شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

نقدینگی بایستی به سمت تولید هدایت شود/لزوم جلوگیری از قاچاق دام زنده

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، ظهر امروز حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: خداوند متعال مسیر سعادت بشریت، جهت رسیدن به کمال را آماده کرده است. وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی دقیق مسؤولان در راستای خواسته‌های مردم، عنوان داشت: در جنگ هشت‌ساله که ظاهرش مصیبت بود، ولی آن‌چنان […]

دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: دانش و دانایی پایه و اساس قدرت هر انسانی است.

کد خبر:27735 | بازدید: 298
تاریخ انتشار:۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

هشدار جدی استاندار لرستان خطاب به مسئولین /برخورد شدید برای مدیرانی که عملکرد مطلوبی نداشته باشند!

استاندار لرستان بر لزوم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در این استان تاکید کرد.

81875788-70370260

به گزارش«کانون سبحان»؛ هوشنگ بازوند شامگاه شنبه در جلسه احیا ظرفیتهای راکد لرستان در سخنانی با تاکید بر لزوم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در لرستان همچنین برداشتن چالش های پیش روی در این زمینه اظهار داشت: در این راستا مدیرانی که در این رابطه عملکرد مطلوبی نداشته باشند با آنها برخورد شدیدی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه هر مدیری که در مقابل اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بایستد شدیدا با آن برخورد خواهیم داشت عنوان کرد: موضوع توجه به سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اجرای آنها در مقام عمل در سطح ملی مورد توجه ویژه قرار دارد.

استاندار لرستان با اشاره به عزم جدی دولت در رابطه با اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در کشور بیان داشت: این سیاستهای اقتصاد مقاومتی در لرستان باید به صورت جدی تری اجرا شوند.

بازوند با تاکید بر لزوم به کارگیری همه ظرفیتهای موجود برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در لرستان بیان داشت: در این راستا احیا ظرفیتهای راکد استان از سال گذشته در دستور کار قرار گرفته به طوریکه برخی از این ظرفیتها بیش از ۱۰ تا ۱۲ سال بود که راکد باقی مانده بودند.

وی با بیان اینکه امسال نیز احیا ظرفیتهای راکد استان به شکل جدی تر در دستور کار قرار گرفته است تصریح کرد: در این راستا سند احیا ظرفیتهای راکد استان لرستان تهیه شده است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی لرستان بر اساس اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و همچنین عملکرد آنها در رابطه با احیا ظرفیتهای راکد استان مورد ارزیابی قرار می گیرد گفت: در این راستا بخش خصوصی نیز باید دولت را برای اجرای این اقدامات کمک کند چرا که معنای اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی با مشارکت همگان برای توسعه استان است.

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. علی شفیعی

    جناب استاندار مدبر خسته نباشید، چرا طوری سخن می کنید که مظلوم واقع شده اید و دیگران نمی گذارند شما فورآ این پروژه را فعال کنید ؟ این حرفها ظاهر سازی و فقط مصرف رسانه ای دارد که خود نیز واقفید . مگر شما بالاترین مقام اجرایی در استان نیستید ؟ مگر شما عزمتان راسخ بر فعالیت این سد نیست ؟ مگر شما نماینده و معتمد دولت و نظام در استان نیستید ؟ و هزار مگر دیگر …. پس چرا در مقام عمل فعالیتی در جهت تسریع امور و بهره برداری این پروژه صورت نمی دهید ؟ کدام برادر است که نمی خواهد مردم از حق خود بهره مند گردند ؟ اگر خیرخواه مردم اید و فلان برادر چوب لای چرخ مردم و شما می گذارد چرا از معرفی و بردن نامشان کراهت میجویید ؟ چرا شما که دلوز نظام و مردم هستید این برادران را به مقامات و قوه قضاییه معرفی نمی کنید ؟ اگر به راستی این افراد وجود خارجی دارند پس شما که به تدبیر شهره اید برایشان تدبیری بیندیشید که مردم به تدبیرتان امیدوار شوند . هر چند مردم درباره اجرا نشدن این پروژه دیگر حرف و حدیث را نمی پذیرند و صبح تا شب از این تحلیلهای مظلوم نمایی می شنوند اما کاسه صبر هم ظرفیتی دارد و فقط در این خصوص عمل می خواهند نه بعد از گذشت چند سال برایشان از کارشکنی برادران بگید. جناب استاندار با توجه به شرح وظایفتان برای رضای خدا هم شده در تسهیل امور این پروژه برای این مردم فهیم و با بصیرت اقدام درخور و عملی انجام دهید نه اینکه بعد از این همه سال بیایید و از نادرست بودن زیر بنای سد و کارشکنی برادران بفرمایید . جناب بازوند مردم با توجه به توسعه ای همه نقاط دنیا از شما بعنوان نماینده دولت مدعی تدبیرتان تدبیر و عمل و اجرا می خواهند نه حرف و گله از کارشکنان . و این را بدانید که هر کسی از هر دولت وجناحی این پروژه معشوره را به مرحله اجرا و فعالیت برساند جدای از محبوبیت ابدی در میان مردم لرستان بخصوص کوهدشت ، محبوبیتی صد چندان در نزد نظام مقدس و از همه بالاتر در نزد خداوند متعال ثوابی نامتناهی به سبب دعای خیر این همه مردم مسلمان دارد . حناب بازوند مردم از شما بخصوص و مدیران تان صرفا عمل می خواهند و دیگر هیچ . و اگر خواهان محبوبیت مردم هستید و اینکه برای شنیدن و خواندن حرفهای شما اشتیاق داشته باشند پس اقدام و عمل در این خصوص مبذول فرمایید در غیر اینصورت از کارشکنی برادران و عدم زیر ساخت و امور فنی سد صحبت نفرمایید چرا که زیاد حرف شنیده ایم. اگر خیر و صلاح مردم را می خواهید با توجه به منویات مقام معظم رهبری و بخصوص تاکید ایشان در نامگذاری امسال شعار ندهید و به فرمایش اقدام و عمل معظم له جامه عمل بپوشانید که هم در پیشگاه خداوند هم پیشگاه معظم له و هم مردم سرافراز باشید و مردم به تدابیر دولت مطبوع تان امید واقعی و شایسته داشته باشند . الهی ، اهدنا الصراط المستقیم .

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین