شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:21068 | بازدید: 250
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۵۷ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
در مراسم تودیع و معارفه«رئیس جدید آموزش و پرورش کوهدشت»؛

فرماندار کوهدشت:ما امانت دار همه سرمایه های مردم هستیم./ هرگز آدم هتاکی نبوده ام!

به گزارش “کانون سبحان”؛ طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان آقای برخورداری به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و بعنوان جایگزین آقای مومنی معرفی شد .

فرماندار کوهدشتبه گزارش “کانون سبحان”؛ طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان آقای برخورداری به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و بعنوان جایگزین آقای مومنی معرفی شد .

مراسم معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش کوهدشت ظهر امروز در محل سالن جلسات آموزش و پرورش با حضور فرماندار کوهدشت ، معاون اداره کل آموزش و پرورش استان و … برگزار گردید .

محمدی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات ارزنده آقای مومنی گفت : هم در دوران جنگ و هم در دوران سازندگی ، در همه انتخابات ها و در همه مقاطع آموزش و پرورش نقشی تعیین کننده داشته و دارد ، عملا در چنین سازمانی نقد ، انتقاد ، بررسی و … در نهاد آن وجود دارد .

وی گفت : ما در یک جامعه ای زندگی می کنیم که همه فرهیختگان آن بی شک برخواسته از این جامعه فرهنگی هستند، چه آنانی که در جاهای دیگر غیر از آموزش و پرورش کار می کنند و چه آنانی که در آموزش و پرورش مشغول هستند .

فرماندار گفت :امیدواریم چه همه کسانی که در این جلسه هستند و چه کسانی که حضور ندارند به این مسئله توجه کنند ، اگر آموزش و پرورش ما سازنده ، پای کار و مقلد دیدگاههای نظام و ساختارهای نظام باشد دارای جامعه پایداری خواهیم بود.

محمدی افزود : ما امانت دار همه سرمایه های مردم هستیم ، سرمایه های انسانی که آینده این کشور قطعاً به وجود آنها وابسته است ، فرزندان امروز پدران و مادران آینده این آب و خاک هستند ، ما باید آنها در چهارچوب اخلاق و در چهارچوب معنویت برای دین تربیت بکنیم .

وی تصریح کرد : سال ۹۴ سالی است که پروسه عظیم انتخابات در آن اجرا می شود ، جامعه ای که تکثر در آن وجود داشته باشد آن جامعه فعال است ، ما نباید بترسیم که کاندیداهای زیادی داریم ، هیچ اشکالی ندارد ، آدمها باید بیایند و خودشان را ارائه بکنند ، مردم باید دارای قدرت انتخاب باشند ، مردم نباید احساس کنند که یک مجموعه ای یک کسی را از قبل مشخص کرده اند و بقیه بیکار هستند ، مردم اصل و متن هستند ، این مردم هستند که تصمیم خواهند گرفت .

فرماندار گفت : بنده از افتخارات خود می دانم تا زنده ام سرباز این نظام هستم و تمام تلاش خود را برای نظام انجام خواهم داد ، هرگز آدم حتاکی نبوده ام ، بنده دارای تفکر هستم و این را هم کتمان نکرده ام و نمی کنم ، تفکری که برخواسته از نظام است ، تفکری که برای اصلاح آمده است ، برای مبارزه با انحراف آمده است ، برای تقویت دین آمده است ، برای تقویت خون شهدا آمده است ، این چنین تفکری اگر نقد بشود هیچ اشکالی ندارد .

محمدی افزود : دولت برخواسته از دل مردم است ، منتخب مردم است ، دولت این افتخار را دارد که با همه تخریب های که در رابطه با این دولت صورت می گیرد بزرگترین معظل این کشور که بحث انرژی هسته ای بود را به بهترین وجه و با کمترین هزینه حل کرد .

وی گفت : ما باید به سرمایه هایمان که جوانان هستند یاد بدهیم که همدیگر را تحمل کنند ، نسبت به هم گذشت داشته باشند ، اگر کسی مسئولیتی را می گیرد و او را کمک نکنیم قطعا از عهده این مسئولیت بر نخواهد آمد ، باید زیر ساخت های فکری را آماده بکنیم که بهترین حرکت را مردم انجام دهند .

فرماندار گفت : اگر ما انتخاباتی را انجام بدهیم و مردم از منافع آن برخوردار نباشند قطعاً در پیشگاه خداوند مسئول هستیم ، مردم نباید این احساس را داشته باشند که دیگران به جای انها تصمیم می گیرند ، اگر خدایی نکرده یک رأی جابه جا بشود به مردم خیانت شده است . ما امانت دار رأی مردم هستیم ، بنده به مردم اطمینان می دهم که از آرائ آنها صیانت بعمل  خواهد امد .

منبع: زاگرسی ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین