جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:18918 | بازدید: 550
تاریخ انتشار:۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بنا خطاب به طالب نعمت پور: هر وقت که می خواهی آزادی که به اردوی تیم ‌ملی کشتی بیایی.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران خطاب به نعمت پور :هر وقت که می خواهی آزادی که به اردوی تیم ‌ملی کشتی بیایی.

بنا و طالب نعمت پوربه گزارش کانون سبحان ، محمد بنا در حاشیه تمرین تیم ‌ملی کشتی فرنگی با بیان این که سعید عبدولی تنها کشتی گیری است که بدون هماهنگی در تمرینات حضور ندارد، گفت: عبدولی بدون اجازه در تمرینات تیم ملی حضور نیافته است و تنها به یک پیام کوتاه بسنده کرد و به من اطلاع داد که به دلیل گرفتاری به تمرین تیم ‌ملی نیامده است. البته شدیدا با او برخورد خواهم کرد و کاری هم با تنبیه فدراسیون ندارم،‌ بلکه به صورت جداگانه به شدت او را تنبیه می‌کنم.

سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که این تنبیه به چه شکلی خواهد بود، توضیح داد: امکان دارد او تیم ‌ملی را از دست بدهد. من این موضوع را به خودش هم اطلاع داده‌ام. برای من این بهانه‌ها که گرفتارم و یا مشکلی برایم پیش آمده است قابل قبول نیست. بنا‌بر‌این با این بی‌انضباطی‌ها به شدیدترین نوع برخورد خواهم کرد. من از هر کسی توقع هر چیزی را داشتم، اما از عبدولی به هیچ وجه این توقع را نداشتم که این گونه رفتار کند. او اعجوبه کشتی فرنگی است و حتی می تواند ۸۰ کیلویی های ایران را هم شکست دهد اما در این یکی دو ساله خود را ول کرده است که به همین خاطر در مسابقات جهانی هم مدال نگرفت.

وی در ادامه درباره حضور کیومرث هاشمی در تمرین تیم ‌ملی کشتی فرنگی، اظها‌ر کرد: پیش از این گودرزی و سجادی نیز به تیم ‌ملی کشتی فرنگی محبت داشتند و بر سر تمرینات حاضر شدند. این کار ، کار خوبی است و باعث انگیزه خواهد شد.

قاسم رضایی مطمئن‌ترین کشتی‌گیر برای طلای المپیک است

سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی با بیان این که قاسم رضایی مطمئن‌ترین فرنگی کار تیم ‌ملی برای رسیدن به مدال طلای المپیک است، افزود: اگر مشکلی برای او پیش نیاید مطمئنا وی بیشترین شانس را برای رسیدن به طلای المپیک دارد و امیدوارم که این اتفاق برای او بیفتد.

با سوریان به دیدار بهداد می‌رویم

وی در ادامه با اشاره به مصدومیت بهداد سلیمی، و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ تیم ‌ملی خاطر‌ نشان کرد: امیدوارم مصدومیت بهداد شدید نباشد. قصد دارم به همراه حمید سوریان به دیدار او برویم. البته و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی ما آنقدر قدرت دارد که سهمیه‌های المپیک را کسب کند.

بدون چاپلوسی می‌گویم وضعیت اردو خوب است

بنا درباره وضعیت اردوی دوم تیم ‌ملی کشتی فرنگی نیز، بیا‌ن‌ کرد: خو‌شبختا‌نه شرایط اردو خوب است و بدون چاپلوسی و تملق این موضوع را اعلام می‌کنم. اگر کمبودی هم باشد مطمئنا آن را اعلام خواهم کرد. به عنوان مثال میله‌های وزنه‌ای که استفاده می‌کنیم استاندارد نیستند و این را به مسئولان و از جمله کیومرث هاشمی نیز گفتم. البته فدراسیون کشتی با وجود همه مشکلات هر گونه امکاناتی را در اختیار ما قرار داده است.

تا آخر جان می‌جنگیم

وی درباره این که آیا تیم ‌ملی کشتی فرنگی شانس تکرار نتایج درخشان المپیک لندن را دارد یا خیر گفت: تا آخر جانمان برای رسیدن به موفقیت می‌جنگیم.

امیدوارم که این تلاش‌ها به نتیجه‌ عالی در المپیک منتهی شود. قول نمی‌دهم سه طلا در المپیک بگیریم، چرا که کار بسیار سختی است، اما در مورد قاسم رضایی مطمئنم اگر اتفاقی رخ ندهد به مدال طلا می‌رسد. یکی، دو ماه به ما فرصت دهید تا با ارزیابی از شرایط کشتی‌گیر‌ان بتوانم اظهار نظر بهتری داشته باشم.

سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی در ادامه اظها‌ر کرد: قصد داریم یکی، دو مرحله اردوی تیم ‌ملی را در شهرهای دیگر برگزار کنیم. به واسطه حضور جزینی مربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی در شورای شهر اصفهان، یکی دو مرحله از اردو را در این شهر برگزار می‌کنیم و یکی، دو مرحله را نیز در کیش برگزار خواهیم کرد. البته به فکر برپایی اردو در خارج از کشور نیستیم چرا که آنها به کشور ما می آیند و معتقدم که ما بهترین امکانات را برای برپایی اردو در خانه کشتی داریم. اگر هم به شهرستان بخواهیم برویم فقط برای تنوع است.

بنا درباره دعوت از طالب نعمت پور پس از پایان محرومیتش که اردیبهشت ماه سال آینده خواهد بود، توضیح داد: با او صحبت کرده‌ام و به او گفته‌ام هر وقت که می خواهی آزادی که به اردوی تیم ‌ملی بیایی اما به خاطر محرومیتش نمی توانیم او را به صورت رسمی دعوت کنیم. پس از اردیبهشت ماه که محرومیتش به پایان خواهد رسید او را به تیم ‌ملی دعوت خواهم کرد.

سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی با اشاره به اعزام کشتی‌گیر‌ان به تورنمنت های مختلف خاطر‌ نشان کرد: کشورهایی نظیر مصر و قزاقستان بر اساس پروتکلی که فدراسیون کشتی با آنها امضا کرده می رویم، چرا که کشتی فقط مختص به این المپیک نیست و پس از آن نیز از کشتی توقع دارند. بنا‌بر‌این سعی می کنیم چهره‌های جوان را نیز به این تورنمنت‌ها اعزام کنیم تا صاحب تجربه بیشتر شوند.

منبع: ایسنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین