- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ است

[1]

به گزارش کانون سبحان؛ سرهنگ کرم کونانی در جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت با اشاره به سخنانی از مقام معظم رهبری اظهار داشت: اگر آمریکا می‌دانست ایران از لحاظ قوای نظامی ناتوان است، همانند کشورهایی که به آن‌ها حمله کرده فکر تهاجم به کشور را در سر می‌پروراند.

وی با اشاره به ورود میلیونی زائران حسینی در ایام اربعین به کشور عراق و اقتدار جمهوری اسلامی افزود: ادوات نظامی کشور به‌دست نیروهای متخصص و دانشمند کشور ساخته شده و آمریکا از نیروهای نظامی و انتظامی ما واهمه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با بیان شکست‌ناپذیری جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان عنوان کرد: ایران دارای ۱۷هزار شهید ترور و ۲۲۰هزار شهیدی‌ست که از خاک وطن دفاع کرده‌اند.

وی با تأکید بر نقش دشمنان در برپایی فتنه‌ها و ایجاد داعش بیان کرد: هیچ‌کسی در داخل و خارج از کشور جرأت مقابله با ایران را ندارد و اقتدار جمهوری ایران نشان داده که در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌است.

سرهنگ کونانی با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان کوهدشت گفت: روز گذشته یک بیمارستان صحرایی توسط بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در منطقه اشتره گل‌گل با حضور ۱۳پزشک متخصص و فوق‌تخصص برپا شد و ۴۳ روستا در این منطقه از خدمات پزشکی رایگان بهره‌مند شدند.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت برگزاری صبحگاه دانش‌آموزی، یادواره‌های شهدا، افتتاح پایگاه‌های مقاومت و خانه‌های عالم، برگزاری اردوهای جهادی را از برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان کوهدشت دانست و خاطرنشان کرد: همه مردم عضو بسیج هستند و این نهاد منحصر به قشر خاصی نیست.
انتهای پیام/