سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

دمیدن سرنا از دهان گشاد

محمد کرم ساعد پور نوشت:شما باز در این فضا شیطنتتان گل کرده و با این نامه سرگشاد به دشمن سیگنال می زنید که در ایران یک صدای واحد وجود ندارد! آری آقای خویینی ها! دیگر شیطنت های شما نخ نما شده است.

از عریانی گلشیفته تا آوازه خوانی احمدی نژاد

به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.

کد خبر:68025 | بازدید: 250
تاریخ انتشار:۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۶ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بازی « مسیر درست »+دانلود

هدف اصلی از تهیه بازی « مسیر درست » ایجاد ذهنیت توجه به نماز اول وقت و انتخاب مسجد به عنوان راه کمال و ترقی در گروه سنی کودک و نوجوان می باشد در این بازی کاربر می بایست با توجه به زمان اندکی که تا اذان باقی مانده است ، به سرعت خود را […]


هدف اصلی از تهیه بازی « مسیر درست » ایجاد ذهنیت توجه به نماز اول وقت و انتخاب مسجد به عنوان راه کمال و ترقی در گروه سنی کودک و نوجوان می باشد

در این بازی کاربر می بایست با توجه به زمان اندکی که تا اذان باقی مانده است ، به سرعت خود را به مسجد برساند.
بازی فلش « مسیر درست » که توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده است، در واقع یک بازی کوچک و ساده از نوع عبور از مارپیچ می باشد که دارای محدودیت وقت بوده و شما باید در زمان محدود مسیر درست را که همان راه رسیدن به مسجد است ، بیابید.

هدف اصلی از تهیه بازی « مسیر درست » ایجاد ذهنیت توجه به نماز اول وقت و انتخاب مسجد به عنوان راه کمال و ترقی در گروه سنی کودک و نوجوان می باشد.
این بازی در نرم افزار های چندرسانه ای « امر و نهی های آسمانی » (نخستین نرم افزار تخصصی امر به معروف و نهی از منکر) و نیز « پیشوایان مهربان » (مجموعه سرودهای فیتیله ای درباره اهل بیت علیهم السلام در قالب های گوناگون) که هر دو در مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده اند، ارائه شده است.
در ادامه تصاویری از لحظات مختلف این بازی نمادین به نمایش درآمده است.

 

 

 

جهت دریافت این بازی بر روی این لینک کلیک نمایید. (حجم : ۲٫۱۳ مگابایت)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.