جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

تصاویر حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.و در جمع مردم سرپل ذهاب سخنرانی نمودند.

کد خبر:34182 | بازدید: 560
تاریخ انتشار:۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۰۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حسن نوریان؛

حقیقتی ناگفته،اما گویا درمورد طالب نعمت پور

سرویس «یادداشت و مقاله» کانون سبحان/ حسن نوریان*: «داشتن یک انگیزه زیبا درکنارخودمان ، زندگی را شیرین می کند.» کشتی المپیک ریو ۲۰۱۶، باتمام زیبائی هایش درگذرتاریخ باتلخی زمانی مواجه شد که جبرانش را باید آنان متحمل شوند که جز حماقت نباید نامید. ««واماحقیقتی ناگفته، اما گویا!!! چه بسا همه ما ایرانیان سراسر جهان  بواقع […]

طالب نعمت پور کوهشت

سرویس «یادداشت و مقاله» کانون سبحان/ حسن نوریان*:

«داشتن یک انگیزه زیبا درکنارخودمان ، زندگی را شیرین می کند.»
کشتی المپیک ریو ۲۰۱۶، باتمام زیبائی هایش درگذرتاریخ باتلخی زمانی مواجه شد که جبرانش را باید آنان متحمل شوند که جز حماقت نباید نامید.

««واماحقیقتی ناگفته، اما گویا!!!
چه بسا همه ما ایرانیان سراسر جهان  بواقع واقف این بودیم و هستیم  که اگر ابرقدرت کشتی فرنگی جهان، طالب نعمت پور حضور میداشتند، تیم ملی کشتی فرنگی را با این وضعیت ضعیف المپیک ریو  مشاهده نمی کردیم و برخی کشتی گیران فرنگی ،این طور دست از پا درازتر بر نمی گشتند.
خانه نشین کردن مردان بزرگ آوازه ،دراین عرصه تاریخی که مسئله آبرو و شرافت تمام ما ایرانیان در میان است، به یک مسئله عادی تبدیل شده است. که تاریخ در زمان خود بسیارها، در زیر لحاف فقر درک فرهنگی بی حماقتی یک عده بی فکر بخود دارد، که جهان پهلوان و اسطوره زمان اکنون ماایرانیان، طالب نعمت پور، آن بزرگ مرد کشتی، اسوه اخلاق وادب ،بازمانده ازآن قافله است که بااین ظلم ناجوانمردانه مواجه شده است.

اما ای پهلوان بخودتان ببالید که همه جهان می دانیم وجودشمادرالمپیک ریو ۲۰۱۶
به معنای واقع در جهان یعنی طلای پرافتخار ،که مطمئنا ای دلاورمرد ،شما در مسابقات باشیدیانباشید مانمیتوانیم  ازاین واقعیت فرارکنیم که برای تمام ملت ایران بخصوص لرستان همچنان همان قهرمان و سلطان سکوی اول مسابقات هستید که درتسخیر قدرت دستان شمااست وخدا را شکرگزاریم که ازوجود پرنعمت خوش نام این رستم لرستان برخوردارهستیم .
برادرطالب نعمت پور
دریک کلام ،آوازه لرستان مدیون نام آورانی همچون شماست که کمترین بار درطول تاریخ بخود اینچنین مردانی را پرورش می دهد.
به امید آن روز شاهد تولد ستاره ای دیگر چون شما دراین دیارباشیم.

*مربی باشگاه رزمجویان ووشوشهرستان کوهدشت

حسن نوریان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین