شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:2653 | بازدید: 526
تاریخ انتشار:۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

مراسم گرامی داشت ۹دی کوهدشت در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) برگزار می گردد+ برنامه های دیگر شهرهای استان لرستان

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان مراسم ها و برنامه های بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی در شهرستانهای مختلف لرستان را اعلام کرد. به گزارش“کانون سبحان“؛ مراسم ویژه این روز در خرم آباد همزمان با ساعت ۱۰ صبح در محل حوزه علمیه کمالیه خرم آباد و با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی […]

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان مراسم ها و برنامه های بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی در شهرستانهای مختلف لرستان را اعلام کرد.

به گزارشکانون سبحان“؛ مراسم ویژه این روز در خرم آباد همزمان با ساعت ۱۰ صبح در محل حوزه علمیه کمالیه خرم آباد و با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

 

همچنین مراسم بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه در بروجرد ساعت ۱۰ صبح در محل مسجد امام خمینی(ره) این شهرستان و با سخنرانی حجت الاسلام حسن ترابی امام جمعه بروجرد برگزار خواهد شد.

 

برنامه گرامیداشت ۹ دی در کوهدشت نیز ساعت ۱۰ صبح در محل مسجد صاحب الزمان این شهر با سخنرانی حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت و مراسم این روز در الیگودرز راس ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام ارزنده در محل مصلای این شهر برگزار می شود.

 

مسجد جامع شهر نورآباد نیز ساعت ۱۰ صبح روز ۹ دیماه میزبان برنامه گرامیداشت این روز است که در این مراسم حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه نورآباد سخنرانی خواهد کرد.

 

حجت الاسلام سعید مهدوی امین مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان نیز ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در مراسم بزرگداشت ۹ دی در محل مسجد جامع شهرستان پلدختر سخنرانی می کند.

 

مراسم بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه در شهرستان الشتر نیز ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام موسوی امام جمعه این شهر در محل مصلای نماز جمعه برگزار می شود.

 

میدان راه آهن شهر ازنا فردا سه شنبه همزمان با سالروز حماسه ۹ دی میزبان تجمع مردم برای گرامیداشت این روز خواهد بود که در جریان این برنامه حجت الاسلام هراتی مطلق امام جمعه ازنا ایراد سخنرانی خواهد کرد.

 

برنامه گرامیداشت ۹ دی در شهرستان دوره چگنی نیز ساعت ۱۰ صبح در محل مسجد صاحب الزمان این شهر با سخنرانی حجت الاسلام حسین زاده آملی امام جمعه این شهر و مراسم شهرستان رومشکان نیز راس ساعت ۱۱ با سخنرانی حجت الاسلام جمیاری در محل مسجد امیرالمومنین(ع) این شهر برگزار می شود.

 

مهر

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین