جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:34939 | بازدید: 557
تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۰۳ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

الهیار ملکشاهی:نتایج برجام آرام آرام درحال ظهور است !

به گزارش«کانون سبحان»؛ الهیار ملکشاهی یکشنبه شب در نشست با وکلای استان لرستان افزود: این کشورها تاکنون به بهانه ناتوانی سیستم بانکی کشورمان از پرداخت پول های بلوکه شده سرباز می زدند اما اکنون مشخص شده که به دلیل ناتوانی مالی نمی توانند پول ها را بازگردانند. وی ادامه داد: امروز با توجه به سیاست […]

تصاویر دیدار رئیس شورای عالی سردفترداران فرانسه با الهیار ملکشاهی (9)به گزارش«کانون سبحان»؛ الهیار ملکشاهی یکشنبه شب در نشست با وکلای استان لرستان افزود: این کشورها تاکنون به بهانه ناتوانی سیستم بانکی کشورمان از پرداخت پول های بلوکه شده سرباز می زدند اما اکنون مشخص شده که به دلیل ناتوانی مالی نمی توانند پول ها را بازگردانند.
وی ادامه داد: امروز با توجه به سیاست دیپلماسی صحیحی که بر کشور حکم شده جایگاه ایران در بین کشورهای دنیا جایگاه بسیار خوبی است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران مدافع گفت وگو و حقوق کشورهاست.
رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در ادامه به عضویت ۵۰ حقوقدان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: مجلس در جهت حمایت از وکلا مصمم بوده و به طور قطع کمیسیون قضایی نیز در مسیر بررسی لایحه جامعه وکالت به گونه ای عمل خواهد کرد که حقوق وکلا تضیع نشود.

ملکشاهی با تاکید بر اینکه باید استقلال وکلا حفظ شود، اضافه کرد: در مجلس دوره قبل قانون آیین دادرسی کیفری مصوب شد اما به دلیل اینکه قوه قضائیه توان اجرای آن را نداشت با یک سال تاخیر به اجرا درآمد.
وی اظهار کرد: یکی از قوانینی که هنوز اجرایی نشده قانون حمایت از افراد بی گناهی است که مدت طولانی را در بازداشت بوده و قوه قضائیه نیز به این نتیجه رسیده که باید آزاد شوند.
به گفته وی در این ارتباط صندوقی پیش بینی و امسال نیز ردیف اعتباری به آن اختصاص داده شده تا حق این افراد ضایع نشود.

رئیس کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی دیگر از قوانینی که به سختی در مجلس مصوب شد حضور وکیل از بدو تشکیل پرونده های کیفری بوده است.
ملکشاهی همچنین اضافه کرد: قانون آیین دادرسی کشور قانونی است که جمهوری اسلامی ایران در مجامع حقوق بشری آن را مطرح می کند چون در آن حقوق متهمان رعایت شده اما این قانون نیز نقایصی دارد که درصدد رفع آنها هستیم.

رئیس کانون وکلای لرستان نیز در این نشست بر ضرورت حفظ استقلال وکلا در صورت تصویب لایحه جامع وکالت در مجلس تاکید کرد و گفت: حفظ استقلال جزء لاینفک فعالیت وکیل است و اگر وکیل از استقلال برخوردار نباشد حقوق شهروندی آسیب دیده در نتیجه قانون پایدار نخواهد بود.
محمدعلی رضایی افزود: باید شرایطی فراهم شود که به عنوان یک حقوق اجتماعی علت رد صلاحیت کاندیداهای شرکت در انتخابات هیات مدیره کانون وکلا توسط قوه قضائیه اعلام و از طرفی حق تجدید نظر خواهی برای افراد رد صلاحیت شده ایجاد شود.

منبع:ایرنا

photo_2016-09-19_15-13-24 photo_2016-09-19_15-13-36

خبر : سعید گلی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین