سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:13931 | بازدید: 175
تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

ایستگاه رمضان / اسماعیل جمیاری

کانون سبحان/اسماعیل جمیاری:روزها یکی پس از دیگری می گذرند و در چند قدمی ایستگاهی هستیم که در آن توقفی یکماهه ما را از حال و هوای فعلی خارج نموده و در وادی دیگری قرارمان می دهد، در ورودی محل و بهتر بگویم جان و روح پناهی که ورود به آن برای همگان آزاد است به […]

11کانون سبحان/اسماعیل جمیاری:روزها یکی پس از دیگری می گذرند و در چند قدمی ایستگاهی هستیم که در آن توقفی یکماهه ما را از حال و هوای فعلی خارج نموده و در وادی دیگری قرارمان می دهد، در ورودی محل و بهتر بگویم جان و روح پناهی که ورود به آن برای همگان آزاد است به گذشته ات کار ندارند، اینکه چه کرده ای و از کجا آمده ای را کار ندارند، چون صاحب ایام خود همه چیز را می داند، او می داند که هستی؟ از کجا آمده ایی و چه ها کرده ای و حتی می داند که در درون تو چه می گذرد و به دنبال چه هستی و چه خواهی شد.

آری در مدخل این پناهگاه نوشته است: ورود برای همگان آزاد است، ولی توان ماندن و تحمل ماندن در آن سرا کمی دشوار بنظر می رسد! چونکه دارای آداب خاص و مقررات حساب شده ای است و برای آن کس که در فضای قبل از این ایستگاه بگونه ایی دیگر بوده و مشغولیات و هول و حراس های فریبنده او را تغییر مسیر داده، قرار گرفتن در این طریق و طی کردن آن تا حدودی مشکل ولی شدنی است. بلی شدنی است، چون آن کس که در درون تو غلغه به پا کرده و تو را به این سمت و سو کشانده و دعوت کرده است، برایت سنگ تمام گذاشته و می خواهد تا با او اخت شوی، البته او نه با تو تنها بلکه با همگان دوستی مهربان و رفیقی به کلک بوده و هست و لیکن بی معرفتی و نامرادی از ماست، اما او بزرگتر از آن چیزی است که ما در سر داریم و مهربان تر و با گذشت تر از هر کسی است و در واقع این ایستگاه بهانه ای است برای شستشوی تن و روح و آشتی و دوستی پایدار با حضرت کردگار.

ramadan2015_0

پس بشتابیم که زمان کوتاه و وقت تنگ است و کاروان در راه. آهنگ سفر کنیم وخود را به این قافله برسانیم که کشتی نجات در حرکت است و هر کس بماند، در طوفان مواج گرفتار می شود و هر کس همراه و همسفر گردد، در سرای رحمت وارد، بر سفره کریمانه حق میهمان و در امن و امان خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین