جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:9320 | بازدید: 744
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
یادداشتی از حجت الاسلام سید محمد صادق محمدی وفایی؛

نامه ای به استادم مرحوم مروجی«ره»

سرویس مروج دین”کانون سبحان”  به نام خداوند جان و خرد سلام برآن استاد عزیزم او که از این دنیای آلوده هجرت و درعالم برزخ جای گرفته است . استاد سرشار از صفایم! این ایام که معطر به شهد شهادت استاد مطهری«ره» و روز معلم است، بیش از گذشته دلتنگت شده ام.در این ایام همگان با […]

2015-05-11_114957سرویس مروج دین”کانون سبحان” 

به نام خداوند جان و خرد

سلام برآن استاد عزیزم او که از این دنیای آلوده هجرت و درعالم برزخ جای گرفته است .

استاد سرشار از صفایم!

این ایام که معطر به شهد شهادت استاد مطهری«ره» و روز معلم است، بیش از گذشته دلتنگت شده ام.در این ایام همگان با تقدیم شاخه ای از گل و بوسه ای بر دست اساتید، به قدر دانی و تشکر کردن مشغولند.دریغا بین لب من و دست جنابعالی عالمی از جنس برزخ فاصله شده است از اینرو از قم به کوهدشت آمدم تا با دیدن مزارت و خواندن فاتحه ای و فرستادن صلواتی تسلای دل غمین و حزینم باشم.

ای عزیز خدا!

هرچند به شخصه در تشیع جنازه ات حضور داشتم و با چشم خویش جنازه ات را دیدم و با همین تن رنجور و غمین در مجالس ختمت شرکت کردم ، ولی همچنان شما را زنده و خویشتن را نیازمند الطافت می دانم از اینرو چون از کنار مزارت رد می شوم دستم را بلند می کنم و سلامی ناب تقدیمتان می کنم و یقین دارم هرچند گوش وچشمان آلوده ام لیاقت شنیدن صدایت و دیدن رخت را ندارند ولی آن گرامی استاد جواب سلامم را خواهند داد.

2015-05-11_113805

عزیز شهرم !

خوانده بودم که مرگ یک عالم از مرگ یک قبیله سخت تر است و گاه تعجب می کردم که چه بسیار تفاوت است بین یک قبیله تا یک نفر ! با رفتنت باورم شد مرگ عالمی چون شما سخت تر از مرگ چند قبیله است.

کوه را خاموش دیدم، سرو را در بادها 
اشک و غم آمیخت با هم، در دل فریادها

استاد زاهدم!

در کلاست آموختم شخصیت داشتن ، با جمع کردن مادیات و داشتن ثروت مادی به دست نمی آید؛ زیرا با این که چیزی از ثروت و مادیات دنیایی نداشتی ولی برترین و بهترین شخصیت شهر و عصر خود بودی.

در محضرت آموختم جهاد با نفس اصلی ترین وظیفه هرکسی است و با این که جهاداکبر همانند کندن چاه با سوزن است ، چه عالی و زیبا مهذب شده بودی.

مهربان استادم!

چون زاهدانه زندگی کردنت را تصور می کنم و آن را به سجده های طولانی و لبان و زبان ذکری و زیارت عاشورایی و شب های عبادت جمعه ای ضمیمه می کنم، یقین پیدا می کنم که پیروی راستین برای رسول الله (ص) بودی.چرا که او فرمود: آرزوی من این است یک شب داشته باشم و یک شب نداشته باشم تا در دل آن شبی که داشتم خدا را به خاطر آن داشتن ها شکرگزار باشم ود ر آن شبی که نداشتم بگویم خدایا نیازمندم.

2015-05-11_115308

استاد بی نظیرم !

بعد از شما اساتیدی را زیارت کردم هر چند در وجود آنها نیز درخشندگی های فراوانی دیدم ،اما هیچ کدام از آنها برای من  دلبری شما را نداشتند و مروجیی تام و تمام نبودند.

استاد سفر کرده ام!

یادش به خیر سالهایی که تازه قمی شده بودم و همتم قبولی در امتحانات حوزه بود و چگونه به دعاهایت امیدوار بودم و تا چه حدی به قبولی دعاهایت اطمینان داشتم ، اکنون نیز بر این باورم ،به دعاهایت نیازمندم و با آن روح بزرگی که داری دعایم خواهی کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین