به گزارش «کانون سبحان»؛ به نقل از یافته، اين آمار دوره نهم 164 نفر و دوره هشتم 202 نفر بود كه مدرك تحصيلي داوطلبان دو دوره اخير مجلس در لرستان به شرح زير ميباشد:
مدرك
|
دوره نهم
|
دوره دهم
|
دكترا
|
25
|
52
|
فوق ليسانس
|
108
|
231
|
ليسانس
|
28
|
17
|
حوزوي و معادل
|
3
|
8
|
بر اساس اعلام برخي وبلاگها، سايتها، گروههاي مجازي تلگرام واتساپ و منابع غيررسمي، اسامي داوطلبان ثبت نام كننده براي مجلس دهم 7 حوزه انتخابيه استان لرستان به اين شرح است:
اسامی داوطلبان حوزه انتخابیه خرمآباد و چگني (88 نفر= 81 مرد + 7 زن):
کلثوم بیرانوند، سید محمد قاسمی، ماشاءالله حیدریمقدم، رضا رحیمینسب، محمدرضا ملکیراد، مرتضی محمودوند، جواد درویشوند، آقارضا فتوحی، محمدرضا ملکشاهیراد، مهرداد ویسکرمی، حسینرضا جمشیدیفر، فتحالله حسنوند، صادق امرایی، سید عیسی موسوینژاد، نورمحمد فردیبیرانوند، فيروزه غضنفری، اعظم محمدینیا، بهرام دلفان، حمید رشیدی، جمشيد رشيدي، علیمراد صفریاحمدوند، محمد دوستيزاده، محمد بيرانوندي، امير بيرانوند، فرود پيردادهبيرانوند، نادر حافظي، سعيد بيرانوندي، بهروز دريكوند، مسلم دريكوندي، بيژن حسينپور، آرش ميراسماعيلي، اميرناصر غلامرضايي، ايرج عبدي، قاسم سعیدیتبار، محمد(صيدمحمدخان) بيرانوندي، شاپور بیرانوند، حامي هاشمينيك، صفرعلي كوشكي، كورش فولادي، نصرالله مراديفر، محمد عليزاده، بهزاد مؤمنيمقدم، عصمتالله ساكيزاده، نصرتالله جهانيچگني، مهرنوش کريمی، فريده بزني(بيرانوند)، فاطمه بزنبيرانوند، محمدرضا سپهوند، قدرتالله ايماني، علي سوري، سيد محمدحسين سيفالسادات، غلامرضا نوریزاده، محمدجواد سعديپور، احمد عادلي، حميد عادلسخن، مجيد احسانفر، فضلالله حسيني، حجتالله سليماني، مهدي معتمدي، بهزاد ياراحمدي، پيروز عزيزيگنجي، عفت فلاح، فضلالله سالاري، هوشنگ سالاري، علي مختاريمطلق، حسن حياتيپور، حميد پاكراه، حجتالله رحيميداربيد، اكندر رحيمي، خسرو شمسايي، كامران بازوند، نصرتالله عبديپور، عزتالله رضايي، مجيد حسيني، حميدرضا طاهرپور، محمد اسدي، رضا جوكار، محمددالوند، محمد ميرآزادي، قباد شريعتفر، حشمتالله اميري، امينالله عبدالتاجديني، عبدالحسن نظري، محمد صادقيقهاره، محمدكريم سپهرمنش، عليرضا شاهكرمي، هادي نصرتيموموندي، خسرو شمسايي و محمدحسين محمدي
اسامي داوطلبان حوزه انتخابيه بروجرد و اشترينان (58 نفر= 54 مرد + 4 زن):
علاءالدين بروجردي، هادي مقدسي، عباس گودرزي، حسن كرهرودي، بهرام بيرانوند، فاطمه مقصودي، محسن روحبخشان، محمدحسن ستاري، حميدرضا صارمي، محمدرضا صارمي، محمدحسن مقدسي، محمد پرهام، بهروز کریمیروزبهانی، علیرضا مرادي، علیمحمد گودرزی، محمود دیباییگودرزی، محمد ابوالفتحی، فرجالله شاهوردیزاده، فریبرز محسنی، حبیبالله معظمیگودرزی، محمد رافع، رضا الياسي، محمد جودكي، نسيم درويشزاده، محمد زيار، مجيد شمسه، علي صابرپور، ليلا عاليمنش، فرشاد علياري، علي خاتمي، حسين فرمانبردار، محمد كبودوند، مجيد گودرزي، مسعود گودرزي، بيژن گودرزي، علي لطفي، عبدالامير محيسني، فريبرز محسني، محمد ياري، مرتضي نقدي، محمد نصرالهي، عليعباس نصرالهي، محمود مهدويفر، عزتالله نباتي، عليرضا چگني و …
اسامي داوطلبان حوزه انتخابيه سلسله و دلفان (36 نفر= 35 مرد + يك زن):
داوطلبين دلفان (21 نفر): بهروز رشیدیان، سیروس کاظمیراد، ابوالقاسم خسروپور، رسول بهمانی، محمدامین رضوانی، ربیع صادقی، سیدعلی نوربخش، علی مرادیکاکاوند، علی چراغیان، افسر موموندیکاظمی، عالی رستمیان، رضا رضایی، بهروز خیریچراغ، احسان چراغیان، حمید نظری، یوسف میرزائیان، علی حاجیپور، فرهاد نظریان، احمد سبزیان، یدالله فلاحی، امین وشنی
داوطلبین سلسله (15 نفر): سجاد حقیآبی، کورش محمدی، یحیی ابراهیمی، وحید حسنوندی، عظیم دادگر، منوچهر عبدیپور، حمیدرضا شیراوند، حمیدرضا فرخشاهی، عباس حسنوند، سعید حقیقی، هادی احمدی، حجتالله خداییسوری، علیباقر طاهرینیا، احمد عادلی، علی نوریان
كانديداهاي حوزه انتخابيه کوهدشت و رومشكان (49 نفر= 45 مرد + 4 زن):
فریبا مرادپور، فریبا تیموریآزادبخت، میترا تیموری، آذر مهدیپناه، نادر رضایی، محسن آزادبخت، محمد آزادبخت، یونس آزادبخت، علی شاهرخیقبادی، علی قبادی، هادی قبادی، بنیاد شهمرادی، یونس امرایی، احمد رحمتیگراوند، مراد ویسی، یارالله عبدالهی، علی امامیراد، حسن باقری، حمزه فیضی، کرم یاری، علی رحیمیان، کرمرضا منصوری، حاجیعلی شیراوند، علیدوست رضاییفرد، مجتبی صفایینژاد، محمد مرادیزاده، اردشیر سوری، بهزاد رشیدی، کامران تیموری، مهرداد باقری، صیدعلی کورانیفر، الهیار ملکشاهی، طهماسب علیپور، عباس حسنیتبار، میرزا میرزاپور، علیرضا غلامی، مراد عبداللهی، امین نوریکیا، بهروز بیگیزاده، مصطفی جمشیدیکیا(پس از ثبت نام انصراف داد)، ایوب گراوند، فرود گراوند، فردین گراوند، سجاد گراوند، بهزاد خسروی، احمد رضایی، رضا رضایی، ایمان نوری، سيد مصطفي حسينيمنش
ليست داوطلبان حوزه انتخابيه پلدختر و معمولان (13 نفر مرد):
علي كائيدي، فرشاد كاوه، مصطفي چراغي، عليهمت محمودنژاد، سيد مرتضي شاهرخي، علي فروتن، غلامرضا كوشكي، كرامت خانيپور، يعقوب شهسواري، صحبتالله دستياري، شهريار فرجينصيري، سيد حميدرضا كاظمي و صمد بولفتح
نام كانديداهاي حوزه انتخابيه اليگودرز (17 نفر= 16 مرد + يك زن):
محمد خدابخشی، حجت رحمانی، محمدتقی توکلی، مصطفی توکلی، هادي نجفی، محمدناصر بابایی، علیمحمد احمدی، داراب گنجی، علی طاهری، منوچهر کاظماصلانی، سميه شیخانصاری، محمود تسلیمی، مازیار قاسمیگودرزي، باقر ولیان، سعید عابدینی، رمضان اسکندریبساک و مسعود گلپایگانی
اسم كانديداهاي حوزه انتخابيه دورود و ازنا (47 نفر= 44 مرد + 3 زن):
سید محمدصادق فاطمیمنش، مصطفی رشیدی، حسین گودرزی، منوچهر گودرزی، بهروز گودرزي، محسن صادقی، مصطفی یاراحمدی، سیدمرتضی موسویان، عباس قائدرحمت، محمد قائدرحمتی، حسین پاپی، میرزاحسین سالاروند، محمدرضا ساکی، محمد والیپور، هادی ورمزیار، حسن ورمزیار، ابوذر بهمنی، حمید نیکدل، یوسف موگویی، ایمان لشنی، صادق زندلشني، مهدی حاجیوند، بابک ناصری، مسعود لک، اردشیر لک، اکرم حسنپور، هامان هاشمينيا، ليلا احمدوند، فاطمه بختياروند، گرشاسب مددیشولآبادي، جعفر آروان، محسن نعمتالهی، مراد سلیمانینيك، اکبر خیری، غلام جمالی، مجید کیانپور، نصیر الیاسی، غلامرضا عبدالوند، سید محمد حبیبی، امیرناصر مطیعی، احمد باراني، اردشير بهلولي، ابوالقاسم بهلولي، محمد پولادوند، مسعود فرهيخته، مرتضي كاظمياصل، محسن نعمتالهي
به گزارش «کانون سبحان»؛ به نقل از یافته فهرست اسامي 164 نامزد مجلس نهم كه سال 1390 در 7 حوزه انتخابيه لرستان ثبت نام كردند عبارت بود از:
حوزه انتخابيه خرمآباد و چگني (۴۱ مرد و ۳ زن):
محمدرضا ملكشاهيراد- رضا رحيمينسب- ابراهيم آقامحمدي- مرتضي محمودوند- محمدرضا ملكيراد- ايرج عبدي- محمدحسن ملكشاهي- اميرناصر غلامرضايي- سيد محمدرضا عبدالهي- حميد پاكراه- فريدون دهقان- حسن حياتيپور- عبدالعظيم بازگير- جواد درويشوند- عليحيدر عزيزيفرد- حجتالله مهدوي- مهرداد ويسكرمي- عباس اميدينيا- قدرتالله ترابينژاد- فتحالله حسنوند- محمد ميرآزادي- فرود پيردادهبيرانوند- سعيد قاسمينژاد- حسينرضا جمشيديفر- عليمراد صفرياحمدوند- نورمحمد فرديبيرانوند- عزتالله رضايي- اعظم محمدينيا- نورخدا دهقان- شيخصحت عاليپور- فريده بزني(بيرانوند)- قباد مهرپور- معصومه موحدي- محمدرضا ناظر- محمد مالزيري- نصرتالله عبديپور- فرهاد ميرزاييراد- علي عنايت- ماشاءالله حيدريمقدم- نادر حافظي- غلامحسين(حسين) دريكوندي- اسكندر رحيمي- محمدطاهر کنعانی
حوزه انتخابيه بروجرد و اشترينان (۲۹ مرد و ۴ زن):
علاءالدين بروجردي- هادي مقدسي- سيد محسن يحيوي- هادي(شهاب)گودرزي- هوشنگ گودرزي- بهرام بيرانوند- بيژن گودرزي- حميد گودرزي- محمود معظميگودرزي- منوچهر درويشبياباني- رضا الياسي- محمدرضا جابرانصاري- عبدالمحمد دارابي- قاسم ديباجيگودرزي- عليرضا ابوالحسني- فرشيد كهزادي- پروين حسيني- محمود مقدسي- عبدالرضا ميناگر- محسن مجلسي- مرتضي گودرزي- فاطمه مقصودي- بيژن امرايي- سيد فرامرز عرب- محمود گودرزي- امير حكيمي- ابراهيم صارمي- محسن داوريمقدم- آذر حجازي- آزاده احمدوند- همايون صادقي- عبداله روزبهاني
حوزه انتخابيه اليگودرز (۱۲ مرد و يك زن):
حجتالله رحماني- اسماعيل مداحي- محمدتقي توكلي- مسعود گلپايگاني- محمد خدابخشي- مجيد دهقان- فاطمه بسحاق- محمدناصر بابايي- احمد حيدري- سعيد خيري- مازيار قاسميگودرزي- سيد يوسف موسوي
حوزه انتخابيه كوهدشت (۱۷ مرد):
علي شاهرخيقبادي- علي اماميراد- ابراهيم آزادبخت -بنياد شهمرادي- فريدون جعفري- مراد عبدالهي- محسن آزادبخت- ابراهيم آزادبخت- فتحعلي شهبازي- سلطانعلي قادري- كامياب تيموري- محمد قباديزاده- الهيار ملكشاهي- صيدعلي كورانيفر- محمداحسان تقيزاده
حوزه انتخابيه پلدختر و معمولان (۱۴ مرد و يك زن):
علي كائيدي- ابراهيم پورحسيني- نورالدين احمدي- ماندانا آكسونيان- عليهمت محمودنژاد- هدايتالله ايماني- صادق داودي- علي فروتن- احمد(يادگار) كرمي- سيد حميد كاظمي- فرشاد كاوه- علياكبر ديناروند- احمدعلی نورعلیوند- عبدالرضاجودكي- علي نصرتي
حوزه انتخابيه دورود و ازنا (۲۴ مرد):
غلامرضا عبدالوند- محمد قائدرحمت- منوچهر حاجيوند- ميرزاحسين سالاروند- مراد سليماني- حميد نيكدل- عليحسين حيدريبرجله- محمود سيفگراوند- سعدي سالاروند- حسن ورمزياري- حسينعلي رازاني- مصطفي رشيدي- اللهكرم پرنيان- اسماعيل صالحي- جمشيد بهلولي- حسين گودرزي- عبدالرضا ترابي- خسرو سياتيري- منوچهر گودرزي- عباس قائدرحمت- محمود جمشيدوند- غلامرضا محمدي- يداله صادقي- اسماعيل قائدرحمت
حوزه انتخابيه سلسله و دلفان (۱۸ مرد):
محمد محمدي- علي آلكاظمي- محمودرضا حسنوند- حجتالله خداييسوري- علي چراغيان- قدرتالله دولتشاه- سيد حمزه حسينيفرد- هادي احمدي- حسين كريمي- خداداد عزيزي- احد عبدالهيشترخفتي- مصطفي ابداليحسنوند- عليباقر طاهرينيا- حميدرضا قاسمپور- علي رستميان- مراد مرادي- فتحالله بيگي- علي توحيدي