- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

مسؤولان به معیشت مردم توجه ویژه‌ای داشته باشند

[1]
:red_circle::boom:

:small_blue_diamond:به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام محمدجواد گراوند در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد:انفاق و صدقه مال به دیگر هم نوعان از اعمال خوبی است که خداوند فرموده که اگر هم یک‌درهم باشد، در آینده هفت‌صد برابر آن را به او عطا خواهد کرد.

:small_blue_diamond:وی ضمن گرامیداشت فرارسیدن ماه مبارک رجب بیان کرد: رجب ماهی است که حسنات الهی را مضاعف و بدی‌ها بخشیده می‌شود، در ابتدای این ماه حضرت باقرالعلوم(ع) یعنی شکافنده علوم، پا به عرصه گیتی می‌گذارد و ماه‌روزهای مبارک اعتکاف است.

:small_blue_diamond:امام‌جمعه موقت شهرستان کوهدشت بیانیه گام دوم انقلاب را بسیار مهم و کلیدی برشمرد و اظهار داشت: حکیمانه، هوشمندانه، هدفمندانه، اتکا به جوانان، امیدوارکننده دوست و مأیوس‌کننده دشمن و … از ویژگی‌های بیانیه گام دوم انقلاب است و نشان می‌دهد، ایران تنها کشوری است که پایک گام،  چهل سال پیشرفت نموده و برای گام دوم و چهل سال بعدی برنامه‌ریزی می‌کند.

:small_blue_diamond:گراوند تصریح کرد:مسؤولان با در نظر گرفتن بیانیه گام دوم انقلاب، در توجه ویژه به قشر جوان کوشا باشند و در کارها از این افراد بهره ببرند.

:small_blue_diamond:وی ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه عنوان دشت: مسؤولان ضمن کنترل و نظارت بر بازار، به معیشت مردم رسیدگی ویژه‌ای داشته باشند.
انتهای پیام /