- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

۹۰ کیلوگرم تریاک در کوهدشت کشف شد+تصاویر

به گزارش کانون سبحان، سرهنگ عباس دولتشاهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: به‌منظور ارتقا امنیت اجتماعی و با هماهنگی سربازان گمنام امام زمان (عج)، طی شگردهای عملیاتی و حضور میدانی با توقیف یک دستگاه پژو سفیدرنگ که به شهرستان وارده شده بود،۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی افزود: با تلاش نیروهای جان‌برکف در این عملیات ۵ نفر مظنون شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت ضمن اشاره به برخورد قاطع و باقدرت درزمینهٔ خریدوفروش مواد مخدر اظهار داشت: در حوزه ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی برخی نقاط آلوده شهرستان، طرح‌هایی را با هماهنگی شورای تأمین در دستور کار قراردادیم که با دستور مقام قضایی به‌صورت منطقه‌ای و نقطه‌ای اجرا می‌شود.

دولتشاهی تصریح کرد: در بازرسی از منزل یک فروشنده مواد مخدر ۸۳ قلم از اموال مسروقه و ۳قبضه اسلحه غیرمجاز در مجموع به ارزش بیش از ۶میلیارد ریال کشف و ضبط و متهمین نیز دستگیر شدند.

وی ضمن اشاره به تلاش نیروی‌های انتظامی در راستای پاک‌سازی سایر نقاط آلوده به جهت امنیت مطلوب شهروندان عنوان داشت: از همه مردم انتظار داریم د رزمینهٔ شناسایی فروشندگان مواد مخدر، سارقان، اراذل‌واوباش، مزاحمین نوامیس و…همکاری لازم را داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: مالباختگان می‌توانند بر اساس سوابق گزارش سرقت با هماهنگی‌های لازم به جهت شناسایی و دریافت اموال خود به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کنند.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]