دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید/بدون تضمین قطعی سه کشور اروپایی نمی‌توان برجام را ادامه داد

  به گزارش کانون سبحان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، منزلت و جایگاه والای معلمان را همچون معیشت آنان بسیار مهم و نیازمند توجه کامل خواندند و اجرای زمان‌بندی شده سند متقن […]

کد خبر:22707 | بازدید: 391
تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۸:۴۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
سرهنگ حقی زاده ؛

فرمانده سپاه کوهدشت:حماسه ۹ دي نماد بصيرت و ولايتمداري ملت ايران است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: حماسه ۹ دي از سر فصل هاي مهم و تاريخ ساز انقلاب اسلامي است كه با اراده الهي، ايمان ديني و حضور پرشور مردمي به وجود آمد كه نقش آفريني هاي به موقع، به هنگام و تعيين كننده خود را همواره كليد حل مشكلات و چالش هاي فرا روي نظام و كشور قرار داده است.

سرهنگ حقي زاده فرمانده سپاه کوهدشت

به گزارش «کانون سبحان» به نقل از آسوبان؛ فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: حماسه ۹ دي از سر فصل هاي مهم و تاريخ ساز انقلاب اسلامي است كه با اراده الهي، ايمان ديني و حضور پرشور مردمي به وجود آمد كه نقش آفريني هاي به موقع، به هنگام و تعيين كننده خود را همواره كليد حل مشكلات و چالش هاي فرا روي نظام و كشور قرار داده است.

 سرهنگ حقی زاده با بیان اینکه حماسه ۹ دي، نماد قدرت  و پاداش بصيرت  و ولايتمداري ملت ايران است كه از دلبستگي عميق آنها به اسلام، عاشورا، انقلاب،  نظام و رهبري برخاسته است؛ اظهار کرد: حماسه نه دی، منشور هدايت و منشأ بيداري نسل هاي آينده اين مرز و بوم براي عبور از گذرگاه هاي حساس، پيچيده و دشوار تاريخي قرار خواهد داد.

وی نهم دی ماه را حماسه ای عظيم كه با حضور همه ملت در پهنه ايران اسلامي تبلور يافته است؛ دانست و بیان داشت: حماسه نهم دی اين حقيقت را فرياد زد كه پشتيباني از ولايت فقيه و رهبري معظم انقلاب اسلامي عامل نجات كشور بوده و از هر گونه آسيب به مملكت جلوگيري مي كند.

  فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با بیان اینکه ملت شريف ايران در حماسه ۹ دي با حضور پرشور خود تمامي عمليات رواني استكباري و صهيونستي در فضاي غبارآلود فتنه  ۸۸ را با حماسه  فراملي و حميت مذهبي در هم شكست؛ تصریح کرد: در حقيقت اين روز را مي توان انقلاب سوم ايران اسلامي در پاسداري ازآرمان هاي والاي امام راحل (ره)، شهدا و نظام مقدس اسلامي دانست كه در آن آحاد مردم  گوش به فرمان مقام عظماي ولايت هميشه در صحنه حاضرند.

  سرهنگ حقی زاده گفت: مردم بيدار و هوشيار ايران اسلامي  با الهام از آموزه های دینی و بصيرت مثال زدني خود اجازه نخواهند داد فتنه جويان و منحرفين از فرصت هاي نظام  و عرصه هاي مردم سالاري ديني در كشور – مانند انتخابات- سوء استفاده  و با تحركات ناشيانه و دشمن پسند، فتنه ي جديدي را برپا واهداف ضد انقلابي و مغاير با مصالح، منافع و امنيت ملي تحت حمايت شيطاني نظام سلطه  و عمليات رواني رسانه هاي استكباري و صهيونستي دنبال نمايند.

به گزارش «کانون سبحان» وی با بیان اینکه سپاه ناحيه كوهدشت ضمن گراميداشت حماسه بزرگ ۹ دي، این روز را روز اعلام وفاداري ملت مسلمان و هميشه در صحنه ايران به ولايت كه بحق روز بصيرت نام گذاري شد؛ دانست و افزود: پاسداران و بسيجيان شهرستان تا آخرين نفس مدافع راستين ولايت و پاسدار واقعي آرمان ها و ارزشهاي نظام شكوهمند اسلامي مي باشند و مقابله با هر گونه توطئه و تهديدي، آگاهانه و هوشيارانه با حمايت مردم شريف شهرستان به تأسي از خون شهيدان و ايثارگران و ايستادگي در «پويايي و پيشرفت علمي، فرهنگي و اقتصادي» كشور مجاهدت مي نمايند.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت خاطرنشان کرد:  تاریخ گواهی می دهد که حضور مردم در ۹ دی ۸۸ گوشه دیگری از ولایت مداری، تبیین و ثمر بخش بودن زمان شناسی و صبر انقلابی و زینبی مردم در شکست جریان فتنه و خلق حماسه ۹ دی مردم مسلمان ایران بود.

سرهنگ حقی زاده بیان داشت: آنان که آن روز در کنار ولی و مقتدای خود ایستادند و حمایت خود را از نظام، امام (ره) شهدا و ارزش ها اعلام کرده و عاشوراییان دشت نینوا را الگوی خود قرار دادند و به فتنه و فتنه گران نه گفتند و دست رد به سینه آ نهایی زدند که نقش بیگانگان و دولت های مداخله گر غربی وحمایت آشکارآنان از سران جریان فتنه بر کسی پوشیده نیست.

وی اظهار کرد: مردم انقلابی ایران با حضور خود، برگ دیگری را به تاریخ پر افتخار ایران اسلامی اضافه نمودند که تا ابد در اذهان دوست و دشمن باقی خواهد ماند. به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دامنه  حضور مردمی حماسه ۹ دی ۸۸آنقدر وسیع بود که گویا بهمن دوباره ای در ایران در حال تحقق است.

به گزارش «کانون سبحان»فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با بیان اینکه تاریخ ایران اسلامی مملو از نقش ها و یادهایی از مردان و زنان موثر و بصیر تاریخ سازی است که کمتر می توان مشابه آن را در تاریخ دیگر سرزمین ها و عصر ها یافت؛ گفت: مردانی که برای پیروزی اسلام و نابودی و رسوایی منافقین و فتنه گران و ماندگاری ایران اسلامی در صحنه حاضر شدند و حضور همراه با بصیرت آنان نشانه حمایت از وطن و ارزشهای والای اسلامی بود.

سرهنگ حقی زاده افزود: در نهم دی ماه به ندای رهبری در آن روز همه آمده بودند، حضور چشم گیر بود، بدخواهان مایوس شدند، دشمنان انگشت حیرت به دهان گرفتند، دوستان امیدوار و مقاوم در صحنه حاضر شدند تا اسلام و ارزشهای آن در این کشور پابرجا بماند. بی شک عزت و پیشرفتی که امروز در جامعه وجود دارد جز با ایثار و از خود گذشتگی و بصیرت مداوم حاصل نخواهد شد.

وی افزود: قطعاً فتنه ۸۸ خسارات مادی، معنوی و حیثیتی برای نظام و کشورمان چه در داخل چه در سطح بین الملل به همراه داشته است. فتنه ای که اگر انجام نمی شد، شیرینی حضور ۴۰ میلیونی مردم در آن می توانست ضمن افزایش مشروعیت مردمی جمهوری اسلامی، باعث استحکام کشور و نظام در همه زمینه ها شود؛ اما فتنه گران ضمن اینکه ذائقه مردم و دلسوزان انقلاب را تلخ کرده و با تشویش اذهان عمومی و ایجاد شکاف در بین مردم، امیدواری دشمنان نظام به برخی جریانات وابسته،  خسارت های مادی و معنوی، بازی با حیثیت نظام ، افزایش امید دشمن به بی ثباتی و براندازی، افزایش فشار ها تشدید تحریم ها، باج خواهی دشمنان و مسائل دیگری را که قصد داشت دنبال کند، اما رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم انقلابی باعث شد این توطئه استکبار و عوامل داخلی آن نقش برآب شد.

به گزارش «کانون سبحان»فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت خاطرنشان کرد: حضور میلیونی و زمان شناس مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی ۸۸ که در طول سه دهه تاریخ انقلاب بی نظیر بود، برای همیشه خود را به عنوان حماسه ماندگار در تاریخ کشورمان به ثبت رساند. همان طور که مقام معظم رهبری درباره این حماسه فرمودند: حماسه ماندگار ۹ دی، کاری نبود که با اراده انسانی انجام پذیر باشد؛ بلکه دست قدرت خدای متعال، روح ولایت و روح حسین بن علی(ع) در لحظه لحظه این حماسه ماندگار دیده می شد.

سرهنگ حقی زاده بیان داشت: این ماندگاری در گرو گره خوردن به عمق آگاهی و باور مردم است که بدون تردید در سایه تبیین واقعیت حادثه در زمینه های محیطی شکل گیری آن حاصل می شود.

به گزارش «کانون سبحان»وی در پایان گفت: ما امت انقلابی و ولایتمدار شهرستان کوهدشت ضمن گرامی داشت حماسه ۹ دی حمایت خود را از آرمان های حضرت امام(ره) و خلف صالح آن پیر سفر کرده، حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام می داریم که رهنمود های رهبری در همه زمینه ها فصل الخطاب بوده و سعادت دنیوی و اخروی خود را در عمل به آن می دانیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. سجاد نیکزاد

    انشالله موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین