پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:1063 | بازدید: 87
تاریخ انتشار:۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۳ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند.

امام جمعه رومشکان: فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو […] امام جمعه […]

امام جمعه رومشکان:

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو […]

امام جمعه رومشکان:

فرماندهی انتظامی لرستان امنیت در شهرستان رومشکان را برقرار کند

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: شهرستان رومشکان جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر ، نیرو و امکانات بیشتری در اختیار رومشکان بگذارند.

حجت السلام علی اکبر جمیاری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان رومشکان بعد از دعوت مردم به تقوای الهی اظهار کرد:

آخرت برای افراد با تقوی و با خدا است و اگر ما بخواهیم در آخرت جایگاه خوبی داشته باشیم باید با تقوی و پرهیز کار باشیم چراکه در آخرت افراد گنهکار جایگاهی ندارند پس فرصت ها را از دست ندهیم.

 

وی با اشاره به ۱۹ اردیبهشت و بزرگداشت شیخ کلینی افزود: ایشان از بزرگان علمای شیعه است و صاحب کتاب معروف الکافی است که توانستند نواب امام زمان(عج) را درک کنند.

 گزارش تصویری اولین نماز جمعه رومشگان به امامت حجت الاسلام جمیاری

 

امام جمعه شهرستان رومشکان با تبریک ولادت با سعادت امام محمدتقی (ع) بیان کرد: امام جواد(ع) در مقابل ظلم و جور ایستادگی بزرگی داشتند و سرانجام در این راه به شهادت رسیدند.

 

وی با اشاره به آغاز ایام اعتکاف تصریح کرد: مردم به ویژه جوانن قدر این مراسم را بدانند. چراکه اعتکاف بهترین فرصت برای خودسازی و خلوت با خدا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری با اشاره به لغو کاپیتولاسیون در سال ۱۳۵۸ به دستور امام خمینی(ره) عنوان کرد: کاپیتولاسیون قانونی بود که در زمان حسنعلی منصور بر ملت ایران القا شد و حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۳سخنرانی کوبنده ای بر علیه این لایحه داشتند که بازداشت شدند و به ترکیه تبعید شدند.

 

وی با اشراه به مقاومت ایران در برابر زیاده خواهی های غربی ها اظهار کرد: آمریکایها بدانند که ایران از حق خود در زمینه هسته ای کوتاه نمی آید.

 

امام جمعه شهرستان رومشکان با اشاره به سالروز لغو امتیاز تنباکو به انگلیس به فتوای آیت الله میرزای شیرازی افزود: مردم با اطاعت از فتوای علما نشان داند که همواره مطیع روحانیت بوده و خواهند بود.

 

وی گفت: تاریخ نشان داده که ملت ایران با هرچه و هرکه در مقابل روحانیت اصیل و ولایت فقیه بایستد به قیام بر می خیزند.

 

خطیب جمعه شهرستان رومشکان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با معلمان اشاره کرده و بیان کرد: معلمان تفکرات سالم را به فرزندان ما بیاموزند که این باعث محکم شدن آنها از لحاظ تفکر و تعقل می شود.

 

وی به انتخابات عراق اشاره کرد و افزود: آنچه برای ما مهم است احتمال پیروزی نوری المالکی است و این انتخابات برای عراق سرنوشت ساز است .

 

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری انتخاب عرق را مهم دانست و بیان کرد: اولین انتخابات بعد از خروج اجانب از کشور عراق مهم است.

 

وی با درخواست از مسئولان انتظامی لرستان برای امنیت بیشتر در شهرستانن رومشکان عنوان کرد: بخش رومشکان تازه به شهرستان تبدیل شده است و جمعیت زیادی را در خود جای داده که نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارد که از فرماندهی محترم نیروی انتظامی لرستان می خواهیم برای امینت بیشتر شهرستان، نیرو و امکانات بیشتری در اختیار رومشکان بگذارند.

 

منبع:تسنیم

درج:حمید آدمی/مدیر سایت

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین