پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:32263 | بازدید: 293
تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۰۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

فرق کودتای یک شبه و کودتای چندساله !

سرویس یادداشت  و مقاله کانون سبحان/ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد صادق محمدی وفایی: در ترکیه کودتا شده است کودتاچیان درمیان مردم جایی ندارند به ظاهر در خارج از ترکیه نیز طرفداری نداشتند.به همین دلیل زود شکستند. ولی در عراق و سوریه سالهاست کودتا شده است اما کودتاچیان در خارج از سوریه و عراق سرچشمه […]

محمدی وفایی کوهدشتسرویس یادداشت  و مقاله کانون سبحان/ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد صادق محمدی وفایی:
در ترکیه کودتا شده است کودتاچیان درمیان مردم جایی ندارند به ظاهر در خارج از ترکیه نیز طرفداری نداشتند.به همین دلیل زود شکستند. ولی در عراق و سوریه سالهاست کودتا شده است اما کودتاچیان در خارج از سوریه و عراق سرچشمه دارند!آنان دستور می دهند و نقشه می کشند و پول و مهمات می دهند و لی مزدورانشان در این دو کشور سر می برند و زنده به گور می کنند و…!
جهانیان حق دارند بپرسند چرا آن کودتای چند ساله محکوم نیست و این کودتای یک شبه محکوم است ؟! چرا در ترکیه رای مردم ارزش دارد ولی در عراق و سوریه ارزش ندارد؟! چرا در ترکیه هیچ کشوری علنی از کوتاچیان حمایت نمی کند ولی در دو کشور سوریه و عراق با تمام توان و در روز روشن از کودتاچیان حمایت می شود؟!

از سویی رجوی ها که دسشان به خون هزاران هزار ایرانی و عراقی بی گناه آغشته شده است در دل فرانسه و…آزادانه و آرامانه خوش می گذرانند . سمینار می گیرند ! حمایت می شوند ، ولی حزب الله لبنان که راستانه به داعش کشی روی آورده است، از نظر غربیان تروریست به حساب می آیند!!!!!!!!!!

چرا منافقین زیر چتر حمایتی مدعیان حقوق بشر قرار دارند و چرا برای تروریست های سوریه و عراق پول و مهمات و…نازل می کنند؟!

عربستان که در انهدام برج های دوقلوی امریکا و کشته شدن هزاران نفر نقش مستقیم داشت رفیق شفیق امریکاست اما ایرانی که صادقانه در خط مستقیم مبارزه با داعشیان است ناقض حقوق بشر است! چه می کند تهدید به خروج دلارهای نفتی وهابیان عربستان از امریکا ؟!

نتیجه این سیاست های یک بام و دو هوا ، گاهی هم راه افتادن کامیون مرگ در غرب و فرانسه و … خواهد شد.

دیدگاه ها (2 دیدگاه)


  1. حامدگراوند

    بله سید عزیز ،بقول امام(ره): آمریکا ام الفساد قرن ،تروریست بذات و شیطان بزرگ است واز آمریکا و هم پیمانانش چیزی جز این انتظار نمیرود که ناقض حقوق بشر باشند.


  2. حامدگراوند

    بله سید عزیز ،بقول امام(ره): آمریکا شیطان بزرگ، ام الفساد قرن و تروریست بذات است، و چیزی جز نقض حقوق بشر از او و همپیمانانش انتظار نمیرود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین