یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

کد خبر:34057 | بازدید: 240
تاریخ انتشار:۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۳ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

دکتر محمد جعفر محمدزاده : نقطه قوت لرستان حوزه فرهنگ آن است.

تهران – مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت تلاش برای معرفی و برجسته کردن چهره های فرهنگی لرستان تاکید کرد.

محمد جعفر محمد زاده

به گزارش «کانون سبحان»؛ محمد جعفر محمد زاده در گفتگو با  رادیو تلگرامی لرستان ، با بیان اینکه از آغاز هفته فرهنگی لرستان تا به حال دو بار به بوستان گفتگو و محل برگزاری این برنامه آمدم، اظهار داشت: لرستان ظرفیتی مغفول و ناشناخته ایی دارد و باید تلاش کرد این ظرفیت را شناساند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه فرهنگی و اقتصادی لرستان، گفت: در بخش فرهنگ توانمندی ها و توانایی هایی در لرستان وجود دارد که در استان های دیگری به این شکل و به این پررنگی دیده نمی شود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: در حوزه اقتصاد لرستان یک سری توانمندی هایی وجود دارد و باید این توانمندی ها را گسترش و توسعه دهیم.

محمد زاده با اشاره به اینکه استان ها باید بر روی نقاط قوت خود تکیه و تاکید کنند افزود: نقطه قوت لرستان حوزه فرهنگ آن است.

وی توانمندی های بالقوه لرستان را نقطه قوت لرستان دانست و تصریح کرد: اگر به این نقطه قوت توجه کنیم می توانیم مدعی باشیم که در حوزه اقتصاد، مسائل اجتماعی، مسائل سیاسی، نیز پیشرفت خواهیم کرد.

2016-08-19_020936

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرفیت فرهنگی لرستان را ظرفیتی مغفول دانست و عنوان کرد: ظرفیت دوم ظرفیت نیروی انسانی موجود در لرستان بوده چرا که این ظرفیت در کشور کم نظیر است.

محمد زاده اضافه کرد: ما باید به نیروی انسانی استان لرستان توجه کنیم و بگذاریم جوانان در حوزه های مختلف رشد کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز توانمندی های هنری فراوانی  در رشته های خوش نویسی، موسیقی، نقاشی، شعر، مطبوعات و دیگر موضوعات مختلف  لرستان وجود دارد، افزود: مطبوعات لرستان جزء چند استان پیشرفته از نظر تولیدات مطبوعاتی است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه توانسته در حوزه فرهنگی توانایی های لرستان را به نمایش بگذارد اما جای کار بیشتر از این است، افزود: اگر گاهی اوقات روی برگزاری هفته های فرهنگی تمرکز کنیم بیشتر می توانیم توانایی هایمان را به نمایش بگذاریم.

محمد زاده گفت: دعواهای سیاسی هیچ فایده ایی برای لرستان ندارد و باید تلاش در راستای برجسته کردن چهره های فرهنگی لرستان صورت گیرد.

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. از دانشجویان

    عرض ادب خدمت تلاشگران سایت. ایشون برچه اساسی این نظر رو دادن؟؟ ای کاش کسی انجا بود و از ایشون می پرسید که تعریف فرهنگ چیست؟ و شاخصه هایی که بر اساس ان فرهنگ یک منطقه به عنوان یک فرهنگ قوی مطرح میشود چیست؟!!!!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین