جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:30594 | بازدید: 391
تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲:۳۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
اختصاصی کانون سبحان؛

امام جمعه کوهنانی:حذف عربستان از لیست ناقضان حقوق کودکان ،نشانه قانون جنگل و ننگ سازمان ملل است.

حجت الاسلام آروانی حذف عربستان از لیست ناقضان حقوق کودکان را نشانه قانون جنگل و ننگ سازمان ملل دانست و گفت سازمان ملل بنا بود مدافع حقوق ملتها باشد نه مدافع جلادان و جنایتکاران.

آروانیبه گزارش «کانون سبحان»؛ در خطبه دوم حجت الاسلام والمسلمین آروانی با اشاره به سالروز عزل بنی صدر از اقدام مجلس در سال ۶۰ تجلیل و انقلابی بودن و حافظ منافع ملت بودن را لازمه یک مجلس مکتبی دانست و گفت :مجلس باید نقش نظارتی خود را با قدرت انجام دهد و در راس امور بودن خود را حفظ کند.

وی با گرامی داشت هفته قوه قضائیه گفت این نهاد با اعتماد به نفس و رعایت ضوابط و موازین کار خود را با قدرت و قاطعیت در برخورد با مفسدین و مجرمین انجام دهد و جامعه را برای همه متخلفان از قانون و متجاوزان به حقوق دیگران نا امن کند و با هر اقدامی که باعث بی اعتمادی و فساد می شود برخورد کند از جمله در رابطه با این خبر حقوقهای چند ده ملیونی برخی مدیران برسی جدی و دقیق کند زیرا در صورت واقعیت مایع ننگ و سلب اعتماد ملی است در مملکتی که عده زیادی زیر خط فقر هستند و با امید به یارانه زندگی می کنند این اختلاف طبقاتی شدید چه معنا دارد و چه توجیهی دارد مسئولین اجرائی به شعار و سخنرانی و امار غیر واقعی دل خوش نکنند مردم باید آثار اقدامات شما را سر سفره خود مشاهده کنند.

وی حذف عربستان از لیست ناقضان حقوق کودکان را نشانه قانون جنگل و ننگ سازمان ملل دانست و گفت سازمان ملل بنا بود مدافع حقوق ملتها باشد نه مدافع جلادان و جنایتکاران.

ایشان در پایان با توجه به آسفالت نا مناسب خیابانهای شهر کوهنانی خواستار اقدام شهرداری و کمک دولت برای اسفالت مناسب خیابانها این شهر شد و از مسئولین مربوطه خواست که در پرداخت مطالبات کشاورزان تسریع کنند که در اسلام پرداخت حق طلبکار بسیار مورد تاکید است با پرداخت مطالبات مردم مرهمی بر مشکلات کشاورزان بگذاریدو باعث ایجاد نشاط بعد از کار تلاش برای آنها باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین