چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:33368 | بازدید: 166
تاریخ انتشار:۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۲۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

سخن خبرنگار کوهدشتی با استاندار لرستان !

سرویس یادداشت کانون سبحان/ حسین ناصری : طی روزهای اخیر متأسفانه شاهد کم لطفی ها و تبعیض هایی از جانب مسئولین نسبت به فعالان عرصه رسانه بودیم. بنا نداشتم دست به قلم ببرم، چون پیش از این یادداشت ها و مطالب زیادی در این خصوص انتشار یافت و در کمال ناباوری به آن ترتیب اثر […]

حسین ناصری وهار

سرویس یادداشت کانون سبحان/ حسین ناصری : طی روزهای اخیر متأسفانه شاهد کم لطفی ها و تبعیض هایی از جانب مسئولین نسبت به فعالان عرصه رسانه بودیم. بنا نداشتم دست به قلم ببرم، چون پیش از این یادداشت ها و مطالب زیادی در این خصوص انتشار یافت و در کمال ناباوری به آن ترتیب اثر داده نشد. لذا لازم دیدیم چند نکته مهم را به استحضار استاندار محترم لرستان  برسانیم.

همان طور که می دانیم روز خبرنگار به نامه یکی از خبرنگاران شهید استان لرستان در تقویم ملی ثبت گردیده است. اما متأسفانه مراسم بزرگداشت روز خبرنگار طبق روال سال های گذشته در شأن و جایگاه خبرنگاران برگزار نگردید.

می بایست در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در مرکز استان، اکثر مسئولین ارشد و نمایندگان استان لرستان حضور داشته باشند، اما متأسفانه چنین نشد. سخنرانی چند مسئول شرکت کننده در جلسه و مستمع بودن اهالی رسانه نیز قوز بالا قوز این مراسم بود.

اما ای کاش! آقای استاندار در این جلسه حضور داشتند و خطبه ی زینب گونه مادر شهید حیدریان و خطابه برادر شهید صارمی را می شنیدید. ای کاش! می بودید تا بشنوید که مادر شهید حیدریان چگونه خیال همه اهالی خبر را راحت کرد. نیک لازم است بدانید، مادر شهید حیدریان به خبرنگاران گفت: وقتی بعد از ۳۴ سال قبر شهید من هنوز سیمان سیاه است و حتی یک معبر شهری به نامش نیست، تو خود نیز حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

آقای استاندار!

این نوشته به خاطر نگرفتن هدیه از دستان مبارک شما و دیگر مسئولین استان نیست؛ چرا که ما بهترین هدیه خود را از دست خانواده های شهدای گرانقدر صارمی و حیدریان گرفتیم. ای کاش! بودید و می دیدید مادر شهید حیدریان چگونه فضای جلسه را با جملات پر محتوایش دگرگون ساخت. ای کاش! می بودید و خطابه برادر شهید صارمی در دفاع از خط امام و رهبری را می شنیدید.

آقای استاندار!

لازم است بدانید، استان لرستان را با استان قم اشتباه نگیرید، چراکه لرستان مثل قم نیست و لرستان فقط در شهر خرم آباد محدود نمی شود. بلکه شهرهای هم چون بروجرد، کوهدشت، الیگودرز، دورود و ازنا، پلدختر، سلسله و دلفان و … نیز جزء استان لرستان محسوب می شوند. برای مان جای سوأل است؛ چرا حضرتعالی و دیگر مدیران ارشد استان به خبرنگاران دیگر شهرستان های لرستان بی توجه هستید؟!

و اما در پایان!

آقای استاندار! این نوشته بیشتر بدان خاطر است که حضرتعالی و دیگر مدیران ارشد استان شعار تدبیر و امید را در بوق و سرنا جار می زنید! اما وقتی گذری به برنامه های روز خبرنگار می زنیم، خبری از این شعار نیست.

امید آن که این کم لطفی ها در آینده تکرار نگردد و حضرتعالی و دیگر مدیران استان به معنای واقعی به شعار تدبیر و امید جامه عمل بپوشانید.

 والعاقبه للمتقین

مدیرمسئول پایگاه خبری وهار

حسین ناصری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین