- کانون سبحان - http://kanoonsobhan.ir -

متاسفانه افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند/با بی‌نظمی و بی‌قانونی متنفر هستم

[1]

به گزارش کانون سبحان، با حضور دکتر علی فرهادی قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، محمدرضا آزادبخت معاونت فرمانداری کوهدشت، شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و جمعی دیگر از مسئولین، آئین معارفه «دکتر محمود سوری» به‌عنوان رئیس جدید اداره شبکه بهداشت و درمان کوهدشت و تکریم «دکتر حسن امینی زاده» رئیس پیشین این اداره برگزار شد.

محمود سوری در این مراسم اظهار داشت: از اینکه توفیق خدمت گذاری به شهرم که هویت من است به این‌جانب عطا شد خوشحال هستم، امیدوارم هر آنچه که در شأن این مردم شهیدپرور است را به‌خوبی انجام دهم.

وی افزود: در شرایطی پا به این عرصه گذاشتم که همکارانمان در خط مقدم مبارزه با کرونا در حال انجام‌وظیفه هستند، تمام جهان در مواجهه با این ویروس هستند، مسئولین کشور ما با همدلی همیشگی خود در تمام عرصه‌های سخت همچون زلزله، سیل و … پیروز بوده است، امیدواریم با همکاری و همدلی هم بر این ویروس به‌طور قطعی غلبه کنیم.

مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به اینکه برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدتی را در شهرستان مدنظر دارم، عنوان کرد: در انجام امورات بایستی روحیه‌ای اخلاق محور و توأم با قاطعیت داشته باشیم و از هرگونه شایعه‌پردازی دوری کرد.

وی تصریح کرد: با بی‌نظمی و بی‌قانونی متنفر هستم و قانون را معیار حق و عدالت می‌دانم و تنها تفاوت را در توانمندی، شایستگی، تعهد و پاک دستی می‌دانم.

سوری گفت: مشکل اساسی ما این است که افراد متعهد به حاشیه رفته‌اند، بنده به مبارزه با فساد مالی و اخلاقی و حاکمیت قانون مداری معتقد هستم و برای ارباب‌رجوع اهمیت بسیاری قائل هستم چراکه اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است.

 مسئول جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت اظهار کرد: همه همکاران گرامی را دوست دارم و به یک‌چشم می‌بینم، ما بایستی آنچه را که در شعار می‌گوییم در عمل بر عهده آن بربیاییم ، خط قرمز و انگیزه من سلامت مردم است.