دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:32743 | بازدید: 201
تاریخ انتشار:۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
دکتر منوچهر ططری مطرح نمود؛

اجرای بی نقص برنامه های دولت تدبیر و امید، سرلوحه کاری دانشگاه پیام نور لرستان

به گزارش «کانون سبحان»؛ سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان در جمع روسای مراکزTواحد ها و مدیران ستادی این دانشگاه ضمن بیان همراهی و همگامی دانشگاه پیام نور با برنامه های دولت تدبیر و امید اظهار داشت: دانشگاه پیام نور لرستان اجرای بی نقص برنامه های دولت تدبیر و امید را در راستای رسیدن به اهداف […]

منوچهر ططریبه گزارش «کانون سبحان»؛ سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان در جمع روسای مراکزTواحد ها و مدیران ستادی این دانشگاه ضمن بیان همراهی و همگامی دانشگاه پیام نور با برنامه های دولت تدبیر و امید اظهار داشت: دانشگاه پیام نور لرستان اجرای بی نقص برنامه های دولت تدبیر و امید را در راستای رسیدن به اهداف انقلاب، سرلوحه کاری خود قرار خواهد داد.
دکتر منوچهر ططری ضمن برشمردن راههای پیش رو جهت تحقق شعار سال،تصریح کرد: همراهی و همگامی با برنامه های مد نظر دولت محترم تدبیر و امید می تواند در جهت منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال و رسیدن به اهداف والای انقلاب نقش بسزایی را ایفا نماید. که در همین راستا دانشگاه پیام نور لرستان نیز به نوبه خود ضمن اهتمام ویژه به این امر، اجرای بی نقص برنامه های دولت تدبیر و امید را سرلوحه کاری خود قرار خواهد داد.
ططری خاطرنشان کرد: وظیفه همه ما به عنوان قشر نخبگان دانشگاهی اینست که با تمام توان در کنار استاندار پرتلاش و فرهیخته لرستان جناب آقای مهندس بازوند در راه توسعه استان لرستان قدم برداریم.
وی تصریح کرد: ما می بایست نسبت به استانمان احساس مسئولیت کنیم چرا که اگر ما احساس مسئولیت نداشته باشیم قطعا نمی توانیم در راستای توسعه استان قدم برداریم و مشکلات به قوت خود باقی می مانند.
ططری افزود: دانشگاه موتور توسعه است و اگر غیر از این باشد ممکن است به نتایج دلخواه دست پیدا نکنیم.

 خبر و عکس: علی رستمی – مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین