دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:33663 | بازدید: 620
تاریخ انتشار:۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۱۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
از سوی دکتر محسن رضایی؛

انتصاب دکتر کرم رضا پیریایی به عنوان رئیس میز نخبگان استان لرستان در مجمع تشخیص مصلحت نظام+تصویر

به گزارش«کانون سبحان»به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام :  طی حکمی از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر پیریایی با حفظ سمت مشاور و  دبیری شورای عالی اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست میز نخبگان استان لرستان منصوب گردید.  روز سه شنبه۱۹ مردادماه ۱۳۹۵ در ششمین نشست میز نخبگان استان […]

انتصاب دکتر کرم رضا پیریایی  به عنوان رئیس میز نخبگان استان لرستان در مجمع تشخیص مصلحت نظام+تصویر

به گزارش«کانون سبحان»به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام :  طی حکمی از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر پیریایی با حفظ سمت مشاور و  دبیری شورای عالی اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست میز نخبگان استان لرستان منصوب گردید.

 روز سه شنبه۱۹ مردادماه ۱۳۹۵ در ششمین نشست میز نخبگان استان لرستان در کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه مجمع که با حضور اعضای آن از جمله جمعی نمایندگان ادوار لرستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از چهره های علمی،سیاسی و فرهنگی و اقتصادی استان برگزار شد، حکم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر انتصاب دکتر کرمرضا پیریایی توسط آقای مداحی، به ایشان تقدیم گردید.

در این نشست دکتر مداحی هدف از تشکیل این نشست ها را عمل به تدبیر مقام معظم رهبری جهت استفاده از نظرات نخبگان در راستای کمک به تصمیم سازی صحیح در سیاست گذاری ها ملی و منطقه ای عنوان نمود .

 همچنین در ادامه دکتر پیریایی گفت: تشکیل میزهای استانی و از جمله میز نخبگان استان لرستان بر اساس اهتمام ویژه جناب دکتر محسن رضایی، دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به اعمال سیاست های کلان نظام در برش استانی و در نهایت پیشرفت کشور در زمینه های مختلف است.

 رئیس میز نخبگان لرستان، در ادامه پیرامون تشکیل کارگروه پنجم این میز از اعضای محترم نظرخواهی کرد و پس از بحث و رایزنی اعضا، تشکیل کارگروه “سرمایه گذاری و اشتغال” در کنار کارگروه امور زیربنایی، کارگروه امور اقتصادی ، کارگروه امور فرهنگی و اجتماعی، کارگروه امور نخبگان و سرمایه انسانی، مورد تصویب قرار گرفت.

 متن حکم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای انتصاب دکتر پیریایی به ریاست میز نخبگان استان لرستان بدین شرح است:   جناب آقای کرمرضا پیریایی نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی و به بنا به پیشنهاد رئیس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان به موجب این حکم به عنوان رئیس میز نخبگان استان لرستان به مدت یکسال منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و نصب العین قرار دادن تقوای الهی، تحت زعامت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) برابر شرح وظایف اداری در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

 محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. همشهری

    این حکم چه افتخاری داره؟؟؟؟؟؟؟
    وپیریایی چه نفعی برای لرستان داشته که الان داشته باشه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین