جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:1063 | بازدید: 236
تاریخ انتشار:۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۳ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند.

امام جمعه رومشکان: فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو […] امام جمعه […]

امام جمعه رومشکان:

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو […]

امام جمعه رومشکان:

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو و امکانات بیشتری در اختیار رومشکان بگذارند.

حجت السلام علی اکبر جمیاری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان رومشکان بعد از دعوت مردم به تقوای الهی اظهار کرد:

آخرت برای افراد با تقوی و با خدا است و اگر ما بخواهیم در آخرت جایگاه خوبی داشته باشیم باید با تقوی و پرهیز کار باشیم چراکه در آخرت افراد گنهکار جایگاهی ندارند پس فرصت ها را از دست ندهیم.

 

وی با اشاره به ۱۹ اردیبهشت و بزرگداشت شیخ کلینی افزود: ایشان از بزرگان علمای شیعه است و صاحب کتاب معروف الکافی است که توانستند نواب امام زمان(عج) را درک کنند.

 گزارش تصویری اولین نماز جمعه رومشگان به امامت حجت الاسلام جمیاری

 

امام جمعه شهرستان رومشکان با تبریک ولادت با سعادت امام محمدتقی (ع) بیان کرد: امام جواد(ع) در مقابل ظلم و جور ایستادگی بزرگی داشتند و سرانجام در این راه به شهادت رسیدند.

 

وی با اشاره به آغاز ایام اعتکاف تصریح کرد: مردم به ویژه جوانن قدر این مراسم را بدانند. چراکه اعتکاف بهترین فرصت برای خودسازی و خلوت با خدا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری با اشاره به لغو کاپیتولاسیون در سال ۱۳۵۸ به دستور امام خمینی(ره) عنوان کرد: کاپیتولاسیون قانونی بود که در زمان حسنعلی منصور بر ملت ایران القا شد و حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۳سخنرانی کوبنده ای بر علیه این لایحه داشتند که بازداشت شدند و به ترکیه تبعید شدند.

 

وی با اشراه به مقاومت ایران در برابر زیاده خواهی های غربی ها اظهار کرد: آمریکایها بدانند که ایران از حق خود در زمینه هسته ای کوتاه نمی آید.

 

امام جمعه شهرستان رومشکان با اشاره به سالروز لغو امتیاز تنباکو به انگلیس به فتوای آیت الله میرزای شیرازی افزود: مردم با اطاعت از فتوای علما نشان داند که همواره مطیع روحانیت بوده و خواهند بود.

 

وی گفت: تاریخ نشان داده که ملت ایران با هرچه و هرکه در مقابل روحانیت اصیل و ولایت فقیه بایستد به قیام بر می خیزند.

 

خطیب جمعه شهرستان رومشکان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با معلمان اشاره کرده و بیان کرد: معلمان تفکرات سالم را به فرزندان ما بیاموزند که این باعث محکم شدن آنها از لحاظ تفکر و تعقل می شود.

 

وی به انتخابات عراق اشاره کرد و افزود: آنچه برای ما مهم است احتمال پیروزی نوری المالکی است و این انتخابات برای عراق سرنوشت ساز است .

 

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری انتخاب عرق را مهم دانست و بیان کرد: اولین انتخابات بعد از خروج اجانب از کشور عراق مهم است.

 

وی با درخواست از مسئولان انتظامی لرستان برای امنیت بیشتر در شهرستانن رومشکان عنوان کرد: بخش رومشکان تازه به شهرستان تبدیل شده است و جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر شهرستان، نیرو و امکانات بیشتری در اختیار رومشکان بگذارند.

 

منبع:تسنیم

درج:حمید آدمی/مدیر سایت

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین