جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:1517 | بازدید: 253
تاریخ انتشار:۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ۵:۲۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام جمعه رومشگان:

تامین بودجه و برطرف کردن مشکلات آب و برق رومشکان مطالبه اصلی مردم می باشد.

    به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشگان گفت: از خواسته های مردم شهرستان رومشگان یکی تامین بودجه فرهنگی و دیگر رفع مشکل آب و نوسانات برق شهرستان است که باید مسئولان آن ها را برطرف کنند.     امام جمعه شهرستان حجت الاسلام جمیاری درابتدای خطبه اول پس ازعرض سلام ودرود به […]

 

 

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشگان گفت: از خواسته های مردم شهرستان رومشگان یکی تامین بودجه فرهنگی و دیگر رفع مشکل آب و نوسانات برق شهرستان است که باید مسئولان آن ها را برطرف کنند.

 

امام جمعه رومشگان: تامین بودجه فرهنگی و برطرف کردن مشکلات آب و برق رومشکان مطالبه اصلی مردم می باشد.

 

امام جمعه شهرستان حجت الاسلام جمیاری درابتدای خطبه اول پس ازعرض سلام ودرود به محضر انبیاء و اولیای خدا و عرض ارادت به محضر ولی عصر(ارواحنا فدا)خودش ونمازگذاران عزیز را به رعایت تقوای الهی توصیه کردند و به آیه دهم سوره شریفه زمراشاره کردند که میفرماید:ای پیغمبر به بندگانت بگو(بندگانی که ایمان آورده اند)آنچه به انسان ارزش می دهد تقوای الهی است و یکی ازراههایی که انسان را به تقوای الهی میرساند روزه گرفتن است به فضایل ماه پرفیض رمضان اشاره کردند وگفتند ماه رمضان ماهی است که انسان می تواند به خدا وتقوای الهی برسد و همچنین به فرموده امام باقراشاره کردندکه می فرماید« لکل شیءربیع و ربیع القرآن الشهررمضان »برای هرچیزی بهاری است و بهار قرآن ماه رمضان است .

 

و گفتند که قرائت قرآن چشم را روشن میکند و بهانه ای که من سواد ندارم قرآن نمی خوانم مانع ازاین نمی شودکه انسان ازقرآن دور شود چرا که نگاه کردن به خطوط قرآن باعث روشنی چشم و نوشتن ثواب قرائت نصیب انسان خواهدشد .

 

همچنین به فرموده دیگری ازامام محمدباقر(ع)اشاره فرمودند که می فرماید:روزه سپرآتش جهنم است .وگفتند که روزه لطفی است که انسان به خودش می کند وعطشی که انسان تحمل می کندمانندسپری است درمقابل آتش جهنم . درادامه به فرموده پیامبراشاره کردندکه خداوندمی فرماید:خدا وکالت می دهد به شما(ملائکه بامعنویت ترین ونزدیک ترین موجودات به خداوند هستند )به دعاکردن برای روزه دار.

ایشان در خطبه دوم بر رعایت اصل حجاب و عفاف تاکید کردند و چادر را برای زن یک فضل دانستند و گفتند چادری که خانمهای بسیجی سر می کنند و در نماز جمعه شرکت می کنند را نشانه حیا و فضل دانستند نه اجبار و فرمودند هرکس مخالف حجاب عمومی است در واقع مخالف قران، پیغمبر و امام و خائن به خون شهداست

 

در ادامه به گشایش نخستین مجلس خبرگان رهبری اشاره و این مجلس را اجتماع بزرگ فقها، مجتهدین و عالمان به دین ، فقه و سیاست روز دانستند و گفقتند که در انتخابات نباید فقط به مجتهد رای داد بلکه باید به مجتهد دینی و با سیاست دینی رای داد

 

در ادامه راجع به شوراهای نظارت بر انتخابات دو نکته را بسیار بااهمیت دانستند یک اخلاص و خلوص نیت و دوم هضم نشدن شوراها در کاندیداهاست

 

در مبحث بعدی به حقوق مردم رومشکان اشاره و از خواسته های انان یکی تامین بودجه فرهنگی و دیگر رفع مشکل آب و نوسانات برق و اسقرار ادارات و بستر سازی و مدیریت کردن بودجه برای پیشرفت شهرستان را الزامی دانستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین