌های مردمی بیشتر بسامد درخواست‌ها مسائل شخصی بود و کمتر در آنها مطالبات […]

کد خبر:70350 | بازدید: 201
تاریخ انتشار:06 ژوئن 2021 - 10:58 ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
گام انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت

رئیس دانشگاه آزاداسلامی کوهدشت: مردم کوهدشت از حرف های پوپولیستی و شعار گرایانه خسته اند و توسعه شهر را می خواهند/ضرورت انتخاب فردی متعهد،کارآمد و پاکدست

دانشجو در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران همواره نقشی موثر ی درنظام سیاسی و شکل گیری و استقرار این نظام مقدس داشته و نباید نسبت به موضوعات جامعه و شهری بی تفاوت باشد،دانشجو علاوه بر امید به آینده علاوه بر تحصیل علم باید در خصوص مسائل مختلف جامعه نیر دخالت داشته و دنبال مسائل حاشیه ای نباشد.

به گزارش کانون سبحان،مهندس حبیب الله دهقانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت در جلسه ای که میزبان تعدادی از کاندیداهای شورای شهر با تشکل دانشجویی بودند،اظهار داشت:دانشجو در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران همواره نقشی موثر ی درنظام سیاسی و شکل گیری و استقرار این نظام مقدس داشته و نباید نسبت به موضوعات جامعه و شهری بی تفاوت باشد،دانشجو علاوه بر امید به آینده علاوه بر تحصیل علم باید در خصوص مسائل مختلف جامعه نیر دخالت داشته و دنبال مسائل حاشیه ای نباشد.

وی افزود: این تشکل های سیاسی فرصتی به وجود آورده برای کار دسته جمعی و این یک نیاز دانشجو است که با کسب مهارت های گوناگون سیاسی ،فرهنگی ،اجتماعی … در جامعه دخالت کند.

رئیس دانشگاه اسلامی آزاد کوهدشت عنوان کرد: هدف اصلی تشکل های دانشجویی چیزهایی است که روی پیشانی بلند جنبش های دانشجویی نوشته شده از جمله ضدیت با استکبار،کمک به پیشرفت کشور ،کمک به اتحاد ملی،کمک به پیشرفت علم،روحیه روشنگری و مطالبه گری،آرمان خواهی وعدالت خواهی.

وی ضمن خطاب به کاندیداهای محترم شورای شهر، تصریح کرد: مردم عزیز دیار کوهدشت از حرف های پوپولیستی و شعار گرایانه خسته شده اندو پیشرفت وتوسعه شهر را در عمل می خواهند ،آنها کسانی را می خواهند که دلسوز شهر باشند و بتوانند برای عمران و آبادانی شهر گامی بردارند .

دهقان ادامه داد: چرا پس از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب عزیز اسلامی، هنوز مردم شهر در آرزوی یک خیابان سالم مانده اند، چرا بودجه عمرانی شهر صرف هزینه های پرسنلی و اداری می شودو…، امیدوارم که دانشجویان محترم در مورد آگاه سازی و روشنگری جامعه به عنوان قشر موثر در انتخاب یک شورای شهر متخصص ،دلسوز ،متعهد،پاکدست کارا و توانمند و … اقدام نمایند .

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.