- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

فراخوان مقاله نویسی طلاب و فرهنگیان لرستانی اعلام شد

[1]

به گزارش کانون سبحان، حجت الاسلام کامران پنام در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در خرم آباد، با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات مقاله نویسی ویژه طلاب و فرهنگیان برگزار خواهد شد، افزود:علاقمندان می توانند مقالات خود را حداکثر تا ۱۰ اسفندماه به دبیرخانه مسابقه به نشانی خرم آباد،خیابان ساحلی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان معاونت پرورشی و فرهنگی کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش ارسال کنند.
وی بیان داشت:ارائه شیوه های مناسب جهت استفاده دانش آموزان از فضای مجازی،راهکارهای اثرگذاری بهتر و حضور موفق روحانیون و مبلغان در مدارس و روش های تعمیق سبک زندگی اسلامی ایرانی در بین دانش آموزان از جمله محورهای دومین دوره مسابقه مقاله نویسی همکاری های حوزه و آموزش و پرورش است.
معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه مقالات رسیده حول محورهای فوق، پس از ارزیابی که حائز رتبه های برتر باشند در مراسمی تجلیل خواهند شد.
حجت الاسلام پنام در پایان با تاکید برضرورت تحقیق و پژوهش در کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش گفت:امید می رود پژوهشگران محقق با ارائه مقالات علمی و کاربردی بتوانند در نهادینه کردن فرهنگ دینی و گسترش باورهای اعتقادی در جامعه گام بردارند