جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

تصاویر حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.و در جمع مردم سرپل ذهاب سخنرانی نمودند.

کد خبر:665 | بازدید: 57
تاریخ انتشار:۰۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

قصه خوبان

قصه خوبان کانون سبحان کوهدشت/ شاید تا کنون قصه های فراوانی در زمینه های مختلف را شنیده باشید ، قصه های راست و یا دروغ ، واقعی و یا خیالی و … بگذریم هرکسی هر چه شنیده به ما ربطی ندارد ، مهم این است که قصه چه بوده باشد و اینکه چقدر[…] قصه خوبان […]

قصه خوبان

کانون سبحان کوهدشت/ شاید تا کنون قصه های فراوانی در زمینه های مختلف را شنیده باشید ، قصه های راست و یا دروغ ، واقعی و یا خیالی و … بگذریم هرکسی هر چه شنیده به ما ربطی ندارد ، مهم این است که قصه چه بوده باشد و اینکه چقدر[…]

قصه خوبان

کانون سبحان کوهدشت/شاید تا کنون قصه های فراوانی در زمینه های مختلف را شنیده باشید ، قصه های راست و یا دروغ ، واقعی و یا خیالی و … بگذریم هرکسی هر چه شنیده به ما ربطی ندارد ، مهم این است که قصه چه بوده باشد و اینکه چقدر بر شنونده اثر گذاشته باشد .گاهی برخی قصه ها با اینکه ساخته و پرداخته ذهن می باشند و وجود خارجی نداشته اند ! دارای مفهوم و مضامین بسیار خوب و مفیدی بوده که بیشتر از قصه های واقعی بر شنونده و یا خواننده تاثیر گذاشته و خیلی ها را دگرگون و تحت تاثیر خود قرار می دهند .

 

قصه خوبان

 

 

و اما در جایی نقل شده که شخصی به نام رضا و ساکن مشهد مقدس بر خلاف نامش که نامی نیکو و پسندیده بود ، در مسیر صحیح و صراط مستقیم قرار نداشت و با بچه محله های خود در خیالات باطل غوطه ور بود و عمر خود را به بطالت سپری می کرد تا اینکه بصورت اتفاقی به شهید چمران برخورد کرد و همراهان شهید به او گفتند که این جوان سبک سر آدم درست و حسابی نیست و … شهید چمران خطاب به او گفت که اگر مردی و ادعای مردانگی داری ، بیا تا با هم به جبهه برویم ، این سرزنش و این نوع حرف زدن باعث غیرتی شدن جوان شد و برای رو کم کردن بچه های بسیجی گفت : باشه منو از جبهه میترسونی ، جبهش هم میام و …بالاخره رضا به جبهه رفت و در همان روزهای اول به خاطر تردد جهت خرید سیگار با بسیجی ها درگیر و النهایه ایشان را دست بسته به اتاق شهید چمران آوردند و گفتند که : آقا این دیگه کیه ؟ آداب و نزاکت رزمنده ها رو رعایت نمیکنه ؟ دنبال سیگار و اللی تللیه !!


شهید چمران به آرامی با رضا صحبت کرد ولی رضا با داد و فریاد و فحش و ناسزا جواب شهید چمران را می داد و … باز شهید چمران آرام تر و مهربانتر از همیشه با روی گشاده و چهره خندان با رضا صحبت میکرد و … یکدفعه رضا از کوره در رفت و رو به شهید چمران کرد و گفت : هی کچل من سیگار میخوام ، سیگار … رضا منتظر جواب توهین آمیز از سوی شهید چمران بود و خودش را آماده کرده بود تا سیلی محکمی بر صورتش نواخته شود و … اما در کمال ناباوری ، شهید چمران از جایش بلند شد و گفت : آقارضا ما مخلصتیم ، سیگار چیه ، تو جون بخواه و سریع دستور داد تا برای رضا سیگار بیارن و … آری رضا شرمنده شد و سرش را پائین انداخت ،در مقابل شهید زانو زد و میخواست ، دستان شهید را بوسه بزند . ولی شهید چمران اجازه نداد و او را بغل گرفت .

برخورد متواضعانه و صبورانه شهید چمران آنچنان بر آقارضا تاثیر مثبت گذاشته بود که این جوان ضمن ابراز ندامت و پشیمانی از گذشته ، در صف مجاهدین اسلام قرار گرفت و بعدها هم شربت شیرین شهادت را نوشید و به خیل شهیدان شاهد پیوست .

 

نوشته شده توسط : اسماعیل جمیاری
شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین