دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید/بدون تضمین قطعی سه کشور اروپایی نمی‌توان برجام را ادامه داد

  به گزارش کانون سبحان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، منزلت و جایگاه والای معلمان را همچون معیشت آنان بسیار مهم و نیازمند توجه کامل خواندند و اجرای زمان‌بندی شده سند متقن […]

کد خبر:32708 | بازدید: 127
تاریخ انتشار:۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۴۲ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

مدیران چند شغله در لرستان و جوانان بیکار/ مدیرانی که چند فیش حقوقی دارند

کانون سبحان به نقل از لرستان خبر: یکی از مصادیق برخورداری از مزایای و دریافت های نا متعارف که کمتر بدان پرداخته شده و به نوعی مغفول مانده است موضوع مدیران چند شغله و اشتغال آنها در دو یا چند مسوولیت اجرایی است. این امر علاوه بر اینکه در تغایر با قوانین و مقررات موجود […]

مدیران چند شغله در لرستان و جوانان بیکار/ مدیرانی که چند فیش حقوقی دارندکانون سبحان به نقل از لرستان خبر: یکی از مصادیق برخورداری از مزایای و دریافت های نا متعارف که کمتر بدان پرداخته شده و به نوعی مغفول مانده است موضوع مدیران چند شغله و اشتغال آنها در دو یا چند مسوولیت اجرایی است.

این امر علاوه بر اینکه در تغایر با قوانین و مقررات موجود است از چند منظر قابل نقد و بررسی است.

نخست آنکه حضور پاره وقت مدیران در مسوولیت های متعدد مانعی جدی در مسیر انجام مطلوب وظایف سازمانی است زیرا افراد بجای آنکه توان و انرژی خود را مصروف انجام وظیفه در یک مسولیت و پست سازمانی نمایند حضور آنها در چند مسوولیت و دستگاه اجرایی موجب تحت الشعاع قرار گرفتن و به حاشیه رفتن مسوولیت اصلی و مانعی در جهت کارایی ، اثر بخشی و در نهایت بهره وری فرد و دستگاه است که تبعات و پیامدهای ناشی از آن همانا تضییع حقوق بیت المال به طور عام و تضییع حقوق جامعه ی هدف دستگاه های اجرایی ذیربط به طور خاص است .

دومین نقدی که بر مدیران چند شغله وارد است برخورداری آنها از مزایای دستگاههایی است که در آن مسوولیت دارند موضوعی که در چند ماه اخیر در کانون توجه رسانه ها و افکار عمومی بوده است .

در نهایت حضور مدیران در چند شغل سازمانی هر چند به عنوان سرپرست مانع از حضور خیل جوانان بیکار به ویژه فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی برای ورود به دستگاه های اجرای است .

به عنوان نمونه معاونت اداری مالی اداره کل ….. همزمان مسوولیت عضویت در شورای شهر …. را عهده دار بوده و حضور پاره وقت وی و از طرفی بهره مندی از مزایای مالی شورای شهر و اداره کل … در حقیقت تضییع حقوق مردم و جوانان استان است.

با توجه به اینکه حضور مدیران چند شغله و برخورداری آنها از مزایای نا متعارف و غیر قانونی منحصر به یک اداره نیست از دستگاه های نظارتی تقاضا می گردد ضمن بررسی موضوع نسبت به برخورد انقلابی با متخلفان احتمالی که خواست آحاد مردم است اقدام لازم را به عمل آورده و از نتیجه افکار عمومی استان را مطلع نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین