- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

واکنش شدید امام‌جمعه کوهدشت به اهانت به مردم این شهرستان/مسئولین بررسی کنند

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد:ما بایستی دین و سطوح آن را شناسایی کنیم تا به نقش و فایده آن پی ببریم.

وی افزود: در سال نو طبیعت می‌روید،زمین مرده زنده می‌شود آیا دل‌های ما که براثر گناه تیره می‌شود رویشی ندارد؟!

امام‌جمعه کوهدشت با بیان اینکه سال جدید سال افق جدید و آینده روشن است، اظهار داشت: وجود جوانان عزیز و متدین سرمایه بزرگی در کشور است، این‌ها در آینده آماده ورود به عرصه‌های مختلف فرهنگی و اقتصادی جامعه خواهند شد.

وی گفت: حضرت آقا شعار سال را بر اساس مصلحت و اولویت انتخاب می‌کند و سیاست کشور را در قالب بیان کلی ارائه می‌دهد.

طهماسبی رمز موفقیت کشور را تکیه‌بر نیروهای داخلی برشمرد و عنوان کرد: شعار حمایت از کالای ایرانی به این معنا بوده که اشتغال جوانان و عدم بیکاری آنان در گرو این است که کالای ایرانی تولید شود و از قاچاق کالا که بعضاً سازمان‌دهی شده بایستی جلوگیری شود چون به نیروی جوان و اقتصاد کشور ضربه وارد می‌شود.

امام‌جمعه کوهدشت در واکنش به اقدام توهین‌آمیز اخیر رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران نسبت به مردم کوهدشت، عنوان کرد: این قضیه اهانت به مردم کوهدشت است که این اتحادیه نامه نوشته و گفته هر معامله‌ای با اشخاص کوهدشتی در تهران باید بررسی شود، این اهانت به مردم کوهدشت است، ما خواهش می‌کنیم مسئولین بررسی کنند، زیرا این شهرستان مردمی متدین،رزمنده و بافرهنگ دارد، آیا تهران افراد خلافکاری ندارد،چرا باعث این‌گونه مباحث را مطرح می‌کنید.

وی ضمن بیان اینکه ترامپ و سایر دشمنان آرزوی از بین بردن کشور ایران را به گور خواهند برد، عنوان کرد : عربستان با فروش نفت و خرید اسلحه آن را برسر مردم مظلوم یمن می‌ریزد که امیدواریم ان‌شاءالله پیروزی این مردم مظلوم نزدیک است.

انتهای پیام/