پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:29135 | بازدید: 384
تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۵:۰۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت گفت:

وصل شدن آب شهرک امام(ره) کوهدشت با خریداری و احیا دو چاه دیگر/ریزش چاه اصلی به دلیل افت شدید آب های زیرزمینی/ لزوم آمادگی مردم در شرایط بحرانی

مهندس یوسفوند گفت: یک حلقه چاه کشاورزی در نزدیکی شهرک امام خمینی (ره) خریداری شده که همکاران در حال عملیات روی آن هستند و ان شا الله تا ساعاتی دیگر آب این چاه نیز وارد مدار شده و مشکل آب شرب شهرک و دو روستای اطراف نیز حل خواهد شد.

مهندس يوسفوند مدير آبفار کوهدشت

مهندس کامران یوسفوند رئیس امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت در گفتگو با «کانون سبحان» گفت: در ایام اخیربا توجه به افت شدید آب های زیرزمینی یک حلقه چاه در شهرک امام خمینی (ره ) با ۲۲ لیتر در ثانیه آب ، که آب مورد نیاز شهرک امام(ره) و دو روستای چنار سفلی اولیا و روستای آزادبخت را تامین می کرده است ،به علت مذکور موجب شده که چاه ریزش و در نهایت تخریب شود و آب نیز ازمدار خارج گردد و به صورت ناگهانی آب شهرک امام و دو روستای هم جوار  که باهم جمعیتی بالغ بر   ۵ هزار تا ۶ هزار دارد قطع شود ،که  در اولین فرصت آب رسانی توسط ۴ تانکر صورت گرفت.

مدیر آبفار کوهدشت در ادامه افزود: یک حلقه چاه در همان ایستگاه قدیمی بوده که ،همکاران و پرسنل آبفار شهرستان از دیشب تا ساعت ۲۲  سرکار بوده تا  آب آن چاه با موفقیت  را وارد مدار شود.

وی گفت : امروز نیز یک حلقه چاه کشاورزی در نزدیکی شهرک امام خمینی (ره) خریداری شده که همکاران در حال عملیات روی آن هستند  و ان شا الله  تا ساعاتی دیگر آب این چاه نیز وارد مدار شده و مشکل آب شرب شهرک و دو روستای اطراف نیز حل خواهد شد.

مهندس  یوسفوند اظهار داشت: ریزش چاه قبلی موجب گردیده ، پمپ درون آن گیر نموده و حتی  جرثقیل نتوانستیم آن را بیرون بیاوریم در همین راستا ، فرد متخصصی بنام آقای ترک  که ساکن ملایر است عازم کوهدشت است که با دستگاه ها و لوازم خاصی که دارد مشکل چاه را برطرف ساخته  و آن را احیا نماید که ا ن شاالله از طریق این چاهی که آب دهی مناسبی دارد ، اگر احیانا با کسری آب مواجه شدیم ، رفع  گردد.

مدیر آبفار کوهدشت در ادامه ضمن بیان لزوم آمادگی مردم در شرایط بحرانی اظهار داشت: متاسفانه  برخی مردم امکانات لازم در شرایط بحران را ندارند،از این رو به طور مثال مردم در زمان  قطعی آب از قبل دبه های چند لیتری برای تهیه آب را مهیا نموده که اگر به مناطق مربوطه آب رسانی شد وسلیه دریافت آب را داشته باشند،نه این که تنها وسلیه دریافت آب مردم بطری های کوچک نوشابه باشد.

مهندش یوسفوند در پایان به  وضعیت آب منطقه داوود رشید اشاره کرد و گفت: برخی مردم منطقه داوود رشید از آب چشمه های طبیعی استفاده می کند و ۱۰ تا ۱۲ روزه پمپ و برق مورد نظر چاه  دچار مشکل شده است که در صدد رفع هستیم ، و لازم به ذکر است در موارد ی که مردم در مضیقه اند با تانکر آبرسانی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین